Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rozalina

    Masz Identyczny Brzusio Jak Mój ,taką Piłeczkę Wypchniętą Do Przodu Ja Też Mało Przytyłam Tylko 13 Kg, I Poszło Mi Tylko W Brzuszek .trzymam Kciuki żeby Twoja Mała Ala Już Wyszła pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      kasica ostatnia wizyta ale pewnie powie ci kiedy masz sie zgłosic na wywolanie wrazie czego ja ide w poniedzilałek i bedzie to 2 dni po terminie i jestem bardzo ciekawa co powie a tobie wypada 38 tydz tak wiec pewnie pojdziesz jeszcze za 2 tyg napisz jutro jak po wizycie bo bardzo ciekawa jestem
      jeju a u mnie 20 kg

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Cześć dziewuszki ja normalnie nie nadążam za wami skacze z forum na NK i palców mi już brakuje,jutro rozpiszę się bardziej bo dziś juz mój stęka że tylko kompa widzęco niektóre dane nie chca mi wejść powysyłałam wam dane Madzik wysłałaś mi zaproszenie bo nie jestem pewna czy to mnie znalazłaś
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          jak zawsze ostatnia

          jutro nadrobie,jak upieke torta siostrze jedna ma bierzmowanie druga urodziny,a mi już niedługo trzydziestka walniedokładnie za 20 dni i będę stara dupa.
          Grygoranna ja sama się zastanawiam jak to możliwe że mam już trójkę a loczki naturalne wystarczy pomoczyć wodą

          Dobranoc
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Kurczaczku

            TAK TO OSTATNIA WIZYTA BO MOJA POŁOZNA IDZIE NA URLOP MAM PECHA U NAS W SZPITALU WYWOŁUJĄ PORÓD PO UPŁYWIE 10 DNI PO TERMINIE ,ONI SĄ NIE POWAŻNI .A U CIEBIE KURCZACZKU 2 DNI TO SPOKO I ROBILI CI CHOCIAŻ KTG A MI NIE ,PO PROSTU MASAKRA !!!!!!! MAM NADZIEJĘ ŻE URODZĘ W TERMINIE ALBO PRZED ,MOJEGO SYNKA URODZIŁAM 4 DNI PRZED TO MOŻE I TERAZ TEŻ TAK BĘDZIE SZYBKO I PO BÓLU ,ALE JAK TO MÓWIĄ ŻE KAŻDA CIĄŻA JEST INNA DO ZOBACZONKA JÓTRO DAM ZNAĆ

            Skomentuj


              )))))))))))))))))

              czesc dziewczyny.... tutaj Robert, facet Oli )) mam do przekazania informacje od Oli ze jestesmy w szpitalu i jutro bedziemy mieli bejbika ))))) sorki ze wepchalismy Wam sie z Matim w kolejke ) zajrzalem tylko na chwilke do domu po pare rzeczy i uciekam na nocke na dyzur do Oli :P pozdrawiamy Was wszystkie i odezwiemy sie jak wrocimy do domu trzymajcie w kciuki byeeee
              Last edited by olcm80; 09-06-2009, 03:59.
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Matko kochana!!!! Ocm Nam rodzi Kobity!!!!!!!!!!!!!!!! Żeby tylko wszystko poszło dobrze, ale się martwię. Zaraz napiszę SMSka do Olcm, nie wiem, która to może być u niej godzina ale piszę!

                Skomentuj

                •    
                     

                  No i kupa, nie umiem wysłać SMSa do tej cholernej Hameryki!
                  Facecie Olcm - Robercie koniecznie informuj Nas tu zgromadzone (!) o stanie zdrowia Oli i Matiego bo zdychamy z ciekawości i niepokoju i wyściskaj Ich od cioci Mamuszki!!!!!!!!!!!!

                  Skomentuj


                    jak Kamim słusznie zauważyła to bedziemy na spacerch chodzić zimą wieć wózek musi być duży i mieć duże pompowane koła ja bardzo długo szukałam i znalazłam gondole która ma 84 cm długości a wszystkie przeważnie maja 74, przeciesz musi sie do niej zmiescic kocyk albo spiworek
                    + rosnący maluszek.

                    Skomentuj


                      A skoro już tutaj jestem to napiszę co u Nas


                      NIC !!!!!!!

                      Całą noc przespałam, owszem nie narzekam, ale tylko dzięki stoperom w uszach, bo mój miły chrapie jak opętany, już wczoraj spał na kanapie. No nie mogę przestać myśleć o Olcm, męczy się pewno, ale z drugiej strony będzie już dziś tuliła synka!!! Szczęściara. Byle tylko wszystko przebiegło prawidłowo. Mamęnikosia już obudziłam, Kurczaczek by się wkurzyła jakbym jej napisała eska, bo ona śpi do 12, Młoda to pewnie nocnym cyckowaniem przemęczona więc też budzić nie będę...
                      Idę myć włosy i robić się na "bóstwo" może to DZIŚ jest Nasz dzień Marysiu?
                      Piszta () co u Was Laski.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Milkadz jeśli możesz, to proszę, wstaw link do wózeczka który znalazłaś z taką dużą gondolką. Ten, który ja sobei upatrzyłam ma tylko 75 cm.



                        Skomentuj


                          a bylam wczoraj u lekarza, zrobil mi badanie , okazalo sie ze malenstwo juz ewidentnie gotowe do wyjscia na swiat wczoraj dopakowalam do konca torbe do szpitala, wole byc przygotowana wiec mozliwe ze szykuje mi sie jednak czerwcowe dzieciatko no ale kto to moze przewidziec tak naprawde... w razie co , zycze wszystkim Wam szczesliwego rozwiazania , a ja jezeli sie nie odezwe juz, to oznacza , iz wyladowalam na porodowce pozdrowienia!

                          Skomentuj


                            hej
                            teraz mala ktora siedzi na forum wszystkie na nk ja tez juz nie wyrabiam.
                            musze isc dzisiaj do swojej alergolog bo chyba sie udusze ciekawe czy mnie przyjmie bo nie ma wolnych miejsc
                            lece na nk
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                            Skomentuj


                              http://www.allegro.pl/item635052754_..._wys_o_zl.html oglądałam go jest naprwade duży czytałam opinie jeden negatyw 15kg waga ale ja mieszkam na parteże wiec mi nie przeszkasza tylko ta spacerówka taka sobie ale ocen sama

                              Skomentuj


                                Kamim - coś o tym czytałam, ale żadnego maila nie dostałam, więc postanowiłam założyć nowe konto. Trochę zamieszałam, ale chyba już jest ok
                                U mnie dziś słoneczko (w końcu!). Za chwilkę idę z synusiem na spacer. Będziemy polować na truskawki Miłego dnia!
                                Mateuszek 07.09.2005
                                Jaś 08.10.2009


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X