Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
    ja na szczeście sobie jeszcze radze z zapinaniem butów i z wychodzeniem z wanny ale po dłuższym spacerze boli mnie miednica i kręgosłup. Kurcze mam malutki brzuch i moja mała tak mi naciska, że ciężko mi oddychać. Wy też tak macie?
    a co do wagi to wreszcie wróciłam do wagi sprzed ciąży i nic pozatym nie przytyłam.
    A i chciałam polecić super książke "Co nieco o rozwoju dziecka" P. Zawitkowskiego. Znajdziecie tam porady m.in jak nosić dziecko, najlepsze pozycje do karmienia, jak kąpać, jak ubierać maluszka, żeby nie płakał itp. Jest dużo fotografii, a i dołączona jest płyta DVD.
    Miłego weekendu życze
    też tak czasem mam, nawet dzisiaj tylko leżenie mi wtedy pomaga.
    Widziałam tą książkę i właśnie się zastanawiałam się nad nią ale nie znałam opini na jej temat, a środek jak to w empiku zamknięty
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      Anka, z krótkimi wygladalas suuuuper i - nie zeby teraz bylo zle- ale lepiej niz z dlugimi wlosami

      A mojego mezula poznalam na imprezie u wspolnego znajomego. To bylo dokladnie 8 lat temu. Slub wzielismy dokladnie 1 rok 8 miesiecy i 13 dni temu (29.09.2007)- mam sówaczek ;P


      Skomentuj


        mamusie gdzie sie podziewacie??

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          ja jestem hi hi

          No Coś Ostatnio Tu Pusto ,te Które Urodziły Mają Zajęcie A Te Z Brzuszkami Pewnie Wszystkie Rodzą

          Skomentuj


            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
            ja na szczeście sobie jeszcze radze z zapinaniem butów i z wychodzeniem z wanny ale po dłuższym spacerze boli mnie miednica i kręgosłup. Kurcze mam malutki brzuch i moja mała tak mi naciska, że ciężko mi oddychać. Wy też tak macie?
            a co do wagi to wreszcie wróciłam do wagi sprzed ciąży i nic pozatym nie przytyłam.
            A i chciałam polecić super książke "Co nieco o rozwoju dziecka" P. Zawitkowskiego. Znajdziecie tam porady m.in jak nosić dziecko, najlepsze pozycje do karmienia, jak kąpać, jak ubierać maluszka, żeby nie płakał itp. Jest dużo fotografii, a i dołączona jest płyta DVD.
            Miłego weekendu życze
            Ooo trzeba zobaczyć.

            Skomentuj


              Hej Kochane!
              Ja mam dzisiaj dzień lenistwa;] lezenia na kanapie i ogladania tv tyle ze z bólami....co 15 minut,zobaczymy,moze cos sie z tego rozwinie
              mogloby... wpadne pozniej do Was! Piszcie co słychać!
              mamuszka,ty szczególnie!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                a wracając jeszcze do książki to jakbyście się zdecydowały na jej kupno to tańsza jest na allegro niż w empiku.
                Co tam porabiacie? ja się obijam, oglądam TV z mężem i mamą ale od jutra znowu czeka mnie nauka, bo jeszcze 3 egzaminy przede mną
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jestem, jestem kobitki. Wszystko ok, bóle minęły po prysznicu i pojawiają się raz na jakiś czas. Nie było nas w domku, bo stwierdziliśmy, że nie ma co marnować takiego fajnego dnia na siedzenie. Poleżeliśmy nad jeziorkiem ale przegoniła Nas burza, teraz mamy oglądać jakiś film, więc nudy. Bóle pewnie złapią mnie w nocy i rano... Uciekam Kochane. Jak coś to SMS.

                  Skomentuj


                    Skoczek ja mam te nakładki i eto 2 pary z róznych firm,ale mała nie zabardzo chce z nich jesc a pozatym przez te nakladki łapie tak płytko ze to jeszcze bardziej boli i akurat ssie dziasłami w miejscu tych ranek ,dlatego odpadaja,
                    Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                    Skomentuj


                      Aniu faktycznie z krótkimi włoskami ci do twarzy A te rzęsy to chyba przykleiłaś ???




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no widze mamcie ze cosik sie u was dzieje...
                        a ja sie przeziębilam a raczej mezulek mnie zaraził i strasznie sie czuje wiec teraz to ja moge poczekac z porodem bo ciezko by bylo a i jeszcze boje sie ze moglabym maluszka zarazic....
                        calą ciaze zdrowiutka a teraz choróbsko sie przyplatało

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          mamuszka a ja juz myslałam ze sie zaczełaś rozpakowywac
                          Kurczaczku ja tez przez pare ostatnich dni bylam zaziebiona ale wypijałam mnóstwo herbaty z cytryna i miodem i przeszło Kuruj sie Kochana bo nieciekawie by było gdybys rodzic zaczeła w takim stanie...a termin masz za 2 dni takze spiesz sie hehe! Mojego kuzyna zona urodziła córunie jak byla przeziebiona i Mała lezała 2 tygodnie w szpitalu bo ja zaraziła w czasie porodu i dzieciątko temperature miało przez tydzien i katar:/
                          Ja ide sie zaraz wykapac,moze poczytam jakas gazetke w łóżku,nawpiepszam sie słodkiego bo Mezusia do sklepu wysłalam;] i pójde spac:]
                          Miłej i owocnej nocki Mamuszka i Kasica dla Was,Kurczaczku Tobie zycze spokojnej nocy i szybkiego powrotu do zdrówka,Młodej,przespanej;] a olcm,by szybciutko do nas wracała ze swoim Skarbem!!!!!!!!!!!!
                          Buziaczki:****************
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            Kaśka, te zesy Anki sa prawdziwe! Pozazdrościc, nie?

                            A mnie pomalu maly dol lapie- za 3 tygodnie na 7 tygodni zostane slomiana wdowa- buuuuuu Mezul wyjezdza za granice
                            Przenosze sie niby na ten czas do rodzicow, ale mojej mamy tez w tym czsie nie bedzie przez miesiac, wiec lipa. Ojciec guga do malego ale z odleglosci, siostry uwielbiaja sie nim zajmowac, ale jak bedzie mial gorszy humorek, czy cos (nie daj Boze) bedzie nie tak, to jestem zdana na siebiie
                            Niby jest jeszcze tesciowa, ale ona jest ostatnia osoba, do ktorej chcialabym sie zwrocic o pomoc w razie "W"...
                            No nic, mam jeszcze Was moze jakos to bedzie...


                            Skomentuj


                              Hej.

                              Kamim - Ładny ten wózek i ma dużo funkcji, rzeczywiście coś z tymi kołami jest nie tak. Szczerze mówiąc to możesz mieć problem z tymi mniejszymi, skrętnymi kółkami zimą jak napada więcej śniegu. Poza tym to niema się do czego przyczepić. Najbardziej podobają mi się kolory 09 i 12.

                              Ja już swój wózek kupiłam i zapłaciłam, jak jutro sprzedawca dostanie kasę i wyśle to może na poniedziałek do mnie dojdzie wtedy opiszę wam swoje wrażenia.

                              Pozdrawiam





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                To ja tez Wam sie pokaze- zdjecie zrobione tydzien po porodzie, wiec Krystian malutki, a ja puciata jeszcze. No i z boku to niewiele widac, ale malo mam swoich zdjec na kompie

                                piescocha.JPG


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X