Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
    Cześć dziewczyny.

    W moim podpisie zamieściłam linka do zdjęcia mojego synka w 20-tym tygodniu , może któraś z was będzie chciała zobaczyć.

    Jejku jakie wy młodziutkie jesteście, to ja chyba jestem jedną z tych starszych mam 30 lat i też noszę pod serduchem pierwszego dzieciaczka. Bardzo długo się o niego staraliśmy, ale najważniejsze jest to że w końcu pojawił się w naszym życiu.

    Pozdrawiam

    E tam stara! Nam sie udało za pierwszym razem... Na szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
      Ja narazie kolekcjonuje pieluszki i chusteczki nawilżane, ostatnio coraz częściej rozglądam się za kosmetykami do pielęgnacji naszej córci i też poluje na promocje.
      Co do ubranek to jest jeszcze troche czasu, ale kilka już mam od koleżanki i łóżeczko. Najtrudniej chyba będzie mi kupić wózek bo tyle różnych modeli mi odpowiada
      A ja jeszcze kosmetykow nie kupilam, pewnie kupie na internecie caly wielki pakiet bo taniej duzo to wyjdzie niz w sklepie... Chociaz moj maz nie zaluje pieniazkow na syna Nie to co na zoooonke

      Skomentuj


        Hey brzuchatki! Ja też mam już troszkę ciuszków, a ostatnio kupiliśmy z mężem trzy paki pieluch, każde innej firmy i chusteczki nawilżane (pakiet). Łóżeczko i wszystko do łóżeczka obiecała nam teściowa, a z wózkiem też mam problem bo się naoglądałam i nie moge się zdecydować...
        Jeśli chodzi o wiek to też będę młodą mamką, w czerwcu kończę 22 latka, mąż skończył w tym roku 25... Dzidzia też udała się za pierwszym razem Szczerze to niespodziewałam się, że tak to łatwo pójdzie
        W ogóle dziś jestem strasznie poddenerwowana, jutro jadę na ostatni egzamin przed obroną i musze go zaliczyć bo inaczej nie zdążę się obronić, a nic mi do głowy nie wchodzi, nie mogę się skupić... Pozdrawiam serdecznie!
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Agatka1987 to trzymamy kciuki żeby wszystko było ok Carin to Ty właśnie skończyłaś szkołę?? Matura itd?? Ja to się boję jeszcze kosmetyki kupować terminy ważności itd. Jakieś takie uprzedzenia mam

          Skomentuj


            My już po kąpieli i karmieniu, miśka śpi wiec mam chwilkę dla siebie pooglądam chyba coś bo narazie spać mi sie nie chce jakoś.

            miłego wieczoru i spokojnej nocy dziewczyny
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              My już też w kołysce...
              A ja zasiadam bo za chwile Wladca pierścieni
              A tak na marginesie to zapowiedzi są zrobione super: najpierw piosenka "Złoty pierścionek", a teraz "Ładne oczy masz" - he he

              dobranocka
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Widzę, że zakupy idą pełną parą. Ja też jeszcze czekam z kupowaniem kosmetyków, może dopiero w sierpniu zacznę kupować... bo mężulek już zapowiedział, że On po to biegać nie będzie, bo kupi złe i będę się na niego darła no cóż faceci jednak do tego się nie nadają... .
                Agatka1987 ja w styczniu skończę 21 więc to dla mnie też nie pocieszenie... ale w sumie może i lepiej
                A ja siedzę teraz i uczę się testów na prawko bo w poniedziałek mam egza... mam nadzieję, że zaliczę za 1-wszym razem
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Karolaina ja z doświadczenia wiem że to zależy tylko i wyłącznie od egzaminatora, ale trzymam kciuki również za was! A tak apropo bo czytam że Twoja Antosia ma 26 tyg to termin na kiedy bo nie pamiętam??

                  Skomentuj


                    młoda,bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2400g to wcale nie jest mało!
                    najwazniejsze ze Pola jest zdrowa!!!!!!!!!!!
                    Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                    Skomentuj


                      My tez juz po kapieli i mlody spi, ufff. Masakra jaki dzisiaj mial dzien- spal 2 razy po pol godziny i 2 po 15 minut. Juz mi sie ryczec chcialo, jestem tak zmeczona, ze dynka zaczela mi nawalac.
                      Kurka no, tam sie nie da edytowac cholerstwa, tez nie wiem jak cos dodac :/


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale mnie oszukali! Za tydzień jest Władca... ech, a ja już latałam i przekąski sykowałam i siedzenie kazałam sobie grzać mężowi, bo właśnie wrócił...
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          ja zaczęłam od kosmetyków, bo zabrzmi to śmiesznie ale muszę przyzwyczaić moją sunie do zapachu nowego domownika i weterynarz powiedział że im szybciej zaczniemy tym mniejszy stres będzie dla niej i dla nas.
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Karolaina ja z doświadczenia wiem że to zależy tylko i wyłącznie od egzaminatora, ale trzymam kciuki również za was! A tak apropo bo czytam że Twoja Antosia ma 26 tyg to termin na kiedy bo nie pamiętam??
                            termin mam na 19.09 a teraz właśnie w kalendarz zaglądam i miało być 23 tyg a nie 26... ehhh to jednak prawda, że jak człowiek się nie wyśpi to nie widzi
                            Dzięki, że zwróciłaś na to uwagę... zaraz poprawie
                            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                            Skomentuj


                              Nator władca był w tamten piątek,to wy swoich dzieci tam nie wstawiałyście ?
                              ale to wszystko dziwne i do chrzanu po co to komu
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Cio tak cichutko dzisiaj Mamusie??? czyzbyście wszystkie napastowały swoich Mężczyzn coby poród sobie przyspieszyc? heheh
                                Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X