Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MlodaM.17 imię Pola jest super strasznie mi sie podoba ale mezulek mówi stanowcze nie licze ze bedzie to chlopiec bo nawet mówimy w tej osobie do niego i z imieniem nie mamy problemu bo jak bedzie dziewczynka to jeszcze nie pewne ze bedzie julka...

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      Mlodam.17
      z tego co wiem w warszawie rok temu rodzila moja znajoma i za poród rodzinny chcieli w sumie 1000zł w tym oplata za polożną tez jest wiec ona rodzila normalnie czyli sama ale moja bratowa rodzila w malym miasteczku i miala za darmo pokój rodzinny i byli z nią mąż i jej mama ale ona nie ustalala tego z nikim tak wyszlo ona sama dokonca nie wie dlaczego domyslamy sie ze moze ten drugi pokój byl akurat zajety czy coś a moze zalezy to od szpitala

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        ale napewno są jakieś szpitale , które nie pobierają opłat.
        Ja będe rodzić w łodzi jest to duże miasto , pełno tu szpitali , nie mogą tak poprostu nie przyjąć mnie bo nie mam kasy, rozumiem gdyby poród kosztował w polsce normalnie , ale tu za wszystko sobie doliczają ;/, ponadto jestem uczennicą , będe rodzić nie mając jeszcze 18 lat jak oni sobie wyobrażają moje zarobki jak ja nawet ich jeszcze nie posiadam?
        Eh beznadziejnie.
        Naszczęście mam mame która napewno nie zostawi mnie na lodzie.

        Skomentuj


          placi sie za poród rodzinnny czyli osobny pokój i facet z toba, mama itp.a nie za kazdy poród bo bysmy rodzily w domach

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            No moja córeczka również preferuje noce W dzień kopie tak od niechcenia Ale za to w nocy... Imprezuje chyba tam w środku A mój brzuch wygląda tak jakby tam żaby były czy coś - skacze, trzęsie się. Śmiesznie to wygląda, ale po pewnym czasie zaczyna troszke boleć....
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Ja też myślałam wcześniej o takim łóżeczku ale doszłam do wniosku ,że bardziej funkcjonalne jest takie drewniane i na dłużej starczy.Te kojce może są dobre na początek i jak gdzieś się z dzidzią wyjeżdża.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Aneta88ad gratuluje w koncu sie doczekalas, llewall nie martw sie napewno bedzie wszystko ok 3mam kciuki, a pieczulka ma racje moze trzeba zalozyc nowy watek o nazwie Dzieci 2009 na Dziale Dziecko, moze tez niedlugo dolacze

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  No i nowy watek zalozony - takze zapraszam wszystkie Mamuski na rocznik 2009
                  http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1797
                  Last edited by iNsOoMNia; 01-02-2009, 18:19.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    moj syneczek natomiast lubi harce po kazdym jedzonku albo jak jest glodny to daje do wiwatu w nocy nic nie czuje bo spie jak zabita.
                    czasem jest tak leniwy, ze przez caly dzien nie czuje go, ale to lenistwo to po tatusiu chyba ma..hiihii

                    milego dzionka zycze


                    Skomentuj


                      chciałam się zapytać czy macie jakaś dobra rade na zgagę bo ja mam masakrę w nocy nic mi nie pomaga a zgaga mi strasznie dokucza biorę Reni ale działa na jakieś 30 minut

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dziewczyny wczoraj gadałam z mamą jak to jest rodzić haha , eej każdej kobiecie rozcinają?... no wiecie ...o co mi chodzi.

                        Skomentuj


                          Naciecie krocza jest rutyna w polskich spzitalach. Mozesz sie na to nie zgodzic, ale oni zrobia i tak po swojemu. Naciecie nie boli i ma zapobiegac pekanieciu w czasie porodu. Osobiscie jest mi to bez roznicy czy mnie natna czy nie. Na forum jest watek o nacinaniu krocza tam sobie poczytaj.
                          Co do oplaty za porod. Roznie to bywa. W moim szpitalu za porod rodzinny sie nie placio w Krakowie gdzie rodzic bedzie moja siostra chca 300zl. Wszystko zalezy od spzitala. Za porod na sali ogolnej w szpitalu bublicznym nikt nie moze zarzadac pieniedzy. Jerzeli nie maszm (ja tez w sumie nie mam) to albo wybierasz opcje rodzenia "samotnie" albo kombinujesz sikas kase. Ja chce rodzic z mama chocby nie wiem co i moja mama sie na to godzi. Mozesz tez psizukac szpitala, w ktorym za poriod rodzinny sie nie placi.
                          Do do przesadow nie nosze nic na szyji. Moja mama nosila przy pierwszej ciayz i faktrycznie dziecko urodizlo sie owin iete pepowina tak wiec wole nie ryzykowac mimo, ze to tylko przesad. Co do tego przesadu o wczesniejsyzm kupowaniu to ja w to nie wierze. Chgodzi o to zeby kupujac nie zapeszyc.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            diabelecke , ja chciałabym bardzo żeby był przy mnie mój chłopak , ale myślę że prędzej zemdleje niż będzie przy mnie , no cóż najwyżej będe w normalnym szpitalu przy wszystkich rodzić albo mama wykupi mi pokoj? ... może mam jeszcze przed sobą 20 tygodni może nawet więcej , wiem że to zleci ale narazie się nie będe martwić.

                            Skomentuj


                              MłodaM.17 ale kazdy szpital jest normalny i kazdy ma porod rodzinny tylko w jednym trzeba za niego placic, a w innym nie. Zadnego pokoju sie nie wykupuje, jest specjalna sala do porodu rodzinna i jestes tam ty polozna i osoba ci towarzyszaca. Po porodzie idziesz na sale ogolna na poloznictwo. I jezeli jest mozliwosc to tu mozesz wykupic sobie sale zeby byc sama, ale to troche kosztuje i nie kazdy szpital ma takie sale. Szpital w moim miescie takiej sali nie ma wiec moze gdzies w poblizu jakis bedzie mial, bo ja bym chetnie taka sale oplacila.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Ja też myślałam wcześniej o takim łóżeczku ale doszłam do wniosku ,że bardziej funkcjonalne jest takie drewniane i na dłużej starczy.Te kojce może są dobre na początek i jak gdzieś się z dzidzią wyjeżdża.
                                U Nas było na odwrót drewniane łózeczko sprawdziło sie do momentu kiedy synek nie zaczął wstawać i wtedy był problem,bo wiecznie uderzał w szczebelki mimo obicia.Odkąd skończył 7 miesięcy śpi w kojcu.Teraz też niunia pośpi w łóżeczku a jak zacznie akrobacje to chyc do kojca,bo można w nim zostawić dzidzie już siedzącą i nie martwić sie,że zrobi sobie krzywde.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X