Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
    A moge spytac co to za egzamin mial byc?
    z rosyjskiego
    Madzia - 2 grudzień 2007
    Wiktoria - 17 wrzesień 2009

    Skomentuj

    •    
         

      łóżeczko też niczego sobie, mąż by mi powiedział że zgłupiałam do reszty jakbym mu powiedziała, że takie chce
      Madzia - 2 grudzień 2007
      Wiktoria - 17 wrzesień 2009

      Skomentuj


        Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
        No to sie pochwal, gdzie bylas



        Wlasnie z powodu tego wysokiego polozenia dziecka chce ten wozek. No i jest lekki, i mozna nim jezdzic po schodach. Wiem, cena jest zabojcza! Jak go pierwszy raz szukalam w internecie, to znalazlam informacje na pewnym forum, ze kosztuje ok. 1800 Euro! Umarlam normalnie! Maz mnie w czolo popukal Ale poszlismy do sklepu i sie okazalo, ze on kosztuje "tylko" 900 Euro i jeszcze sie dostaje spiworek do spacerowki dodatkowo. Taka cene maz przelknal Podobaja mi sie tez lozeczka tej firmy, ale kosztuja tez mase kasy i dalam sobie siana.
        Ja byłam w Hurth w pracy na hali przy pakowaniu i sortowaniu warzyw i owoców. ale po mimo ciężkiej pracy jestem zadowolona, bo byłam sama ( i tu długa historia...) z dala od domu i że wytrzymałam tak długo jak na pierwszy wyjazd.

        A co do cen to faktycznie czasem bywają koszmarne... tutaj jest to samo... wózki od 1200 do nawet 3500zl widziałam.


        Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
        Strasznie puchne przez te upały, wy też tak macie? Jak wracałam busem do domu to ściągnęłam sobie klapki bo mi było tak gorąco, jak przyszło mi wysiadać to nie mogłam ich wcisnąć na nogę
        Jak są upały to też tak mam... śmieje się, że moje palce zamieniają się w serdelki i czasem jest tak napięta na nich skóra, że aż się świecą.

        Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
        nojgorzej to palce u rąk, przez tę opuchliznę zrobiły się takie tłuściutkie, że jak patrze na nie to mi na myśl przychodzi świnka. Oj ryżu to ja duuużo jem z truskawkami, mniam mniam. Aż mi slinka pociekła
        Ja już musiałam pozdjemować pierścionki, bo mnie uciskały, jeszcze jakoś obrączka się trzyma, ale jak jest upał jak dziś to muszę zdjąć bo mi całe ręce puchną

        Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
        Oj arbuza też by sie zjadło, ostatnio mąż mi wypomina że ja o niczym innym nie myślę tylko o jedzeniu
        mnie jak na kłódkę nie zamkną lodówki to będę szczęśliwa... mogę tonami pochłaniać jedzenie... ostatnio jem więcej niż mąż i moja mama razem wzięci
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
          łóżeczko też niczego sobie, mąż by mi powiedział że zgłupiałam do reszty jakbym mu powiedziała, że takie chce
          hehe skąd ja to znam
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Ja też uciekam...
            a w niedziele mam pierwsz rocznice ślubu .. i poczęcia Synusia
            Jutro pewnie nie zajze, bo jade do |Poznania.
            Buziaki i miłej soboty...
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Dobry wieczorek
              Nic dziś nie posprzątała, dosłownie nic...a tyle roboty czeka, tylko obiad mężowi pyszny zrobiłam
              Ale od jutra się ostro biorę za robotę, bo nie zdążę na przylot Mamuni.
              A zlot może w Irlandii zrobimy, zapraszam wszystkich, jakoś Was pomieszczę. Zwiedzicie sobie co nieco a i bilety nie są aż takie drogie jak nie ma sezonu.
              Ósemki oj kiedy to było Chyba przed pierwszą wojną światową, ale przyznam, że jakoś mi łatwo poszło bo nie bolalo za bardzo.
              Moja dzidzia zasnęła jak kamień więc chyba nici dziś z kąpania, jak się obudzi to ją watką i wodą ciepłą obmyję, nakarmię i do wyra. Takie dzień brudaska
              A ja zaraz siądę trochę do nauki, bo we wrześniu czeka mnie egzamin z Prawa Karnego a czas leci i jeszcze goście przez całe 2 mce więc mało czasu mam.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                ide się przytulić do mojego małego bobka i ide spać wszystko mnie boli od siedzenia przed komputerem, musze sie wygodnie ułożyć. Dobranoc!
                Madzia - 2 grudzień 2007
                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Zniknelam na chwile, bo zadzwonil mezulo i pogadalismy sobie. Rozmawial nawet z nasza ksiezniczka. Zaczela sie wiercic jak uslyszala jego glos. A najbardziej sie ucieszylam z tego, ze moj maz dzisiaj pierwszy raz powiedzial, ze nas obie kocha i zyczy nam dobrej nocy Do tej pory byl bardzo powsciagliwy w wyrazaniu swoich uczuc do naszego malenstwa. On sie ciagle boi, ze cos pojdzie nie tak (jak w sierpniu 2007)
                  Zycze Wam dobrej nocy i do jutra.

                  P.S. A ja mam nadzieje, ze jakos zdobede to lozeczko Stokke



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                    Zniknelam na chwile, bo zadzwonil mezulo i pogadalismy sobie. Rozmawial nawet z nasza ksiezniczka. Zaczela sie wiercic jak uslyszala jego glos. A najbardziej sie ucieszylam z tego, ze moj maz dzisiaj pierwszy raz powiedzial, ze nas obie kocha i zyczy nam dobrej nocy Do tej pory byl bardzo powsciagliwy w wyrazaniu swoich uczuc do naszego malenstwa. On sie ciagle boi, ze cos pojdzie nie tak (jak w sierpniu 2007)
                    Zycze Wam dobrej nocy i do jutra.

                    P.S. A ja mam nadzieje, ze jakos zdobede to lozeczko Stokke
                    U mnie też mąż jeszcze chyba nie zdaje sobie sprawy, że zostanie ojcem. Kiedyś jak był w pracy, to nie wiem czy mu się pomyliło czy co, ale napisał, że tęskni za nami Ale ostatnio coraz częściej się przytula do brzusia i inaczej juz to traktuje. A najlepsza była jego reakcja jak wielkimi literami przeczytał, że pozostało już 10tyg... jak się wtedy z Niego śmiałam bo za*****istą miał minę.

                    My też już się kładziemy. Dobrej nocy dla Was.

                    Będę trzymała kciuki, by Ci się udało przekonać męża
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Hej kobietki już jestem i to bez simów bo siostrzyczce zostawiłam żeby sobie pograła

                      a może wszystkie do mnie zwalą nawet jeziorko mam swoje bo mąż dzierżawi,a i do Frankfurtu na przeceny można wyskoczyć.

                      Byłam dziś u gina i wszystko ok choć mam plamienia i aż mi usg robił,tabsy sobie wziełam dla karmiących,a potem wkładke hormonalną zakładam.

                      Sylwuniawitamy z powrotem i dużo dużo zdrówka dla twojego bąbelka super że już wszystko ok tak się martwiłam.
                      Katarzynar ja mam TT i jest super mała ciągnie i wcale nie ma różnicy między butlą a cycem tak samo ciągnie,moją też coś dziąsełka bolą bo taka niespokojna się zrobiła i piąstki gryzie aż piszczy.
                      Moja przyjaciółka będzie miała synka już drugiego a tak liczyła na dziewczynkę,Marcelek będzie
                      Kończę na dziś jutro trochę zajrzę z rana bo potem gril się szykuje.
                      Dobranoc dziewczynki,naprawdę musimy się jakoś spotkać,tylko potem będzie nam się jeszcze bardziej za sobą tesknić.pa
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny

                        ja nie mam co do siebie zapraszac bo u mnie nic nie ma tak to jest jak się mieszka koło katowic.

                        Katarzynar ja używam TT używałam też avent ale teraz zmieniłam na TT już całkiem i kupiłam smoczki wieloprzepływowe bo z jedną dziurką się bardzo męczyła i jest ok. Mała je lubi bardzo.
                        Aventy zostały tylko na wodę i herbatki bo i tak mam tylko te małe a Lena już czasami mi zjada 150ml

                        ja dziś nei śpię od 2 nie wiem czemu bo Lena spała ładnie do teraz
                        Last edited by ankasos25; 27-06-2009, 07:05.
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          ale ciszaa z rana wszystkie jeszcze pewnie smacznie śpią
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Druga No i wylądowałam wczoraj w łóżku z paczką chipsów, niewyszukanym drinkiem ( wódka+cola) i najnowszą książką Grocholi. Ochhhhhhhhhhh jak mi było dobrze. Nie przeszkadzały mi nawet porykiwania męża ( taki rodzaj chrapania)
                            O linię dbam bo i tak chudne ( z 84 doszłam już do 68) . Jem niewiele no i palę......... Przez te 5 tygodni kiedy nie było Nikosia niestety wróciłam do nałogu
                            Teraz pije kawę, będę szukać w necie smoczków wieloprzepływowych i sprzątać.
                            Miłego dnia
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Cześć
                              Byłam wczoraj u mojej gin. Powiedziała, że te skurcze to normalne, ale muszę odpocząć i dała mi 2 tygodnie zwolnienia. Chciała więcej i mój mąż też, ale się nie dałam. Jeszcze się czuję na siłach, żeby pracować.

                              Ale najważniejsze, że dzidzius zdrowy, waży ok 920g. Miał akurat czkawkę podczas usg i cały czas podskakiwał
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                byłam wczoraj u gin i dostałam 2 tygodnie zwolnienia;(
                                Gin powiedziała, że te bóle i twardnienie to normalne, ale muszę odpocząć.

                                Mój synek ma już 920g, a ja 10kg na plusie (26 tydzień)
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X