Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja nie wiem po jaką cholerę oni to pozakładali tylko same problemy z logowaniem i kontami na forach
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Aniusz witaj w klubie! Miło że się odezwałaś i że mamy kolejną doświadczoną już Mamusię, będziesz nam udzielała rad i porad jako Ekspert
      Kurczaczku i Olcm ja się chcecie pluskać to pamiętajcie, że tampon trzeba założyć i do basenu i do morza, bo Tobie Kurczaczku glonów nawlatuje a Tobie Olcm jakiegoś syfu basenowego (mimo że nikt się w nim nie kapie to sobie tam żyją żyjątka). No, żeby mi tam infekcji nie było!
      Mamanikosia ja wygadana zawodowo muszę być, a w kaszę se pluć nie dam moherom. Mnie stopy też bolą i moczę sobie codziennie kilka razy w lodowatej wodzie z solą (niby zapobiega obrzękom, jasne!) a później mi mąż smaruje jakimiś specyfikami z apteki, ale to g... daje. Ty co stosujesz?
      Olcm jak już się zrobisz na bóstwo to strzel se fotkę, chętnie Cię obejrzę.

      Co do odczuwania bólu, to ja jestem panikara i jak widzę kroplę krwi to mdleję, nie daję rady przy pobieraniu, 2 razy zemdlałam i sie każda pielęgniarka pytała - jak pani urodzi to dziecko jak pani przy pobieraniu mdleje?! No nie wiem jak urodzę TO dziecko, ale próg bólu mam baaardzo niski. Boję się jak cholera porodu, ale chcę mieć TO już za sobą, bo mi brzuchal ciąży i właściwie nie wiem już jak to jest być NIE w ciąży. Pomijając kwestię wyglądu, chodzi o samopoczucie.

      Mama codziennie dzwoni i mówi że mojej babci śni się Marysia w różowej sukience - moja babcia to wiedźma (jak każda kobieta). Codziennie odbieram kilka tel od rodziny, znajomych i odpowiadam na znienawidzone przeze mnie pytania "jak się czujesz?" i "zaczęło się?". Szlag mnie trafia a Maryś ma wszystkich w swojej małej dupce i siedzi sobie wygodnie pod moimi żebrami!!!! Szału dostaję. Też już tak macie?

      Skomentuj


        jenyyy dziewczyny jeszcze się czerwiec nie zaczął a Wy już marudzicie

        Czekajcie jak Wam minie termin porodu a tu nadal nic.... tak jak u aniasz8206 czy u mnie (14 dni po terminie z czego 10 w szpitalu). To się można było wściec. aniasz8206 u mnie podobnie wody zielone miałam, syn już zdążył smółkę zrobić jeszcze w brzuchu, a po urodzeniu już jasno zielone kupki robił.
        Spokojnie mamusie, spokojnie Dużo spacerujcie, po schodkach pochodźcie, mężów poużywajcie a wszystko się szybciej zacznie
        Powodzenia
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
          ja nie wiem po jaką cholerę oni to pozakładali tylko same problemy z logowaniem i kontami na forach
          Wow! Dopiero to zauwazylam ;P Ale mam smieszny avatar, szkoda ze w rzeczywistosci wlosiska mam krecone jak baranek ;p


          Skomentuj


            Mamuszka,ja mam identycznie!!! jak widze igłe to panikuje i rycze jak głupia i w nosie mam ze sie wszyscy wtedy na mnie gapia....bo ja zaczynam juz w poczekalni do pobrania krwi gdzie razem ze mna stoi jakies 15 osób
            ale ja w moim amoku strachu mam ich wszystkich gdzies i tylko uzalam sie nad soba ze mi reke pokłuja,ze sianiaka bede miała,ze krew mi zabieraja!
            takie głupoty wygaduje przed pobraniem! a po pobraniu jak jedziemy juz do domu to leze w samochodzie i nie ruszam ta reka bo taaaaaaaaak boli! a jak juz jestesmy w domu to ide od razu spac,no bo przeciez tyyyyyle krwi ze mnie wypompowali i jestem straaaasznie słaba......taka nienormalna baba ze mnie wiem,ze przesadzam i musze to zmienic w sobie....mam jeszcze 22 dni na to.....az czy tylko?
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              mamuszka,pytałaś jeszcze co stosuje do stóp...ja tez mocze w zimnej wodzie i mezus mi smaruje kremem chłodzacym MamaPerfecta i masuje i starsznie przy tym narzeka ze go oczy szczypia od tego mentolu co jest w kremie
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                hehe ja jakaś czarnulka jestem
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  zaraz pora kąpieli i wieczornego jedzonka dziś znowu same więc idę już pomału przygotowywać bo potem jak mi się rozedrze to latam jak głupia a tak to wszystko przygotowane pod ręką i jakoś to idzie
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    tree zapomniał wół jak cielęciem był
                    kobity w ciąży tak mają nie my pierwsze i nie ostatnie tak marudzimy moj maz tez ma juz dosyc tego mojego zrzędzenia

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Kurczaczku masz rację choć mnie nie śpieszno do porodu było, bo się
                      bałam jak nie wiem co. Tak do żartów o tym marudzeniu napisałam.
                      A potem jak nic się nie działo przez 5 dni to też się już niecierpliwiłam.
                      Także ja Wam kibicuję, myślałam,że może któraś z Was się jeszcze w maju
                      rozpakuje, ale chyba nie zapowiada się
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja walczę z tamtym kontem i nie mogę dodać zdjątka Kacperka Jakaś bzdura i tyle!
                        I też już uszykowana do kąpieli...za 20min ruszamy!
                        Anka, jestem z Tobą - my też dziś samotna kąpiel.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Ja narazie kolekcjonuje pieluszki i chusteczki nawilżane, ostatnio coraz częściej rozglądam się za kosmetykami do pielęgnacji naszej córci i też poluje na promocje.
                          Co do ubranek to jest jeszcze troche czasu, ale kilka już mam od koleżanki i łóżeczko. Najtrudniej chyba będzie mi kupić wózek bo tyle różnych modeli mi odpowiada
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            FamilyTree chyba na maj juz sie nie zalapiemy..no chyba ze Rozalka moze, bo wczoraj narzekala na skurcze a dzis jej jeszcze nie bylo...
                            my juz marudzimy moze nie z tego bolu co ze zniecierpliwienia a fryzurka bedzie ta sama tylko pasemka nowe bylismy z bratowa na zakupach w sklepie dla bejbikow kupilam chrzesniakowi na dzien dziecka stolik i krzeselka taki do pokoiku bedzie mial gdzie rysowac
                            http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2903078
                            mnie cale zycie chrzesni rozpieszczali i ja swoich chrzesniakow tez:P
                            Mloda daj znac jak po USG...
                            Last edited by olcm80; 29-05-2009, 19:15.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              cześć wróciłam od lekarza.
                              mam film z Polą i ogólny wyniki.
                              jest zdrowa i właściwie wszystko jest na dobrej drodze ale według tego usg waży 2400 i jest mniejsza o 2 tygodnie. Lekarka zaleciła mi konsultacjie z lekarzem co dalej czy powinnam zostać w szpitalu czy nie .

                              Skomentuj


                                Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                                tak, tak mężatka, a Twój mąż ile ma lat?? bo mój starszy tylko o rok starszy ode mnie
                                Mój mąż o 9 dni młodszy ;D.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X