Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć Dziewczynki!

    U mnie dzień do dupy... dosłownie "jak pada dzieci się nudzą" i ja dziś nie miałam weny na nic!
    Z tego co wiem to na zapalenia dobrze przed karmieniem ciepły prysznic, często dostawiać i po karmieniu zimne tłuczone liście kapuchy. Powodzenia Kobitki, bo spodziewam się co to za ból.

    Majorka, kołyska Kolkraftu najładniejsza. Ja też mam tej firmy (też z allegro) i jest super śliczna (choć ciut brzydsza niż ta), a wibracje super uspokajają malucha. Choć dla mnie i męża to brzęczenie bywa upierdliwe.

    A podpowiedzcie, co robicie z dzieciątkami jak pada? Ja nienawidzę siedzieć w domu w dzień i zwykle po 5-6godzin spacerujemy lub dłubiemy w ogródku, a jak leje?
    Attached Files
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      czesc laski
      w koncu udało mi sie wejsc na forum nie wiem jak wam sie udawalo logowac bo u mnie zamiast okna do logowania była informacja o modernizacji serwisu no ale juz chyba zakonczyli
      mamanikosia i młoda udanej imprezy zycze oby pogoda dopisała ach i zazdroszcze ciast bo zawsze jest duuuuzy wybór na takich imprezkach

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Hej dziewczyny! Wiem czemu tak pusto na forum! Zmienili nam hasła, jak wejdziecie w swoją pocztę to będziecie miały emaila od serwisu polki.pl w którym napisane jest nowe hasło. Wiem że od wczoraj wszyscy mają z tym problem bo nikt w ogóle tutaj nie pisze, Ja się zorientowałam o co chodzi dopiero jak weszłam sprawdzić pocztę. Piszę tak na wszelki wypadek może innym dziewczynom jakoś pomogę

        Skomentuj


          A ja się zastanawiałam czemu nie moge się zalogować. I jeszcze mi mój login zmienili:/ Co tam u Was słychać? Mnie strasznie skurcze łydek łapią, magnez nic nie pomaga, a to jest strasznie bolesne Jak ta Wasze maleństwa?? Moja jakoś mało ruchliwa przez ten wekend
          Pozdrawiam cieplutko
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Hej Tulipanek U nas bez zmian, Mała rusza się bardzo różnie przykładowo wczoraj w pracy nie dawała mi spokoju, a za to jak przyszłyśmy do domku to chyba poszła spać ze zmęczenia Dzisiaj chyba jeszcze śpi bo też jeszcze nie dała o sobie znać. Dziewczyny Wy pracujecie jeszcze czy już poszłyście na L4 bo jakoś mało piszecie o pracy, a ja jestem strasznie ciekawa jak to u was wygląda.

            Skomentuj


              Ja studiuje, właśnie dostałam zwolnienie od lekarza do końca czerwca, ale niestety nie bardzo je wykorzystuje bo mam teraz same kolokwia i egzaminy mi się zaczynają.
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                w końcu

                No wreszcie udało mi się wejść na forum istna masakra z tą zmianą logowania.
                Jestem ciekawa czy wy macie też problem, że nikogo tu dzisiaj nie ma, czy po prostu wszystkie was wzięło i jesteście na porodówce?
                Nigdy nic nie wiadomo.
                Odezwijcie się proszę ja nie chce sama zostać z brzuchem, gdy wy będziecie tulić swoje skarby w ramionach.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  nie no tragedia z tym przeniesieniem!! pewnie chcieli dobrze a wyszło jak zawsze i wszystko pozmieniali, pół dnia się męczę żeby wrócić do mojego loginu

                  Ewylynka ja jestem od 2 miesiąca ciąży na l4, styl mojej pracy nie pozwalał żebym chodziła normalnie do pracy, a szkoda;(

                  A jeżeli chodzi o magnez to mój lekarz dał mi końską dawke magnezu i juz nie mam problemów ze skórczami, no chyba że zapomne wziąść
                  będzie Weronika

                  Skomentuj


                    hej mamcie i juz wszytsko jasne czemu tu tak pusto.. byly wielkie zmiany a w tym samym pozmieniali nam hasla i jak sie nie mozecie zalogowac to wejdzcie na poczte ktora podawalyscie na poczatku i tam macie haslo tymczasowe....mi juz dziala i mam nadzieje ze tak zostanie... chcieli polepszy i chyba im sie nie udalo wiesza mi sie jak cholera..mam nadzieje ze nie bedziemy musialy szukac innego forum..
                    Last edited by olcm80; 17-05-2009, 15:08.
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      heya
                      ja tez juz jestem zmienili mi login taki mialam na babyonline a jak chce zmienic na stary to nie moge bo zajęty ech... ale co tam wazne ze dziala juz wszystko bo sobie powymyslali no masz racje olcm ciekawe jak teraz to bedzie

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u nas jak zwykle deszcz...
                        wybieramy sie wiec do kina...
                        dziewczyny na imprezkach sie objadają ach jak dobrze mają...
                        milego dzionka

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          noo to Atusia już pewnie tuli swoje maleństwo))
                          A reszta podejrzewam ze nie moze sie zalogowac,choć nie wykluczone ze leza teraz na porodówkach)
                          Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                          Skomentuj


                            Ewiczek też tak myślę, że Atusia już rozpakowana.
                            A z tym logowaniem to istne wariactwo jakoś pusto przez te zmiany.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Kochane!

                              Przez te problemy techniczne piszę dopiero teraz -16 maja o 11.15 na świat przyszła...Mała Michasia Ważyła 3590g. Atusia napisała mi smska w godzinkę po narodzinach, czuła się dobrze, dziś się nie odzywała, ale pewnie albo dochodzi do siebie, albo cieszy się swoją córeczką. Ależ jej zazdroszczę, bo ja dalej chodzę z brzucholem. I to chyba ja rozpakuję się ostatnia

                              Ja właśnie wyszłam spod prysznica, rano znowu wracam na oddział, mam nadzieję, że już w tym tygodniu, w końcu i Edytka przyjdzie na ten świat. Już się znajomi śmieją, że zamieniam się powoli w słonicę, która chodzi 12 miesięcy w ciąży :P

                              Której jeszcze mogę zostawić swój nr tel, żeby pisać co u mnie???
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Atusia wielkie gratulację. Już w końcu razem. Życzę dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku. I przede wszystkim długich przespanych nocek. Wracaj do nas szybko.
                                Last edited by aniasz8206; 17-05-2009, 21:20.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X