Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kurczaczku hahahah, no to faktycznie ktoś się zdziwi
    Dziś spałabym cały dzień, tak leje. Chciałabym już być w szpitalu, choć nienawidzę. Martwię się też bo miesiąc temu miałam ostatnie usg a boję się że mam mało wód płodowych i słaby przepływ krwi pępowinowej, bo przecież dziecko jest takie duże na bank uciska.
    Mamonikosia aż 3 lata mieszkałaś na Cyprze? Eh tam to są widoki, kwiaty, owoce co?
    Dziewczynki nie wiecie jak to jest ze zwolnieniem? lekarka powiedziała ze może mi wypisać do terminu porodu, a jak nie urodzę w dzien terminu to co? mam wziąć macierzyński? nie wiem co robić.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez kasiulina Pokaż wiadomość
      Ja dziewczyny na razie przytyłam 6 kg, no może już 7 -a w pasie mam 92 cm :P
      przy pierwszej ciąży ważyłam 70 kg przy wzroście 160. łatwiej mnie było przeskoczyć niż obejść. potem sukcesywnie zrzucałam. trochę zostało... ale ja akurat mam słabość do słodyczy i ni jak nie mogę się im oprzeć :/
      indra83- masz prze-piękny i urzekający podpis
      Kasiulina-70 kg przy wzroście 160 to jest nic Ja w tej chwili ważę 69kg przy 162cmA co będzie dalej ha ha.Do 80 na pewno dojdę!Ale już przestałam się przejmować...Kurcze nie mogę znaleźć centymetra;/
      Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

      Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

      Skomentuj


        Cześć mamuszki

        Nie miałam neta przez kilka dni i nadrabiam zaległości, ale już jestem na bieżąco.

        Super zdjątka, ja też zaraz wstawię mojego małego. Wasze dzieciaczki są super wszystkie takie słodziaki i jakie już duże.

        A Adaś je co dwie godziny 100 mleczka, potem budzi się po godzinie wypija 50 herbatki, poleży chwilkę i śpi dalej.
        Na razie nie mogę narzekać śpi bardzo dużo a w nocy raz dłużej czyli jakieś 4-5 godz. za jednym razem, to się wysypiam, teraz jakoś długo śpi, bo powinien obudzić się na jedzonko już godzinę temu, ale pewnie wie że mama nadrabia zaległości na cafe he he.
        Adasia podobnie jak michaśke nie trzeba nosić bujać wystarczy, że jest najedzony i ma sucho to sobie spokojnie leży i obserwuje co się dzieje, albo śpi prawdziwy aniołek.
        Córcię to lulałam na rękach aż zasnęła i potem kładłam do łóżeczka, a teraz synek najedzony to go wkładam do łóżeczka i już.
        No wiadomo czasem go po lulam, żeby się nim nacieszyć, ale widzę , że do drugiego maluszka podchodzi się inaczej.

        W niedzielę byliśmy na imieninach u przyjaciół i mały tylko raz obudził się na jedzenie, a tak przez cały czas spał, a byliśmy tam 5 godzin. Wszyscy byli bardzo zdziwieni, że on taki spokojniutki jest.

        A to moje maleństwo, na jednym zdjęciu z siostrzyczką.
        Attached Files
        Last edited by aniasz8206; 16-06-2009, 11:43.
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          Kamim - mam koleżankę, która mierzy i waży dokładnie tyle co Ty i tez jest w ciaży i powiem Ci, ze ja przy niej wyglądam jak misio :P. A ona taka szczuplutka... także nie sugerowałabym się samą wagą:P.
          pozdrawiam Kasia

          Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



          Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
          Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
          poematem niezliczonych słów
          mą radością, miłości promieniem,
          dziećmi moimi, spełnieniem snów.

          Skomentuj


            Hej kobitki
            Wiecie jestem szczęśliwa, bo coraz lepiej rozumiemy i dogadujemy się z Julcią
            Wcześniej nie miałam jakiegos bliskiego kontaktu z niemowlakami (z przedszkolakami owszem i to bardzo bliski hehe bo pracuję w przedszkolu), zawsze się bałam jak to będzie z takim małym berbeciem. A teraz prawie każdy jej płacz odczytuję bezbłędnie hihi

            Ankasos
            zdjęcia śliczne Lenka prawie całą mate zajmuje!

            Majorka strasznie zazdroszczę Twojej Hani tej czupryny!!!! Moja niunia prawie łysa i jeszcze jej wychodzą włoski.... A twojej nic nie wyłazi???




            Skomentuj


              no to dawaj już sześć tygodni mineło
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                ja też w niej zakochana na zabój
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  nichol no to szybko będzie miał Krystianek ząbki A moja Julka tez ostatnio ciągle z rączką w buźce... I to całą piąstkę wpycha, a nie jeden paluszek...




                  Skomentuj


                    Olcm spóźnione ale szczere gratulacje, ślicznego masz syncia.
                    Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka wam życzę.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      Katarzynar ja też byłam łys i to długo a teraz szopa nie do opanowania a Hani żaden włos nie wylazł i chyba nie wyjdzie
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        co do ząbków to można sie pomylić z dziąsełkami bo one przed ząbkowaniem robią sie takie twarde i białe jak ząbki i są trochę nabrzmiałe ale i w tym wieku wychodzą wiec wszystko możliwe oby mojej wyszły jak najpóźniej bo nie dość że będzie gryzła to jeszcze szybko się psują a u mnie w rodzinie dzieci dopada próchnica tak dziwnie bo atakuje od dziąseł i ząb peka w połowie mimo mycia i dawania fluorku
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          No ja szczuplutka na pewno nie jestem;p Lecę gotować ogórkową bo mam taki apetyt na nią,że szok!!!
                          Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

                          Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

                          Skomentuj


                            Napisane przez Mamuszka Pokaż wiadomość
                            Kurczaczku hahahah, no to faktycznie ktoś się zdziwi
                            Dziś spałabym cały dzień, tak leje. Chciałabym już być w szpitalu, choć nienawidzę. Martwię się też bo miesiąc temu miałam ostatnie usg a boję się że mam mało wód płodowych i słaby przepływ krwi pępowinowej, bo przecież dziecko jest takie duże na bank uciska.
                            Mamonikosia aż 3 lata mieszkałaś na Cyprze? Eh tam to są widoki, kwiaty, owoce co?
                            Dziewczynki nie wiecie jak to jest ze zwolnieniem? lekarka powiedziała ze może mi wypisać do terminu porodu, a jak nie urodzę w dzien terminu to co? mam wziąć macierzyński? nie wiem co robić.
                            Macierzynski mozesz wziac dwa tygodnie przed planowana data porodu, trwa on 20tyg. i jest płatny 100%. Pozniej masz prawo do urlopu wychowawczego
                            cos na ten temat tutaj http://www.kobietaiprawo.pl/urlop-wychowawczy1.html.

                            Skomentuj


                              Dziewczyny jak sie przygotowujecie do roli mam? Czytacie jakies poradniki? Jesli tak to jakie? Moze podzielcie sie z nami najciekawszymi (według Was informacjami).

                              Skomentuj


                                Witajcie

                                OLcm-a to fjanie masi chlopcy jaa tego samego dnia urodiznki

                                A u nas....dzis jakos Stas niespokojny jest i w nocy tak samo......

                                dobra ide do placzka buziaczki
                                Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


                                Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

                                "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X