Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dlaczego nie masz wsparcia w facecie - to chyba powinna być jedyna osoba, która rozumie Mój mąż na szczęśie jest wyrozumiały, ale przy pierwszej ciąży było troszke inaczej. Nie wiem czy dojrzał, czy już wie jak to jest i trzeba troszke poczekać.
    Te bóle jakby prze okresem to są właśnie te perwsze skurcze, już je mam ale zdażają się może 3x na dobe. To znak że macica przygotowuje się do pordu. Teraz są delikatne, ale jak się zaczną nasilać i być regularne, tzn że poró się zbliża. Ja tak miałam przy pierwszej ciąży. Też nie wiedziałam co to a KTG rysowało skurcze porodowe

    Skomentuj

    •    
         

      Z pepsi nie ma żartów.
      Mam koleżankę, która przez prawie całą ciąże piła 1-2l pepsi dziennie. Taką fazę miała, a co śmieszne miała na to przyzwolenie lekarza.
      Tylko zdziwko było, gdy w 8 miesiącu okazało się,że dziecko za mało przybrało i jest troszkę nieproporcjonalne w stosunku do innych dzieci w tym okresie.
      Ale oczywiście winy nie było nikogo, pepsi dalej była pita, bo to przecież nic takiego.
      No może i nic, jak sie raz na jakiś czas pije, a nie dzień w dzien takie ilości. Mleko be, soki be, tylko pepsi.

      Znam wiele kobiet w ciąży i jak słyszę o zachciewajkach z gatunku pepsi lub papieros to już nawet nie reaguje. Tylko ja się denerwuje, one i tak wiedza lepiej. Papierosy nie szkodzą, alkohol też, a pepsi to zwykły napój.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        olcm,2 godziny to trwało...ale przeszło...tzn.skurcze nie przeszły,tylko nie ma juz ich co 4 minuty,miałam poł godziny przerwy i mam teraz na nowo co 6 minut,co wiecej sa jeszcze bardziej bolesne choc nie wyobrazam sobie jak moze bolec jeszcze bardziej ja juz w ogóle nie wiem co mam myslec....poczekam jeszcze...ale jak mnie łapie skurcz to nie wiem co mam robic z tego bólu! Najchetniej wyrwałabym sobie plecy,tyłek i brzuch!!!!
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          Jaki Śpioszek słodziutki z Waszego Mateuszka!!!
          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

          Skomentuj


            fajny ten śpiworek ale mam dwa więc nie skorzystam
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Znalazłam chwilkę Mały wykąpany ,zasnął a ja oglądam różne rzeczy na allegro.Zaraz czas kolacyjkę szykować dla starszych chłopaków,jak pójdą spać to mam czas dla siebie.Pod koniec czerwca szykuje nam się remont mieszkania,będę musiała się wyprowadzić na tydzień z dzieciakami do mamy.No cóż,jakoś wytrzymam.....
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Gordiana - moj narzeczony jest ode mnie starszy o 12 lat. ... wiec juz jest wystarczajaco dojrzaly ... tu nie chodzi o dojrzewanie do dziecka, my sie klocimy o jego rodzine, ktora niestety ale nie rozumie pewnych spraw...

                kurcze, chyba zaczne zastanawiac sie nad tymi skurczami ... dzis sie okazalo u lekarza ze mam lekkie zatrucie ciazowe , na samym koncu. .. dziwne, ale nie przepisal mi zadnych lekow ... kazal lezec i mierzyc cisnienie ... az sie boje ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja pepsi to najczęściej mam jako napój do obiadu i to tylko puszka, bo nie wiem czemu ale z butelki mi nie smakuje. Ale pepsi to tak max 3x w tyg. A normalnie to soki i woda. U mnie w rodzinie dziewczyna całą ciąże piła znowu Colę lekarz też nic, ale ona 2l na dzień miała. Po porodzie (Mała normalną wagę miała) też piła i byłam w szoku bo nie dość, że fajki to i cola. Ale Natalka była najlepsza jak jej pierwszym słowem była "koka" bo tak na colę wołali
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    No niestety niezrozumienie rodziny jest najgorsze zwlaszcza jak partner jest czesto po przeciwnej stronie...ja mialam problem z tesciowa na poczatku ale na szczescie moj maz był bardziej po mojej stronie a jak nie to delikatnie mi tlumaczyl w czym tkwi problem...

                    a z tym zatruciem ciążowym to dziwnie...masz jakieś bóle z tym związane? jak tak to ja bym sie na twoim miejscu do szpitala zgłosiła

                    Skomentuj


                      Napisane przez eowina24 Pokaż wiadomość
                      Hej witam przyszłe mamusia.
                      Mam na imię Monika i jestem w 11 tygodniu ciąży. Hura mdłości i wymioty w końcu minęły. Termin mam (UWAGA) na 31 grudnia. Biegam co tydzień lub dwa do lekarza bo choruję na nadciśnienie i muszę je kontrolować, przyjmuje leki takie dla kobiet w ciąży, które obniżają ciśnienie.
                      Pozdrawiam
                      Witam moją imienniczkeGratuluje dzidzi i zapraszam na forum polki.pl.Tam jest nas wiecej.Pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Baseti - zatrucie ciążowe to puchnięcie, wysokie cisnienie ... ja tak mam , lekarz nakazal mi lezec i mierzyc cisnienie .... no wiesz, jak sie bedzie utrzymywalo , to sie zglosze do szpitala, bo zatrucie ciazowe kwalifikuje do cesarki ..

                        Skomentuj


                          A cóż tu tak cicho dzsiaj?

                          Krystiano tak dzisiaj daje popalić że mam serdecznie dość
                          Babcia była na konsultacji i wychodzi na to że to faktycznie zębule toczą sie pomału do góry, ale zanim zabłysnął to jeszcze zejdzie.
                          Też tak szperam po allegro codziennie, patrze co by tu jeszcze kupić... Narazie zamówiłam torbe do wózka, bo w tej co mam sie nie mieszcze. Zawsze spacery kończą się w ogródku moich rodziców (u nas pod blokiem nie ma gdzie klapnąć), a jak młody sie budzi, to na cyca idziemy do nich do domu. Zawsze staram sie miec przy sobie ciuszki na zmiane jakby co, tetrówki do karmienia, zabawki... No więc w torbie zawsze taki bandżaj że nic nie mogłam znależć. Ta z neta ma mase przegrodek więc myśle że sie sprawdzi. Ciekawe tylko kiedy mi ją łaskawie przyślą


                          Skomentuj


                            Cześć dziewczyny!!

                            Widzę, że znowu o zakupach mowa! Ja dzisiaj pół Krakowa zjeździłam żeby sobie pooglądać i ceny porównać. Przy okazji też się skusiłam na body (2 pary) w tyle że na rozmiar 68, bo wolę kupić ciut większe, a że w 5-10-15 są wyprzedaże to postanowiłam kupić. A że płci nie znamy to kupiliśmy beżowe w pszczółki. Był jeszcze cudny śpiworek za niecałe 21 zł ale niestety chciałam rozmiar 68 a z niebieskich ani zielonych nie było takiego rozmiaru, tylko różowe. Chyba lepiej żeby dziewczynka w razie czego chodziła w niebieskim lub zielonym niż chłopiec w różowym! Pewnie jeszcze takie pojedyncze rzeczy będę kupować, choćby jutro wybieram się na przegląd sklepów u mnie w mieście, bo widziałam dość tanie i ładne rzeczy dla maluszków.
                            Poza tym próbowaliśmy nasz wypatrzony wózek Tako Jumper X do naszego autka - no cóż trzeba będzie ściągać tylne koła żeby wszedł bez problemu, no ale przynajmniej ze zdjęciem ich i włożeniem nie ma problemu. Ja to bym wózek już najchętniej teraz kupiła, no ale wcześniej trzeba pomalować pokój i miejsce na rzeczy dzidziusia porobić, więc wózeczek musi zaczekać. A szkoda, taki śliczny jest.
                            Ale się rozpisałam, hihi

                            Pozdrawiam

                            Monika



                            Skomentuj


                              Dziewczyny doradżcie,który leżaczek fajniejszy? I mam pytanie do tych z Was ,które już mają leżaczki,czy naprawdę spełniają swoje funkcje( w usypianiu np)?

                              http://www.allegro.pl/item661300566_...je_nowosc.html


                              http://www.allegro.pl/item657528447_...9_polecam.html
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                ja tez mam na pazdziernik termin dokładnie na 22 jeszcze polowa ciazy przede mna prawdopodobnie bede miala synka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X