Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hahaha;] skąd ja to znam;p

    aaa Kubuś angielski no tak na wpół;p bo urodził się już w PL




    Skomentuj

    •    
         

      Heeej Kobietki!!!!
      Nie pisałam bo nie miałam wczoraj dostępu do netu cały cholerny dzień! Nadal 2w1. Bylismy u lekarza (nie swojego za co dostałam ochrzan od gina), szyjkę mam zamkniętą i wg lekarza "chwilę zejdzie zanim urodzę", Marysia jeszcze się nie wstawiła i może ale nie musi się wstawić podczas akcji porodowej. Mam sie zgłosić do szpitala najpóźniej w dniu terminu, czyli 22 czerwca, chyba że coś będzie się działo wcześniej, ale NIC się nie dzieje. Załamałam się po tej wizycie dziewczyny, wyszło na to że Marysia jeszcze dłuuugo nie wyjdzie. No w przyszły poniedziałek coś będzie wiadomo, bo pójdę do szpitala i lekarz zdecyduje co ze mną zrobić, czy mam sie zgłosić za kilka dni na wywołanie czy od razy mnie przyjmą. Jak na razie słabo czuję ruchy dzidzi i boli mnie brzuch ale nie tak jak na miesiączkę
      Kurczaczku nie dostałam smsa od Ciebie. Miałam wczoraj do Was pisać ale sporo sie u mnie działo i tak wyszło. ALe miałaś noc Kochana, myślę że Ty masz bliżej jak dalej.
      Mam nadzieję, że dziś net mi nie ucieknie bo się zapłaczę.

      Skomentuj


        mamuszka a ja myslalam ze masz termin na 15 i tak tez jest na naszej liscie??
        kurcze zaraz ci wysle numer na priva i powiedz czy to twoj bo ciekawe do kogo sms poszedł

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          ja pitole zamiast 3 na koncu wstawilam 9 to sie ktos zdziwi ze rodzi

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            cześć dziewczyny,
            u nas tez dzis paskudnie, leje od rana - człowiek by wogóle z łóżka nie wychodził, moja malutka tak cudnie sie ostatnio śmieje - kochana jest
            Amelka chyba też coraz bardziej ją lubi - zagaduje, zabawia grzechotką, no i we wszystkim chce mi pomagać, najbardziej lubi smarować Małej pupę kremem
            a tak wszystko papuguje - ostatnio wzięła swoją lalę, podwinęła bluzkę i udawała że karmi ją cycem - mamuśka mała

            no.. a ja wreszcie się zebrałam i do gina dzisiaj na kontrol - trochę późno bo to już 8 tyg, ciągle się nie zdecydowałam na rodzaj antykoncepcji, może doktorek coś podpowie, zobaczymy

            dziewczyny super zdjątka wklejacie, Majorka zdolna bestia z Ciebie - tort pierwsza klasa -zazdroszczę, ja to do takich rzeczy talentu niestety nie mam
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              Hej Mamuski,

              wrocilismy cali z Polski. Podroz do Polski (12h) w deszczu i z Polski (14h) tez w deszczu. Ide spac, jak sie odespie to bede czytac, co tam naskrobalyscie
              pozdrowienia!



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Ja dziewczyny na razie przytyłam 6 kg, no może już 7 -a w pasie mam 92 cm :P
                przy pierwszej ciąży ważyłam 70 kg przy wzroście 160. łatwiej mnie było przeskoczyć niż obejść. potem sukcesywnie zrzucałam. trochę zostało... ale ja akurat mam słabość do słodyczy i ni jak nie mogę się im oprzeć :/
                indra83- masz prze-piękny i urzekający podpis
                pozdrawiam Kasia

                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                poematem niezliczonych słów
                mą radością, miłości promieniem,
                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć Mamusie!
                  Co taka cisza? Też u Was dziś pada? U mnie strasznie. Zawiozłam Mateusza do przedszkola i w końcu mam trochę czasu dla siebie. Co do kilogramów to u mnie cieszę się z każdego, bo naprawdę mam problemy, żeby cokolwiek przytyć. Ostatnio nawet doktorek mnie pochwalił, że przytyłam 2 kg. Widać to inaczej jest u każdej kobiety. Najważniejsze, żeby nasze dzieciaczki zdrowo rosły, a my sobie jakoś poradzimy
                  Buziaki
                  Mateuszek 07.09.2005
                  Jaś 08.10.2009


                  Skomentuj


                    No no ale poczęty w Anglii .
                    Kurde mały położył nogi na moich flakach i chyba zasnął, ale nieprzyjemny kłujący ból...

                    Skomentuj


                      u mnie wprawdzie nie pada - ale niebo się chmurami zaniosło...
                      Katinkaw - rany 2 kg... też bym tak chciała... może się zamienisz. bo ja z tych co raczej mają tendencje do pędzącej wagi naprzód i to bez ograniczenia prędkości :P
                      pozdrawiam Kasia

                      Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                      Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                      Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                      poematem niezliczonych słów
                      mą radością, miłości promieniem,
                      dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej laseczki! U nas dzisiaj pogoda straszna Ale za to i tak wybyłam z domku. Teraz siedzę chwilowo u mojego faceta a później chcę jechać pooglądać wózki bo jeszcze się na żaden nie zdecydowałam. Póki co mam tylko same ciuszki więc muszę już po mału zacząć myśleć o wszystkim Teraz spadam a odezwę się jak wrócę do domku. Pa!

                        Skomentuj


                          Witka!

                          Madzik, co do zabkow- Krystian w czwartek konczy 3 miesiace a juz mu zaczynaja wylazic. Myslalam ze mi sie wydaje- podczas karmienia czesto lapal cyca w szczene i zaciskal ze az z bolu wylam, od paru dni tak mi skrobie po brodawce ze masakra. Przejechalam wczoraj palcem po dziaselku i kurka jest cos! Takie ostre, biale zgrubienie, ale tak to wyglada jakby mu dwa naraz szly. I tez piastaka i slinienie- ale to ponoc normalne teraz.
                          Dzis juz sie wkur... i probowalam go nakarmic przez nakladkie, ale gdzie tam- cwaniak mysli ze mu smoka probuje wcisnac i nie wezie za Chiny

                          Nator, nasz maly kiedys tylko tak zasypial jak opisujesz- przytulal sie na boczku, lapal nas za bluzke czy koszulke i nie ma chlopa. Teraz roznie- czasen nam sie tak uda (teraz naprzyklad), czasem w lezaczku a nieraz to lylko raczki pomagaja a moj kregoslup wyje

                          I tez tak jak piszecie- jak maz wstaje do pracy przed 5, to mlody akurat budzi sie na cyca, po karmieniu nie odkladam go do lozeczka tylko zajmuje miejsce taty i jeszcze sobie spimy. Ostatnio w nocy co go odlozylam do lozeczka to sie budzil z placzem, wzielismy go w srodeczek i spalismy we trojke od 2:30 do 8 (!)


                          Skomentuj


                            moja królewna
                            Attached Files
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Najlepiej z tata. to zdjecie z reszta jest na NK:

                              DSC00501.jpg


                              Skomentuj


                                Ankasos! Lenka rosnie jak na drozdzach1 Faktycznie nie wyglada na swoje dwa i pol miesiaca

                                Majorka, a moj mezus zakochal sie w Twojej Hanuli. Teraz bedzie mnie meczyl o coreczke


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X