Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey dziewczyny .
    Może wy mi powiecie czy macie kłopoty z kręgosłupem?
    Bo ja mam problemy w szczególności w dolnej części pleców.


    Mam też pytanie ,jak odczułyście pierwszy raz kiedy dziecko was kopało .
    Ja nie jestem pewna ale mnie prawdopodobnie kopneło .nie tylko raz ale zdażyło mi się to już częściej, jestem troche zagubiona w tym wszystkim .

    czy to możliwe żeby czuć bicie serduszka dziecka dotykając brzucha?

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
      a mnie w nocy dopadla gorączka i wymioty... To straszne: mieć zgagę i wymioty i nawet nic na to nie można poradzić konkretnego... więc leżę i się pocę...
      Graza2008 z tym, ze duży synek to tylko należy się cieszyć. Mi też mówią, ze kawał chłopa we mnie rośnie
      o matko współczuje, ale co to jest jakaś grypa jelitowa??? mnie też zgaga meczy wieczorami szczególenie i czuje jak mi wszytsko co zjadłam i wypiłam podchodzi do gardała , okropne uczucie
      ja w przeciwieństwie do was mam w brzuchu drobną dziewczynke i z niecierpliwością czekam na kolejne usg żeby sie dowiedzieć , że mała rośnie odpowiednio, no musi tak być
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
        hey dziewczyny .

        Mam też pytanie ,jak odczułyście pierwszy raz kiedy dziecko was kopało .
        Ja nie jestem pewna ale mnie prawdopodobnie kopneło .nie tylko raz ale zdażyło mi się to już częściej, jestem troche zagubiona w tym wszystkim .

        czy to możliwe żeby czuć bicie serduszka dziecka dotykając brzucha?
        ja pierwsze ruchy czułam w 19 tygodniu, jako lekkie pukanięcia w dole brzucha, natomiast bicia serca dziecka chyba nie da sie poczuć dotykając brzucha tak myśle
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Młoda17serduszka nie wyczujesz przez powłoki brzuszne ale czkawke taki jet to takie same uczucie jakby biło serduszko
          A co do zatruci przez 3 dni wymiotowałam i mialam goraczke dostalam wysypki jakbym w pokrzywy wpadla ale jest juz oki bylam u lekarza i mowi,ze to jest jakis wirus z powietrza,bo cala rodzinka u mnie chorowała tylko synuś sie uchował pozdrawiam wszystkie mamusie i male dzidziulki




          Skomentuj


            Ja mojego synka poczułam w 19 tygodniu a to moja pierwsza ciąża. Pierwsze ruchy były bardzo bardzo delikatne. Takie wiercenie się małego w dole brzucha. A teraz cały brzuch skacze:-) CUDOWNE UCZUCIE!!!
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Napisane przez kala Pokaż wiadomość
              o matko współczuje, ale co to jest jakaś grypa jelitowa??? mnie też zgaga meczy wieczorami szczególenie i czuje jak mi wszytsko co zjadłam i wypiłam podchodzi do gardała , okropne uczucie
              ja w przeciwieństwie do was mam w brzuchu drobną dziewczynke i z niecierpliwością czekam na kolejne usg żeby sie dowiedzieć , że mała rośnie odpowiednio, no musi tak być
              Powiem szczerze, ze nie wiem co to??? Zaczęło się od bólu gardła, a później gorączka, wieczorna zgaga i nocne jednoczenie się z Wisłą...
              Tak trochę myślę, że zgaga znów aktywowala moje wrzody a dodając podraznione gardło = wymioty!
              A dzidzka na pewno rośnie dobrze. Ja to trochę nie wierzę w te diagnozy wielkościowe
              MłodaMamko, nie wiem w którym jesteś tygodniu, ale pierwsze ruchy mogą być prawie niezauwazalne, ale nic się nie martw, po 20 tygodniu na pewno poczujesz wyraźne ruchy Serducha nie wyczujesz, ale czasem dzidzia rusza się rytmicznie lub (jak pisały dziewczyny) ma czkawke i dlatego masz takie wrażenie.
              nic się nie martw, my jesteśmy tak samo zagubione jak Ty, ale po to mamy siebie wzajemnie
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                moj synek kopie jak szalony

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nator1 współczuje Ci bardzo bo nie dość, że już ledwie się poruszamy to jeszcze przyszło do Ciebie jakieś paskudztwo z którym musisz się męczyć.

                  Dziewczyny a macie takie bóle jakby Was ktoś dosłownie ,,kopnął w krocze"?
                  Ja przez to nie mogę dojść w nocy do WC. Mam wrażenie, że nogi wychaczają mi się i tak mnie boli wszystko w nocy, że nie wyobrażam sobie jak Ja dochodzę do 40 tygodnia
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                    Nator1 współczuje Ci bardzo bo nie dość, że już ledwie się poruszamy to jeszcze przyszło do Ciebie jakieś paskudztwo z którym musisz się męczyć.

                    Dziewczyny a macie takie bóle jakby Was ktoś dosłownie ,,kopnął w krocze"?
                    Ja przez to nie mogę dojść w nocy do WC. Mam wrażenie, że nogi wychaczają mi się i tak mnie boli wszystko w nocy, że nie wyobrażam sobie jak Ja dochodzę do 40 tygodnia
                    No mi też się zdarza czasami jak się załatwiam ale tak normalnie to nie mam takich bóli. Nie wiem czy to coś groźnego ale czytałam, że to może tak działać jak macica się rozciąga i przygotowuje do porodu. Nie szkodzi to jednak dziecku. Jednak ja bym Ci radziła zapytać lekarza na najbliższej wizycie, tak dla pewności i spokoju ducha
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Hej dziewczyny. Dziś idę do lakarza, miałam wizytę na czwartek ale ją przyspieszam bo nie daję już rady z bólu. Ok. 2 tyg. temu złapałam lekkie przeziębienie i chciałam sama się wyleczyć, żeby nie brać antybiotyków - heabata z miodem i cytryną, mleko itd... Byłam nawet u lekarza ostatnio ale mojego nie było więc zbadała mnie jakaś Pani doktor na zastępstwie. Powiedziała, że nic nie słyszy w klatce piersiowej i to tylko przeziębienie. Ale ono sięgnęło zenitu chyba, z dnia na dzień coraz gorzej, kaszel taki, że mam wrażenie, że płuca wypluwam, okropny ból w klatce piersiowej i do tego jeszcze katar okropny...Miałam już tak kilka lat temu i się okzałało, że to zapalenie oskrzeli więc idę dziś niech mnie mój doktor dokładnie zbada, żebym Maleństwu nie zrobiła krzywdy.
                      Poza tym to coraz ciężej mi ten mój brzuszek nosić, a jak tam u Was? Wszystko gra?
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                        Nator1 współczuje Ci bardzo bo nie dość, że już ledwie się poruszamy to jeszcze przyszło do Ciebie jakieś paskudztwo z którym musisz się męczyć.

                        Dziewczyny a macie takie bóle jakby Was ktoś dosłownie ,,kopnął w krocze"?
                        Ja przez to nie mogę dojść w nocy do WC. Mam wrażenie, że nogi wychaczają mi się i tak mnie boli wszystko w nocy, że nie wyobrażam sobie jak Ja dochodzę do 40 tygodnia
                        A dzięki Niteczko, teraz jeszcze katar się przypałętał
                        Ja też to mam od 2 dni, no może nie tak, ze nie mogę chodzić, ale jestem strasznie obolała. A jak się podmywałam, to wyczułam, że jestem troche spuchnięta. Jutro rano mam wizytę i muszę pogadać o tym. Może to kolejny jakiś stan zapalny przy chorobie???
                        Dam znać jutro po wizycie.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Dziewczyny mam pytanie, czy zdażało wam się coś takiego jak bóle palców u ręki gdy je zginacie, ja już tak mam od paru dni. Poza tym obrączka coraz ciężej schodzi z palca. A wracając do poprzedniego wątku to ja ruchy mojego maluszka poczułam w 16 tygodniu teraz jestem w 27 i skacze mi już cały brzuszek

                          Skomentuj


                            izabell2 nie miałam bóli u palców u ręki , zdaża mi się tylko tak jak gdzies wyjdę w mróz a jest zimno.Może masz wysokie ciśnienie .

                            Skomentuj


                              Dziewczyny co znowy u nas na waku za epidemia sie wkradła ciągle ktoś kicha ,prycha i kaszle .Trzeba sie kurować i trzymaś cieplutko bo pogoda jak widać nie sprzyja .
                              Co do tego bólu w kroczu to dokladnie tak samo mam i to najczęściej wieczorem albo jak długo w jednej pozycji jestem ginekolog mi powiedziała że tam sie już wszystko układa do porodu i może tak boleć i nic nie dzieje sie zlego z dzidzką
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Dziewczyny może troszke pogodniejsze tematy np wyprawka jak tam u was bo ja ostatnio łóżęczko już kupiłam i pościele 2 w tym jedna z baldachimem i kołderke z podusią tylko jeszcze materacyk do łóżeczka mi został ale nie jestem pewna z czego ma być ten materacyk więc jeszcze sie wstrzymam.
                                Za miesiąc wózek i z tych droższych rzeczy to już będzie wszystko, no możę jeszcze jakaś pozytywka na łóżeczko by sie przydała
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X