Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pozwolicie ze się do was dołącze , ja mam termin na 15 czerwca ale to blizej lipca, więc pomyślałam że napiszę.

    pesteczka: ja nie miałam żadnych mdłości jedyną dolegliwość którą mam to bolące piersi , oprucz tego strasznie dużo siusiam ,
    bardzo męczące .
    Wypije pół szklanki napoju i musze 2 razy iść do kilbelka
    Wy tez tak macie?
    Last edited by MłodaM.17; 20-01-2009, 16:27.

    Skomentuj

    •    
         

      Masz racje Yoenne jak urodzimy pewnie jeszcze zatęsknimy za czasami kiedy można było w spokoju poczytać gazetke czy wyjść do sklepu
      Ale tak czy inaczej już bym chciała aby był kwiecień i dzidzka ze mną już w domciu
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
        Masz rację, taki kaszek jest jeszcze gorszy dla dzieciątka. No ja też dostałam antybiotyki - Augmentin Duo. Mam nadzieję, że lada dzień będę zdrowa jak ryba i wezmę się ostro za domowe gniazdko
        Ja również miałam augmentin nie jest mocny i dłżej się kurowałam niż mój mąż (po silniejszej dawce tego antybiotyka) ale najważniejsze, że pomaga prawda?...:-) bedzie dobrze!!!

        Witam Anetko!
        Jesteś z Bydgoszczy a Ja właśnie podejmuje decyzje czy nie powinnam rodzić w Bydgoszczy. To poważna decyzja ale boje się porodu w tutejszym szpitalu. Gdy jest coś nie tak odrazu przewożą do Bydgoszczy. Więc lepiej dmuchać na zimne.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          Dziewczyny jak tam u Was,bo ja mam problemy ze wstawaniem z łóżka i jeszcze jakiś ból w miednicy,który utrudnia mi chodzenie Nie wiem jak będzie dalej,już czuję się zmęczona tą całą ciążą a tu jeszcze 10 tygodnii....
          ja też mam problemy ze spaniem i wstawaniem, strasznie mnie w nocy bolą i drętwieją biodra!, ledwo sie moge z boku na bok przekręcać a robie to kilkanaście razy w nocy !! i wogóle jestem obolała po nocy, a wcale nie mam ogromnego brzucha, i też już bym chciała żeby był kwiecień , bo bardzo chce juz mieć małą przy sobie
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Ja również miałam augmentin nie jest mocny i dłżej się kurowałam niż mój mąż (po silniejszej dawce tego antybiotyka) ale najważniejsze, że pomaga prawda?...:-) bedzie dobrze!!!

            Co prawda, to prawda. Niteczko - POMAGA. Lepiej się czuję i ten suchy kaszel i buzowanie w nosie zniknęło. Mam przeczucie, że to kwestia kilku dni jak będę zdrowa. Dostałam też Paracetamol ale Doktor mi powiedział, że mam brać w razie potrzeby jak będę miała gorączkę i jakieś bóle. Na razie ich nie mam więc nie biorę. Słyszałam, że ten lek nie jest taki super i lepiej nie faszerować się niepotrzebnie
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              A ja tak wczorar pisałam o tym że u nas wszystkie dziewczyny chore i co ??..
              Teraz coś mnie gardełko pobolewa bo wczoraj wieczorkiem katarek mnie złapał i teraz już dwie cherbatki z cytrynką wypiłam
              Jest coś może miejscowego co tylko na gardełko działa bo gorączki nie mam a katarek też taki nijaki bo normalnie moge oddychać
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Witaj Niteczko!!!Ja zdecydowałam się rodzic w Szubinie,słyszałam same dobre opinie o tym szpitalu.Co do Bydgoszczy to słyszałam że w 2-ce na Kapach jest kiepsko.Co do Biziela to już lepiej.Ja ogólnie boje się myslec o porodzie.Niewiem jak to będzie,ale mam nadzieję że nie będę rodzić za długo. Pozdrawiam wszystkich!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                  A ja tak wczorar pisałam o tym że u nas wszystkie dziewczyny chore i co ??..
                  Teraz coś mnie gardełko pobolewa bo wczoraj wieczorkiem katarek mnie złapał i teraz już dwie cherbatki z cytrynką wypiłam
                  Jest coś może miejscowego co tylko na gardełko działa bo gorączki nie mam a katarek też taki nijaki bo normalnie moge oddychać
                  Wygląda na to, że się chyba zaraziłaś Graża od nas na tym forum Pij dużo ciepłego, to pomoże. Ja mam nadzieję, że moja choroba lada dzien się skończy
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Yoenne no chyba tak trzymam kciuji za ciebie i za siebie abym sie nie rozchorowała
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      hey dziewczyny .
                      Na tym wątku jestem nowa .
                      Mam na imię Martyna i urodzę w czerwcu 15, za tydzień mam taką nadzieje że już
                      dowiem się płeć dziecka.

                      diabelecke czytałam wczesniej że masz 19 lat i się przejmujesz , ja mam 17 lat a 18 mam dopiero w sierpniu więc
                      nawet nie będe pełnoletnia mając dzidziusia.
                      Ale jestem b. szczęśliwa , zresztą u mnie w domu wszystko się poukładało , no i mój chłopak jest ze mną wspiera
                      mnie i jego rodzice też , mam szansę na normalne życie .
                      Jestem szczęśliwa że zostane mamą .


                      Pozdrawiam
                      Last edited by MłodaM.17; 20-01-2009, 22:30.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nie moge spać. Ból pleców i biodra jakby się wszystko wychaczało. Na kolanach do lampki podeszłam. To dopiero 27 tydzień a Ja już wymiękam.I ta zgaga wróciła a Ja zapomniałam sobie mleczka kupić w aptece i teraz się męczę. Palce popuchnięte.Dosłownie Meksyk. Śmiać mi się już z tego wszystkiego chce.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                          Nie moge spać. Ból pleców i biodra jakby się wszystko wychaczało. Na kolanach do lampki podeszłam. To dopiero 27 tydzień a Ja już wymiękam.I ta zgaga wróciła a Ja zapomniałam sobie mleczka kupić w aptece i teraz się męczę. Palce popuchnięte.Dosłownie Meksyk. Śmiać mi się już z tego wszystkiego chce.
                          biedacto a przed nami jeszcze pare tygodni człowiek się meczy by stozyć takie piękne maleństwo a to i tak po urodzeniu jeszcze da nam popalić
                          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            Nie moge spać. Ból pleców i biodra jakby się wszystko wychaczało. Na kolanach do lampki podeszłam. To dopiero 27 tydzień a Ja już wymiękam.I ta zgaga wróciła a Ja zapomniałam sobie mleczka kupić w aptece i teraz się męczę. Palce popuchnięte.Dosłownie Meksyk. Śmiać mi się już z tego wszystkiego chce.
                            Nitka,nie jesteś sama z takimi problemami. Teraz chyba najgorsze miesiace przed nami i bardzo uciążliwe Ja też nie daję rady,czasami chce mi się płakać.... Dzisiaj idę do lekarza,zobaczymy co powie.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              No tak ponazekać to sobie możemy bo raczej lepiej już nie będzie
                              Dziewczyny ale pomyślmy z tej dobrej strony to już tak mało nam zostało , choć brzusio coraz większy
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez anecia82 Pokaż wiadomość
                                Witaj Niteczko!!!Ja zdecydowałam się rodzic w Szubinie,słyszałam same dobre opinie o tym szpitalu.Co do Bydgoszczy to słyszałam że w 2-ce na Kapach jest kiepsko.Co do Biziela to już lepiej.Ja ogólnie boje się myslec o porodzie.Niewiem jak to będzie,ale mam nadzieję że nie będę rodzić za długo. Pozdrawiam wszystkich!!!
                                Witaj Anecia82, ja się wychowałam w Bydgoszczy, a teraz mieszkam w Toruniu. Powiem Ci, że lepiej pomyśl 2 razy o Szubinie!!! Tam jest wspaniala porodówka (najlepsza w okolicy), ale jeżeli cokolwiek złego będzie z Majeczką to wiozą ją do Bydgoszczy lub Torunia!!! Ja bym się bała ryzyka!! A co do porodówki na Kapach - to świetny personel!!! Moja siostra rodzila tam 2 razy, znam przełożoną połoznych i opinie kumpelek! Wszyscy twierdzą, ze super, tylko dużo chętnych. Ale przy obecnym babybumie to wszędzie tłok.
                                Niteczko, Ty też pomyśl. Pamiętajcie, ze w Bydg. macie kilka porodówek...w Szubinie jedna i tu na miejscu są specjaliści dla dzidzki- a ona jest najważniejsza!!!

                                A ja wczoraj bylam u lekarza...i daje mi ok 8 tygodni do porodu. Synek ma prawie 2 kg, mi odstawiła leki podtrzymujące... I pytałam o te bóle w kroku. To skracanie szyjki i ucisk na naczynia... Normalne i tak już będzie...
                                A co do miejscowego walczenia z bólem gardła to można uzyć Tantum Verde lub płukać wodą z solą lub wodą z wodą utlenioną.

                                Zdrowiejcie laseczki!!!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X