Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć dziewczyny
    mam dziewuszkę w brzusiuuu)).

    Skomentuj

    •    
         

      No właśnie... się kończy A ja już tydzień po terminie Wczoraj mi położna zrobiła membrane sweep i ustaliła datę pójścia do szpitala na wywoływanie (o ile to sweepowanie nie pomoże) na niedzielę... Nie chcę sztucznego wywoływania porodu Mam nadzieję, że się moja córeczka dogada z macicą i coś razem wskórają do tego czasu

      Skomentuj


        Jeśli chodzi o witaminki to ja od początku ciąży łykam Centrum Materna są troszkę drogie ale podobno świetne, wózeczek też mam już wybrany chodziło przede wszystkim o cenę ale też o to że dodatkowo jest nosidełko może ktoś taki ma?
        http://allegro.pl/item501960262_supe...l_fotelik.html
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
          Jeśli chodzi o witaminki to ja od początku ciąży łykam Centrum Materna są troszkę drogie ale podobno świetne, wózeczek też mam już wybrany chodziło przede wszystkim o cenę ale też o to że dodatkowo jest nosidełko może ktoś taki ma?
          http://allegro.pl/item501960262_supe...l_fotelik.html
          Ładniutki ten Twój wózeczek i naprawdę w dobrej cenie. Ja jak patrzę na te wózki to już zaczynam wątpić czy mój nie za drogi i czy nie szkoda tyle kasy wydawać - ok. 2600zł. Mąż się uparł, strasznie nam się on podoba i już od dawna na niego odkładamy ale z drugiej strony tyle jest fajnych tańszych i dobrych wózków. Czy któraś z Was dziewczyny kupuje może Quinny Buzz 3???

          http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=3
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Yoenne dobrze ze ta anemia na dzidzke nie rzutuje aco do wózka to też na samym początku chciałam taki jakiś drogi wózek oglądałam tylko te z górnej półki ale doszłam do wniosku że to troszke sporo za wózek płacić ponad 2000
            bo niby chcemy 3 czy 4 w jednym ale moge sie założyć że jak dzidzka będzie większa to spacerówke tak czy inaczej kupie więc zaczęłam oglądać wózki głębokie takie abybyły wygodne i lekkie jak coś znajde to dam znać.
            A i tak sie zastanawiałam dzisiaj bo WIELKANOC wypada 12 kwietnia no i prima aprylis 1 kwietnia , ciekawe czy jakaś dzidzka nam zrobi żarcik albo prezencik WIELKANOCNY
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
              Yoenne dobrze ze ta anemia na dzidzke nie rzutuje aco do wózka to też na samym początku chciałam taki jakiś drogi wózek oglądałam tylko te z górnej półki ale doszłam do wniosku że to troszke sporo za wózek płacić ponad 2000
              bo niby chcemy 3 czy 4 w jednym ale moge sie założyć że jak dzidzka będzie większa to spacerówke tak czy inaczej kupie więc zaczęłam oglądać wózki głębokie takie abybyły wygodne i lekkie jak coś znajde to dam znać.
              A i tak sie zastanawiałam dzisiaj bo WIELKANOC wypada 12 kwietnia no i prima aprylis 1 kwietnia , ciekawe czy jakaś dzidzka nam zrobi żarcik albo prezencik WIELKANOCNY
              No właśnie ja też się zastanawiam nad tym Quinny, pogadam jeszcze z mężem. No tez się cieszę, że ta anemia na moją Hanię nie ma wpływu No ciekawe z tą niespodzianką na Prima Aprilis
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Ładniutki ten Twój wózeczek i naprawdę w dobrej cenie. Ja jak patrzę na te wózki to już zaczynam wątpić czy mój nie za drogi i czy nie szkoda tyle kasy wydawać - ok. 2600zł. Mąż się uparł, strasznie nam się on podoba i już od dawna na niego odkładamy ale z drugiej strony tyle jest fajnych tańszych i dobrych wózków. Czy któraś z Was dziewczyny kupuje może Quinny Buzz 3???

                http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=3
                my chcemy kupić też Quinny ale inny typ Speedi SX, też drogi ok 2000 zł, ale to dopiero po porodzie jak mała już będzie z nami
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  madzik291 ja mam pytanie do ciebie , bo obie jesteśmy z Łodzi, w jakim szpitalu ostanio byłaś i w jakim zamierzasz rodzić ??? bo ja w Matce polce bo tam pracuje mój gin
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                    madzik291 ja mam pytanie do ciebie , bo obie jesteśmy z Łodzi, w jakim szpitalu ostanio byłaś i w jakim zamierzasz rodzić ??? bo ja w Matce polce bo tam pracuje mój gin
                    Właśnie byłam w Matce Polce,bo raczej tam kierują jeśli są jakieś problemy.A co do porodu to nie wiem jeszcze ale zastanawiałam sie nad Madurowiczem lub Rydygiera,bo bliżej.A jak będzie to nie wiem.
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                      A i tak sie zastanawiałam dzisiaj bo WIELKANOC wypada 12 kwietnia no i prima aprylis 1 kwietnia , ciekawe czy jakaś dzidzka nam zrobi żarcik albo prezencik WIELKANOCNY
                      No dziewczynki muszę Was powiadomić że ja mam termin na 12 kwietnia wg.mojej ginekolog a w szpitalu powiedzieli że 11 kwietnia więc może na mnie trafi Buziaki
                      Last edited by anecia82; 28-01-2009, 18:59.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć Dziewuszki, na początku chciałam złożyć kondolencje obydwu dziewczyną, które straciły swoje dzieci, ja nie wiem, jakbym się z tego podniosła..
                        Ja mam termin na 24 lipca..nie powiem, żeby to była planowana ciąża tym bardziej, że jestem na pierwszym roku studiów...ale razem z tatusiem dziecka bardzo się cieszymy, chociaż gdy zobaczyliśmy dwie kreski na teście byliśmy przerażeni..

                        Z moja kartą ciąży było tak, że na pierwszej wizycie powiedziała, że mam zrobić badania i wypisze kartę na drugim badaniu. No i tak było..

                        A co do dolegliwości to niesamowicie mnie na samym początku mdliło potem coraz mniej, teraz praktycznie w ogóle, ale mało jem, a brzuszek widać gdy się rozbiorę i popatrzę w lustro, biodra mi nie urosły, ale za to piersi mam dwa numery większe..ku radości mojego ukochanego..pozdrawiam wszystkie mamuśki

                        Skomentuj


                          anecia , no to już jedną może mamy
                          Tylko jak by ktoraś urodziła 1 to aby to nie był taki psikus że zamiast dziewczynki chłopiec sie urodzi albo na odwrót bo może wtedy być wesoło
                          A pierwszego kwietnia mija 9 rocznica odkąd jestem z moim kochanie ,kurcze miałam 16 lat kiedy to zleciało
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Mam termin na 30.03 wiec jest bardzo prawdopodobne ze urodze 1.04tyle ze ja juz raz psikusa mialam ze zamiast córeczki urodzil sie synek hmmm...




                            Skomentuj


                              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                              Jeśli chodzi o witaminki to ja od początku ciąży łykam Centrum Materna są troszkę drogie ale podobno świetne, wózeczek też mam już wybrany chodziło przede wszystkim o cenę ale też o to że dodatkowo jest nosidełko może ktoś taki ma?
                              http://allegro.pl/item501960262_supe...l_fotelik.html
                              cześć Dziewczyny.
                              A podpowiedz mi czy ten fotelik montuje się na stelazu czy na spacerowce???
                              Bo wygląda ok i cena tez bardzo spoko!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                ja tez mam termin na 30 marca ciekawe kiedy te nasze skarby wyjda mam nadzieje ze nie bede musiala dlugo czekac....
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X