Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam
    NEGRI mi wyrosły pierwsze zęby jak miałam 2, 5 mca
    W końcu mamy lato- wcale sie z tego nie cieszę, wolałam deszcz.
    Mamy działkę i tam wraz z synkiem spędzamy całe dnie. Plus jest taki, że nie muszę latać z wózkiem po osiedlu.
    Datę chrzcin ustaliliśmy na 29 sierpnia. Robimy w lokalu na 20 osób ( 14 osób to rodzina męża wrrrrrrrrrrrrrrrrrr). 50 zł od osoby, ale nic mnie nie obchodzi : zakupy, gotowanie, mycie naczyń itd.
    Synek guga i śmieje się do liści. Do mnie się nie uśmiecha świadomie
    Mało piszę bo jak mam czas zasypiam na siedząco...
    Ankasos cierpisz na bezsenność?????????
    Oto działkahttp://yfrog.com/5k26012005267j
    Last edited by sylka76; 01-07-2009, 17:47.
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      Hej

      Bioderka mamy ok i nie musze Malej szeroko pieluszkowac ani nic. Kontrola za 8 tyg.
      A szczepienie w miare... Misia poplakala przy ukluciu. Przy badaniu bioderek tez poplakala, bo chyba jej sie przypomnialo uklucie... Jak wrocilysmy do domku troszke poplakala jak ja przebieralam. Czasem wybucha placzek, ale przytulam ja i jest ok. Teraz spi z wujem na wielkim lozku dziadkow...

      Ania chrzciny chyba na 18 lipca? My teraz bedziemy chrzcic Misie w niedziele. Ja tez zapraszam najblizsza rodzine: dziadkowie, rodzice, rodzenstwo. No i ja rodzenstwo mojej mamy zapraszam. Uzbieralo sie 21 osob +3 dzieci.

      Michasia wazy 4600g. Od porodu przytyla 1kg. I powoli zaczyna wyrastac z rozmaru 56. W zasadzie to teraz idealnie jej pasuja. Ale jak zakladam jej sukienki to rozm 62 lub wiekszy. I tak tego nie widac...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Hej hej,
        u mnie już synuś unicestwiony Bidny krzyczał dziś strasznie do południa od upału i dopiero po burzy się ochłodził (na 2 godzinki całe) i zasnał troszku.
        Dziękujemy za uznanie, no tfu tfu, żeby nie zapeszyć i żeby tak spał ślicznie.
        Syluś, a kto Ci o tą działeczkę tak dba??? No bajkowy klimacik.
        A ja jutro ide na wazenie i kontrolę malca. Muszę dla moich kobietek z przychodni rogaliki upiec!

        Kochane lece sie wykąpać, bo się kleje dosłownie!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          No Krystian tez padl, ale dopiero przed chwila. Mamy w domu 27 stopni (!) wiec sie bidula meczy okropnie. Mieszkamy na samej gorze, nawet jak zaluzje zasloniete, to grzeje po okach, ciagnie do dachu.... masakra. U rodzicow nie jest tak okropnie, wiec od piatku mysle ze nasze meczarnie sie skoncza.
          Sylka, moj maly tez na poczatku usmiechal sie do wszystkiego w kolo, a do nas rzadziudko. Dopiero potem sie rozkrecil i smial jak faktycznie sie cieszyl albo odpowiadal na czyjs usmiech. Teraz banan mu nie schodzi
          A dzialeczka boooooska! \marzy mi sie taki azyl

          Ja tez spadam pod prysznic, glowa mnie juz boli od tej duchoty


          Skomentuj


            cze dziewczyny, nie zagladałam tu do Was, bo dziś miałam obronę pracy licencjackiej
            teraz z acznę nadrabiać

            nie wiem jeszcze Kto siedzi w tej mojej piłce, bo brzuszek jest spory
            córka (prawie 4 latka) chce siostrzyczkę, a tata pewnie liczy na synka i tak jest w domu konflikt interesów
            najważniejsze żeby zdrowe oczywiście

            co do kosmetyków i proszku to testowałam i lovelę i jelp i oba są dobe ale częściej wybieram jelpa jednak, a do kąpieli dzidziusia zamierzam stosować oillatum, jest tego cała seria
            przy córce stosowalam nivea, jonson's baby i hippa ale nic mnie nie zachwyciło

            i kurcze ja jeszcze nic nie mam do dzieciaczka, czekam do 14 aż dowiem się Kto to jest




            Skomentuj


              cze dziewczyny, nie zagladałam tu do Was, bo dziś miałam obronę pracy licencjackiej
              teraz z acznę nadrabiać

              nie wiem jeszcze Kto siedzi w tej mojej piłce, bo brzuszek jest spory
              córka (prawie 4 latka) chce siostrzyczkę, a tata pewnie liczy na synka i tak jest w domu konflikt interesów
              najważniejsze żeby zdrowe oczywiście

              co do kosmetyków i proszku to testowałam i lovelę i jelp i oba są dobe ale częściej wybieram jelpa jednak, a do kąpieli dzidziusia zamierzam stosować oillatum, jest tego cała seria
              przy córce stosowalam nivea, jonson's baby i hippa ale nic mnie nie zachwyciło

              i kurcze ja jeszcze nic nie mam do dzieciaczka, czekam do 14 aż dowiem się Kto to jest




              Skomentuj


                aha, nie wiem czy to już gdzies było:
                czy któraś zamierza rodzić w wodzie?
                ja pytałam moja położną i u nas mozna wchodzić do wody tylko w I fazie porodu, a ja chciałam żeby moje dziecko tak płynęło przez chwile jak w filmach
                położna twierdzi, że mimo wszystko to pomaga...




                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć dziewczyny

                  u nas też dzisiaj duchota niesamowita, wyszliśmy na spacer, ale długo nie byliśmy - nie dało rady wytrzymać, na szczęście w mieszkaniu mamy całkiem chłodno
                  właśnie sobie wygrzebałam lody z zamrażarki i zajadam - ale ulga
                  już jestem pewna że zęby idą- jak mi dziś Mała podgryzła cyca, to aż podskoczyłam z bólu
                  za to jakie postępy na brzuszku - dziś juz próbowała rączki wyprostować

                  no i najważniesze - Amelka zrobiła siusiu na sedes taka byłam z niej dumna
                  nocnika nie znosi, więc zamontowalam jej nakładkę na sedes i się udało, pierwszy raz była na spacerku bez pieluchy, teraz tylko na noc zakładam no i czekam na kupkę
                  Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                  Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                  Skomentuj


                    Hmmm, faaajnie
                    Ani sie obejzymy, a nasze marcowo-kwietniowe skarby bedziemy do nocnika przyzwyczajac

                    Ja juz sie wypluskalam, wsmarowalam "oliwke na dobranoc" co by sie nam lepiej spalo, czekam na meza az wyjdzie spod prysznica, bo mam obiecany ostatni masaz pleckow i kimanko- nareszszszcie
                    Lapie sie na tym, ze popoludniu juz nie moge sie doczekac pory kapania- taka chodze zrypana ostatnio ze szok

                    Dobranocka mamuski i buziol w czolka dla wszystkich maluchow!


                    Skomentuj


                      Jeśli chodzi o proszeki to wypróbowałam chyba wszystkie (i wszystkie te dla dzieci źle radzą sobie z plamami) ja teraz bede uzywac tylko Dzidziusia bo.... uwielbiam jego zapach. Mojej starszej niuniu prałam ubranka w tym proszku, żaden inny tak nie pachnie dzidziusiowato
                      Madzia - 2 grudzień 2007
                      Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej Mamunie!
                        Wpadam tylko na chwilke bo jak zawsze trzeba korzystac poki Mały spi i tez sie połozyc
                        Młoda ale wystroiłaś swoją Ksiezniczke! A jakie ma pluszowe królestwo wokół siebie
                        Olcm,ja tez myje Nikosiowi buzke woda przegotowana i maruje mu kremem oilatum softi powiem Ci ze na potówki pomaga:]
                        polozna jak byla u nas to powiedziala ze jak go kapie w plynie oilatum to mam go juz nie oliwkowac,raz jedyny jej posluchalam i Mały miał tak sucha skorke ze szok! oliwkuje go rano i wieczorem po kapieli i jest ok:]
                        jednak Mama najlepiej zna swoje dziecko;]
                        co do herbatek to ja bylam wczoraj w aptece z zamiarem kupienia Małemu jakiejs herbatki na te upalne dni ale pani powiedziała mi ze jak sie karmi tylkopiersia to ze nie nalezy dziecka dopajac bo bedzie opite a głodne i ze w mleku jest wszystko i ze na poczatku leci wodniste i dziecko moze sie nim napic nie tylko najesc.takze problem nauki picia z butelki mamy z głowy:]
                        kurczaczku,Nikosiowi w sumie tylko 3 razy sie ulało,normalnie to tylko mu sie beka;]
                        lece Mamcie!!!
                        na koniec wstawiam focie Nikulka w pierwszych chwilach zycia poza brzusiem i wczorajsza:] poporodzie.jpg

                        synek.jpg
                        Dobranoc Mamusie i Dzidziusie:*****
                        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                        Skomentuj


                          A jeśli chodzi o butelki to mam z aventu i nuka ale jak moja mała wypróbowała kiedyś smoczek z lovi to już zadnego innego nie chce, tak że dla Kropeczki też kupie butelkę i smoczek z lovi.
                          A rodzić w wodzie też bym bardzo chciała, wszystkie osoby, które znam i rodziły w wodzie bardzo są zadowolone z takiego przebiegu porodu. Ja jednak zdecydowałam że bede rodzić w moim miescie a tu nie ma takich "luksusów"
                          Madzia - 2 grudzień 2007
                          Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                          Skomentuj


                            ale tu cichutko nikt nic nie pisze...








                            http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                            Skomentuj


                              dobry wieczor

                              moj maluch po szczepionce nadal marudny, wczoraj jak mu sie przypomnialo uklucie to wybuchal placzem, ale po utulaniu wszystko przechodzilo
                              ja dzis bylam na pierwszej wizycie u ginekologa po porodzie, wszystko jest ok, ladnie sie pokurczylo. pani doktor namawiala mnie na zastrzyk antykoncepcyjny, musze cos poczytac na ten temat, bo nie wiem czy wybiore tabletki czy ten zastrzyk, niby wygodniejszy bo raz na 3 miesiace a o tabletkach trzeba pamietac codziennie, a przy moim zakreceniu moge zapomniec.
                              w sobote szykuje mi sie imprezka rocznicowa numer 1 robimy z tej okazji grila i zapowiedzialo sie jakies 20 osob samj rodzinki, najgosze jest to ze wszyscy pytaja sie co chcemy dostac, a ja nie mam pojecia co. chyba powiem,ze zbieramy na wakacje i niech kase daja
                              my chrzciny chcemy zrobic 12 wrzesnia w 50 urodziny mojego tatki, bylyby dwie imprezy za jedym razem no i koszty dzielone na pol tylko zastanawiam sie, czy w sobote mozliwe sa chrzciny, ale sobie wymyslilam..hihi.

                              to ja tez zostawiam lekturke..milej i przespanej nocy zycze


                              Skomentuj


                                Hej ja w końcu na kompa siadłam
                                u nas 30 stopni w mieszkaniu a 27 na podwórku pół dnia na słoneczku się wylegiwałam a drugie pół u mamy na zakupkach bo impra w sobotę i trzeba cosik szykować.
                                Mała dziś od rana prawie naga leży i też leżeć nie chce a jak zaśnie to na góra 20 min,ale teraz śpi smacznie bo burza była i trochę chłodku przez okienko leci,u mnie znowu kilogramek mniej i to w ciągu tygodniawaga leci że hej ale mi to nie przeszkadza na razie jestem już 3 kilo lżejsza niż przed ciążą.


                                oto moja niuńka i kocica Zuza
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X