Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Serwunia i Ania, zapraszam Was na forum mam z kwietnia. Ja też mam termin na marzec, ale tu jest nas tak mało...
    Tam dziewczyny są b.sympatyczne i z chęcią popiszą z Wami (mnie też przyjęły)
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anecia82 Pokaż wiadomość
      hej!
      Miło że już wróciłaś do nas Madzik
      Jeśli chodzi o łóżeczko to ja mam 120x60,drewniane czyli standard.Kupilismy na allegro i jestem bardzo zadowolona.Niedrogo a w tym juz była pościel,materac,baldachim,i rożek gratis,no i ma trzy poziomy.Teraz tylko czeka na Majeczkę.Co do puchnięć to nie mam z tym problemu narazie.Bóle brzucha mi przeszły na szczęscie.Ja już nie mogę się doczekać mojej kruszynki....Pozdrawiam
      ps.Jeśli któraś mamusia chciałaby namiary na sprzedawce to piszcie .
      Ja poprosz namiary
      Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

      Skomentuj


        Witaj Madzik! Super że nadal "trzymacie się kupy" Wiem co przeszłaś, bo sama usłyszałam w 24tygodniu "że rodzę!!!" = te słowa były dla mnie jak wyrok, ale się udało wszystko zatrzymać! To naprawdę są cuda medycyny
        Co do łóżeczka, to ja kupiłam większe z opcją tapczanika. Będę miała kilka lat spokoju z mebelkami
        Wam powiem, że ja już się spinam strasznie tym, że nie zdąze... Mój mąz nie ma czasu skręcić mebelków, ja chcę już układać rzeczy, ale nie mam gdzie...
        A tu zaczyna czasem brakować sił pod koniec dnia...i trzeba odpoczywać.
        Właśnie Madzik, pamiętaj, żeby poleżeć codziennie choć trochę! Lepiej chyba nie wracać już do szpitala (ja przynajmniej powiedziałam Radziowi, że wróce tam jak będę miała 100% pewności, że rodzę i ani chwili wcześniej)
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          A tak na marginesie! Czy są z nami jakieś dziewczyny z Torunia???
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Proszę bardzo

            http://www.allegro.pl/item537345690_...rac_becik.html


            Skomentuj


              No Hej Mamuśki Kochane Z tym łóżeczkiem to ja chyba wezmę 140/70 bo te mniejsze to jakieś takie mi się wydają za małe. Tylko problem mam w tym, ze znalazłam cudną pościel a ona jest łóżeczko 120/60 i mam teraz dylemat. Ale coś wymyślę. Faktycznie niewiele czasu nam zostało, dziń za dniem leci a ja jeszcze nic nie układałam, nie prałam, nawet jeszcze łóżeczka nie mam, chyba muszę się pospieszyć.
              Dziś do 16 wyłączyli mi prąd, bateria w laptopie zaraz siada i chyba pójdę do łóżka, poczytam i pośpię do tej 16. Nawet herbaty nie mam jak zrobić bo w domu wszystko na prąd...
              Buziaki dla Was wszystkich Piękne Mamcie...Zajrzę jeszcze jak prąd włączą, mam nadzieję że wczesniej
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Myszka, ja też się strasznie martwie jak Mała słabo kopie. Ale ja zazwyczaj pije 2 szklanki wody i jem kilka kostek czekolady.
                Czasami Maluda jest chyba zmęczona, nie ma humoru itd. to się bardzo mało rusza. Ale jak to kobieta - ma swoje humory
                Nie ma sie czym martwić. Musisz być dobrej myśli!!
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Co do łóżeczka to też mam standard to 120/60iel 2 komplety z baldachimem też mam kupioną wypraną i wyprasowaną.
                  Byłam dzisiaj u lekarza i maja pani gin powiedziała że mam sie oszczędzać bo szyjka macicy mi sie troszke skruciła ale bardzo mało ,więc mam sie nie stresować bo jest całkowicie zamknięta . Co do reszty to wszystko ok synek leży już główką w dół i nie ma zamiaru sie przekręcić
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    kaszi mi sie Marcel podoba z tych imion co wymienilas najbardziej.
                    Bylam wczoraj u lekarza, bo mialam bole brzucha wiec wizyte sobie przelozylam no i niestety nadal nic nie wiadomo na temat plci. Musialby mi USG od strony plecow robic :P Ale spojrzal na serduszko i powiedzial, ze nie widzi nic niepokojacego, ale w 22 tyg dokladnie je obejrzy. A te bole brzucha na szczescie ciazy nie zagrazaja i w sumie nie maja z nia nic wspolnego, 100 razy spokojniejsza teraz jestem niz jakbym do czwartku miala czekac
                    Last edited by diabelecke; 27-01-2009, 13:23.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Wiem że muszę. Piękne imię Michalinka mi strasznie sie podoba. Ja jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka, ale kobieca intuicja podpowiada mi że to bedzie chłopak. A z tą czekolada próbowałam raczej nie działa. A pozatym nawet jeśli wezmę tylko jeden kawałeczek zaraz mam okropną zgage i wogóle nie mogę jadać słodkiego.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        który wybrałaś bo są wszystkie bardzo ładniutkie bardzo mi sie podoba wzór18 tylko szkoda ze nie mam rózowego alko 1
                        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                        Skomentuj


                          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                          Witaj Madzik! Super że nadal "trzymacie się kupy" Wiem co przeszłaś, bo sama usłyszałam w 24tygodniu "że rodzę!!!" = te słowa były dla mnie jak wyrok, ale się udało wszystko zatrzymać! To naprawdę są cuda medycyny
                          Co do łóżeczka, to ja kupiłam większe z opcją tapczanika. Będę miała kilka lat spokoju z mebelkami
                          Wam powiem, że ja już się spinam strasznie tym, że nie zdąze... Mój mąz nie ma czasu skręcić mebelków, ja chcę już układać rzeczy, ale nie mam gdzie...
                          A tu zaczyna czasem brakować sił pod koniec dnia...i trzeba odpoczywać.
                          Właśnie Madzik, pamiętaj, żeby poleżeć codziennie choć trochę! Lepiej chyba nie wracać już do szpitala (ja przynajmniej powiedziałam Radziowi, że wróce tam jak będę miała 100% pewności, że rodzę i ani chwili wcześniej)
                          Ja też się nie wybieram już wcześniej do szpitala,dopiero na samo rozwiązanie.Mam nadzieję,że te leki pomogą,chociaż żle się czuję po nich.Nator a Ty bierzesz jakieś leki?
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Dziewczyny,jestem pełna podziwu dla Was. Ja jeszcze nic nie mam uszykowane dla mojego synka. Cały czas wydaje mi się, że jeszcze zostało mnósto czasu!Łóżeczko mam już przywiezione od szwagierki, ale nic poza tym.
                            TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                            Skomentuj


                              Ja jak kupowałam to wzięłam różowe safari ,ale widzę że teraz pod tą nazwą jest inny wzór a ten co wzięłam jest pod nr.44 tylko w niebieskim kolorze.18 numer też ładny.Wrzucam zdjęcie żebys sobie zobaczyła
                              P1040106.JPG


                              Skomentuj


                                Ale wrzuciłam hahaha,jakoś bokiem


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X