Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Carin ja też później sobie kupię spacerówkę Graco bo bardzo łatwo się nimi jeździ a poza tym strasznie mi się podobają

    Skomentuj

    •    
         

      Sprawdziłam firmę ;P ROAN

      Skomentuj


        Laski ja własnie z Auchan wróciłam, ponad godzina łażenia między półkami, a o skurczach mogę pomarzyć.

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          O jejciu Amsw a cóż to za machina?? Wygląda jak z 2020 U nas w PL jeszcze czegoś takiego nie widziałam Carin ale Ty kupiłaś głęboki czy wielofunkcyjny??
          Ale on jest do kupienia tez w Polsce.
          http://www.4kids.com.pl/produkt-1067.html
          Wiem, cena jest przerazajaca ale taki sobie upatrzylam i w takim nasza krolewna bedzie jezdzic
          Aha i to sa 2 wozki w jednym: jest gondola i spacerowka i dzieki adapterowi mozna na nim zamocowac tez fotelik z auta.



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
            Carin nie strasz! Ja już potulna jak baranek będę Ale ciągłe to leżenie przyprawia mnie o gorszą depresję Dlatego dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam cosik malutkiego. Ale fakt głupia matka zamiast o dzidzi to nie wiadomo o czym myśli
            Widzisz ja do piatego miesiaca prawie ciagle lezalam ;|. Tylko spacer na pol godzinki od czasu do czasu, ale coz... A teraz tez sporo leze, ale na spacer to juz conajmniej na 1,5h ide. Dzis poszlam do biblioteki i sobie wypozyczylam ksiazki "OPIEKA NAD NIEMOWLAKIEM" i "OPIEKA NAD MAŁYM DZIECKIEM" no i zeby sie od tego wszystkiego oderwac "MIESIĄC MIODOWY" bo fajną ma recenzje .

            Skomentuj


              Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
              Ale on jest do kupienia tez w Polsce.
              http://www.4kids.com.pl/produkt-1067.html
              Wiem, cena jest przerazajaca ale taki sobie upatrzylam i w takim nasza krolewna bedzie jezdzic
              Aha i to sa 2 wozki w jednym: jest gondola i spacerowka i dzieki adapterowi mozna na nim zamocowac tez fotelik z auta.
              Ale dziwny :PP Ja bym sie nie zdecydowała :P

              Skomentuj


                Ja sobie wymyśliłam coś takiego tylko jeszcze nad kolorami się zastanawiam bo najbardziej to mi się podoba granatowy w paski http://www.allegro.pl/item646547687_..._wys_0pln.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  Carin ja też później sobie kupię spacerówkę Graco bo bardzo łatwo się nimi jeździ a poza tym strasznie mi się podobają
                  Mi tez a jeszcze mozna do nich mocowac foteliki samochodowe graco, a wlasnie taki mamy.

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Ja sobie wymyśliłam coś takiego tylko jeszcze nad kolorami się zastanawiam bo najbardziej to mi się podoba granatowy w paski http://www.allegro.pl/item646547687_hit_wozek_3_funk_focus_kol_2009_wys_ 0pln.html
                    No to wlasnie moj model ma bardzo podobna budowe, taka masywna i widac ze to cieple.

                    Skomentuj


                      JAKBYM miala mala ksiezniczke to bym jej kupila ta sliwke w kwiaty albo czarny w kwiaty :P Ładny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Carin a Twój to może Roan marita??

                        Skomentuj


                          Marita .

                          Skomentuj


                            No a właśnie ładny jest ten kolor czarny z czymś ale jakoś tak czarny dla malutkiej niuni mi się nie widzi. No a ten śliwkowy to jakoś też nie mój kolor

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              No a właśnie ładny jest ten kolor czarny z czymś ale jakoś tak czarny dla malutkiej niuni mi się nie widzi. No a ten śliwkowy to jakoś też nie mój kolor
                              No to już kwestia gustu dlatego jest tyle kolorow )

                              Skomentuj


                                No to już wiem który to, też się nad tym zastanawiałam ale szczerze mówiąc nie podoba mi się to że ma metalowy kosz na dole, wole te z materiału i nie ma rączki regulowanej a ja jestem niska a większość rodziny wysoka więc musi spełniać te normy. I cena to około tys zł a mnie samej na to nie stać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X