Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
    a ja to juz wogule nic nie mam nawet zadnych ubranek nic kompletnie nic... a na dodatek musze lezec w lozku bo mam rozwarcie a chetnie bym pochodzila po sklepach... i z tego powodu mam jeszcze wiekszego dola ze nic nie moge robic... zazdroszcze wam
    Głowa do góry te zaczniesz chodzic po sklepach zobaczysz
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      syrwunia radzę popatrzeć na allegro jest masa pięknych ubranek dla dzieciaczków i różnych innych rzeczy ja też jestem w podobnej sytuacji ale organizuje sobie czas wlasnie na allegro
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Ja włąsnie wróciłm z ostrego dyżuru żle sie czułam po Fenoterolu zbadali mnie wszystko jest dobzre tylko za wysoką mniałm dawkę
        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

        Skomentuj


          Ja narazie mam łózeczko złożone.Ciuszki też już mam i nic pozatym.Większość zakupów robię na allegro, bo wybór jest naprawde duży tak jak mówi Ania.Nic jeszcze nie prałam.No własnie ,a jaki proszek kupujecie dla swoich maluszków?Bo pieluszki jak pytam koleżanek to mówią że Happy z belli chyba najlepsze...


          Skomentuj


            ja nie mam pjecia nawet nie wiem z jakiej firmy najlepiej kupywac kosmetyki... a wy wiecie???bo duzo ich jest i naprawde ciezko wybrac...
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              ja też kupię bella newborn bo mają takie specjalne wycięcie na pępek no i są najodpowiedniejsze na początek - tak słyszałam no i słyszałam też że na początku warto prać ubranka w płynie Lovela bo jest bardzo delikatny i nie uczula no i lepiej się wypłukuje niż proszek dlatego ja decyduję się na takie rozwiązanie
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Te newborn z wycięciem tez wydaja mi sie najlepsze na początek.Moja koleżanka mówiła o loveli i jeszcze o proszku Jelp,ale masz rację że płyn lepszy.Słyszałam że pampersy uczulają,no ale to chyba zależy od dzidzki....Pozdrawiam


                Skomentuj

                •    
                     

                  ja czytalam ze nie ktore pampersy moga uczulac i trzeba je wtedy zmienic na inne... poszukac odpowiednich dla malenstwa...
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    no tak to wiadomo zawsze metoda prób i błędów ale chyba te newborn będą najlepsze moim zdaniem, znalazłam nawet na allegro je w fajnej cenie
                    http://www.allegro.pl/item511241287_...42szt_a_1.html
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      milena i co lepiej już po zmniejszonej dawce?
                      Ja kupiłam pampersy pampersa newborn a proszek mam jelpa ten niebieski,
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja na allegro znalazłam zestawik i chyba się zdecyduje....
                        http://www.allegro.pl/item539505813_...dka_2_6kg.html
                        Niewiem ile dziennie schodzi tych pieluszek, bo to moje pierwsze dziecko ale chyba taki zestaw to nie bedzie za dużo.....


                        Skomentuj


                          mi sie wydaje ze na poczatek powinno sie kupic tylko jedna paczkę bo jak Twój bobas bedzie niestety na nie źle reagował to tylko strata pieniazkow...
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            no racja .....


                            Skomentuj


                              Właśnie słyszałam że jedno opakowanie starczy bo może dzidzka być uczulona
                              A do pupci znajome polecają mi sudokrem ponoć najleprzy
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                mój teść wpadł na chwile ,a że pracuje w Jutrzence to dostałam 3 pudełka ptasiego mleczka.Coś trzeba z tym zrobić ,hehehe.....


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X