Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jejku, taka aktywność tu jest teraz że aż trudno na wszystko napisać na co się chce!
    Co do list z wyprawkami szpitalnymi: dziewczyny pamiętajcie o wodzie i o błyszczyku do ust-podobno strasznie wysychają w czasie "dyszenie i sapania"

    Jeśli chodzi o wózek, to szkoda mi kasy na drogi i tak się zastanawiam, czy koniecznie potrzebuję mocowany fotelik? Przecież jak już będzie gondolka to lepiej malca wozić w gondolce, a fotelik za kazdym razem montować pasami to zmora...więc może warto odpuścić??? Podpowiedzcie co o tym myślicie???

    Co do witamin to brałam Feminatal N (super skład w przystępnej cenie-nieprzereklamowany), a teraz chciałam odmianę z kwasami omega, ale brakuje w hurtowniach farmaceutycznych i zdecydowałam się na Prenatal Omega- szczerze NIE polecam! Ogromne tabletki i jak przychodzi zgaga (albo poprostu się odbije) czujesz w ustach wędzoną rybę Zmora

    Jeśli chodzi o hemoglobinkę to ja startowałam od prawie 15, a teraz mam 12,3. nie ma co się martwić spadkami bo są normalne. A żelazo brałam przed ciążą i był to Biofer Folic - polecam, najlepsze zelazo i z kwasem foliowym na dodatek!

    Jeśli chodzi o wizyty u lekarza z mezem, to nie wyobrazam sobie zeby Go nie wpuścili! Przecież bez niego by nas tam nie było, no nie Ja bym nalegała, albo zmieniła lekarza (nawet gdyby poleciła mi go teściowa)

    buziaczki wielkie, wypoczywajcie i hodujcie brzuszki: własne i tatusiowe (mój mąż już też ma 5kg do przodu)
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      nator dzieje sie dzieje u nas na wątku
      Mi też sie wydaje że fotelik to lepiej raz zamontować i nie wyjmować go ciągle.
      Paulinchen myśle że jeden taki psikus wystarczy teraz to już musi być na 100% dziewczynka
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        powodzenia
        moja córa za to zaczeła zielone kupy walic buuuuu

        Skomentuj


          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          No Niteczko, ja właśnie o Chełmnie wtedy pisałam (zamiast o Szubinie), że najlepsza porodówka w regionie! Podobno super, tylko właśnie tam nie ma oddziałow dla dzieciaczków gdyby... (pfu pfu przez lewe ramię).. coś sie działo z maluchem.
          Tak wiem atmosfera tam jest naprawde fajna. Taki ciepły klimat dzięki lekarzom i położnym. Ale gdyby nie daj Bóg COŚ to nie ma żadnego sprzętu. Więc nie ryzykuję będę rodziła w Grudziądzu
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            no włąsnie a jak wasi męzowie tez troszeczkę nabrali ciąłka mój rośnie ze mna koledzy w pracy pytają na kiedy on ma termin przytył z jakieś 5 kg
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              Myszka87
              Ja głównie słodkie, ale jak mam dzien to taką kiełbase wielką zjem. A może jesteś zbyt nerwowa? Jak sie denerwuje to moja Mała sie uspokaja i nie chce sie dłuższy czas ruszać. Ale oczywiście dowiedz się od lekarza co się dzieje!
              Ja nie mam przeczucia co to będzie. Chciałam dziewczynke i prawdopodobnie ona będzie. Dla chłopca nie mam imienia więc lepiej żeby się nic nie zmieniło, chociaż moj mąż bardzo chce synka. Najważniejsze jednak jest to, że Maluda jest cała i zdrowa

              Mamo 83
              Może jakaś żyłka pękła i dlatego krwawiłaś, a z dzieckiem jest ok. Pobyt w szpitalu Cię uspokoi, ale pamiętaj: nie słuchaj tego co mówią inne pacjentki... Ja w pierwszej ciąży leżałam w szitalu jakiś czas i słyszałam różne przykre rzeczy jakie działy się u innych kobiet w ciąży. Każdy objaw widziałam u siebie, chociaż moj syn chorował na coś zupełnie innego. Nauczyłam się tam tylko, że pozytywne myślenie i wiara, że będzie dobrze jest najważniejsza. Więc głowa do góry!!

              Achaya
              Oszczędzaj się, słuchaj lekarza. A jeszcze troszke i będziesz się bawić z maleństwem


              Ja już tam bardzo bym chciała żeby ten czas szybciej zleciał.A zostało mi jeszcze 15 tyg do porodu. Duuużo
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                cześć Dziewczyny.
                A podpowiedz mi czy ten fotelik montuje się na stelazu czy na spacerowce???
                Bo wygląda ok i cena tez bardzo spoko!
                Sądze że można go zamontować w środku wózka ale służy też jako fotelik do samochodu no i tak do przenoszenia malucha. W każdym razie się przydaje
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  U mnie przez to że mojego miśka nie ma na miejscu z nami tylko wyjeżdża jest 4 tygodnie tam i 2 tu topewnie aż tak mu nie rzutuje, ale moja mama bo mieszka klatke obok to miała mdłości i smaki jakieś dziwne U niej w pracy też sie pytają czy nie jest w ciąży i sie z niej śmieją
                  Swoją drogą to śmieszne troszke co ???
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    witam ponownie mamuski!
                    w zeszłym tyg byliśmy oglądać naszą kruszynkę w 3 wymiarach-polecam, ponoć błąd w określeniu płciu wnosi 0 więc już planujemy wszystko dla chłopca!już wcześniej nam tak mowiono ale teraz myśle że to bardziej pewne.
                    dziewczyny a ile prztyłyście?, ja już ostatnio zauważyłoam ze poza brzuszkiem przytyłam ale nie chciałam się przejmować ale dziś "odkryłam" że urosłam o 10 kg!!!!a tu jeszcze ponad 3 miesiące w których ponoć najwięcej się przybiera!!!a do tego wszystko co słodkie BARDZO mi smakuje!
                    pozdrawiamy


                    Skomentuj


                      Ja w pierwszych miesiącach przytyłam 4 ( rzuciałam palenie). Potem miałam długo spokój i jakoś ostatnio zauważyłam, że pojawiły się dodatkowe 4 kg na wadze. Więc lącznie 8 kg Na szczęście wszystko idzie w brzuszek. No i troszke buzia mi się jak pyza zrobiła. Ale poza tym bez zmian.

                      Ola.ska
                      Ile płaciłaś za USG 3D? Ja chciałam iść, ale wole wydać 250 zł na coś dla dziecka niż na takie badanie.

                      Szykujecie już pokoiki dla dziecka? Ja pod koniec marca maluje pokoik, a po świętach wielkanocnych planuje wstawić różeczko, zwieź ciuszki, itd.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzieki Atusia za slowa pociechy jak narazie od tamtego incydentu nic sie nie dzieje, wiec siedze spokojnie w domku i odpcczywam.

                        a co do kg to ja mam +12 w 26 tc, non stop wcinam slodkie, wogole mam napady jedzenia, hmm.. bede martwic sie po porodzie jak to zrzucic, bo teraz mi wszystko smakuje

                        ja narazie jeszcze nie urzadzam pokoiku, wozek tez kupie dopiero w kwietniu ( rozgladam sie teraz za modelem) , narazie to jak chodze po sklepach to pojedyncze ciuszki kupuje dla Malenstwa, sa taki slodkie,ze trudno sie opanowac zeby nie kupic

                        u nas usg ( w szpitalu) 3d kosztuje 120zl ale trzeba sie zapisac 2 miesiace przed wizyta.


                        Skomentuj


                          Ja mam termin na 31.03 to tez blisko prima aprilis ale mam nadzieję,że urodzi się wcześniej,bo jest z rozwojem tydzień do przodu. A jeśli chodzi o męża to on jeśli przytyje to i tak po nim nie widać,bo jest szczupły i wysoki.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            To widzę,że mamy ten sam termin porodu 12 kwiecień ;-) Ja będę chciała rodzić na Szterlinga, bo tu mam bliziutko ;-) POZDRAWIAM!!!
                            Last edited by julietta07; 29-01-2009, 10:38.

                            Skomentuj


                              Ja też już upatrzyłam sobie wózek http://www.allegro.pl/item541471620_...k_na_zime.html

                              Uważam,że to będzie dobry zakup! ;-) POZDRAWIAM!!

                              Skomentuj


                                Jeśli chodzi o komplet pościeli to polecam http://www.allegro.pl/item533308398_...ex_safari.html

                                Ja już ją nabyłam, wyprałam i wyprasowałam ;-)

                                Wziełam ze wzorkiem misie na drabince żółte. Teraz czeka na MALUSZKA!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X