Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny
    ja dziś w koncu wybrałam sie na porządny spacer ,zaliczyłam też schodki i sex wiec zasada 3xS wdrożona -teraz siedze i czekam...i oczywiście nic
    zdaniem mojej teściowej "nie wyglądam" na kobiete tuż przed porodem...cokolwiek to oznacza....ale juz zaczynam sie denerwować tymi ciągłymi pytaniami "to kiedy?" - jak dla mnie najlepiej od razu!!!!!!!!!

    biedroneczka!nam dzis zaczyna sie 39 tc- nie odejmuj namrówno za 2 tyg mamy termin przecież! hura!....przeraża mnie tylko to że w najgorszym razie ciąża potrwa jeszcze nawet 4 tygodnie....


    Skomentuj

    •    
         

      No tak, bo Wy kończycie 38 tydzień. Ja mam skonczony 37, więc 38 trwa

      Ja już od jakiegoś czasu sprzątam, kocham się z mężem, wychodze na spacerki, no i pobudzam sutki (w sumie mąż mi masuje piersi )... I ciszaaaa. Ale jakby tego było mało zauważyłam dziś, że wyszły mi rozstępy. No aż się popłakałam przed lustrem.
      Posegregowałam dziś ciuszki do prania Jutro zaczynam wielkie pranie i do środy będę gotowa na przyjście Małej. Może jak rozstawie łóżeczko i przygotuje pokój już na 100% to "wykracze" sobie ten poród.

      A teraz widać jak się śmiesznie dziś opaliłam. Spiekłam najbardzije dekolt. Ale jak na pierwszy raz to wystarczy
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Już jestem praktycznie gotowa Dziś zgodnie z zaleceniem lekarza było szaleństwo kulinarne - tzn. jadłam brokuły z makaronem, zupę z soczewicą, kawałek czekolady i lody tiramisu. Powiedział, żeby sobie pojeść to, co lubię, a czego pewnie przez kilka miesięcy nie będę mogła. Od 21 mam już nic nie jeść. W sumie to dobrze, że już jutro do szpitala, bo dziś chyba pojawił się ten czop. Nie jestem pewna, czy aby napewno, ale na to mi to wyglądało. Poza tym we wczorajszym badaniu już wyglądało, że poród zacznie się lada dzień i stąd nagła decyzja o szpitalu.
        Uciekam jeszcze poprzytulać się do męża - pewnie nie będę mogła z tego wsyztskiego spać

        Skomentuj


          Misiulka szczęściara z Ciebie Pierwsza nam się rozpakujesz. Ja pewnie szczelnie zamknięta i zero rozwarcia. Czekamy na informacje po porodzie!

          A dla reszty mam mały "poradnik" hehe
          http://kobieta.wp.pl/kat,26333,title...wiadomosc.html
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Hej Laseczki. Ja dziś się uchodziłam że hej! Byliśmy na starówce, ludzi masa nie wiem co ich wszystkich tam pogoniło, bo mnie pyszne lody, mmm... Było bardzo przyjemnie i nawet mój mąż był zadowolony, piszę tak ponieważ mój kochany nie lubi przebywać wśród takich mas ludzkich
            Z tą grypą świńską to faktycznie nie są chyba żarty. Ja mam fobię na punkcie wszelkich wirusów, epidemii, pandemii itp. Zaraz mi się będzie śniła zagłada ludzkości z bąblami na twarzach. Nie powinnam nawet oglądać wiadomości. Jak tylko zobaczę/usłyszę coś co robi na mnie wrażenie (np pobite dziecko gdzieś w kraju) to od razu mi się to śni, tylko że w 100 razy bardziej brutalnej wersji

            Młoda pytałaś o imię - ja mam kilka opcji (ale pewnie zostanie Marysia): Maja, Michalina, Alicja. Napiszcie dziewuszki jakie się Wam imiona podobają.

            Brzuch mnie już boli od tego łażenia. Jutro idę do lekarza, zrobiłam posiew moczu i mam odebrać i skonsultować wyniki, jak wyjdą złe, mam dostać antybiotyk, ostatnio mi moja ginka powiedziala ze mogę mieć "bezobjawowe zapalenie ukłądu moczowego" i że może to prowadzić do wcześniejszego porodu. Słyszałyście o czymś podobnym???

            Mam wrażenie, że moja Maryś waży już ponad 3kg. Czasem tak mi cholernie ciąży brzuch że muszę go podtrzymywać!!!!

            Skomentuj


              moja już ślicznie śpi,mam nadzieje że do rana z karmieniem o 23 i 5 rano

              Dobrej nocki mamusie dzidziusie i brzusie
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                No dziewczyny trzymam za was kciuki,powoli się rozpakowujcie na każdego przyjdzie czas,u mnie też najpierw szklanka wody poszła,ale wiem że jak wody odejdą to trzeba zmykać do szpitala mimo że nie ma skurczy,dwa dni po moim porodzie do szpitala zgłosiła się kobieta 24 godz.po odejściu wód,rodziła 12 godzin cały czs słychać było jak stęka i jęczy a na koniec zmarła jej córeczka,tylko mała miała tyle wad że wszyscy byli w szoku,oczy i uszy były niby gdzie indziej a do tego jakieś inne wady,nie wiem do gina nie chodziła czy co? przez te dni jak leżałam to się na oglądałam trochę,było dziecko z wyciągniętą główką,taki stożek(druga główka)niby za długo w kanale stało,potem z rozszczepem podniebienia i zajęczą wargą,i na koniec małpka takie maleństwo waga 1060,urodzone w 34 tyg,tak jak dłużej sie posiedzi to dopiero widać ile pracy mają te położne i pielęgniarki od dzieci,ale wszystkie były miłe i pomocne-bynajmniej dla mnie nawet sie trochę z nimi zżyłam
                majorka po co piszesz takie straszne rzeczy o dzieciach??
                zeby się kobiety w ciąży stresowały?? Tys mądra bo masz już to za sobą!!
                a chyba sama wiesz,jak Baby w ciąży sobie wszystko biorą do siebie..

                sikornik ja Ci tam cichaczem kibicuje..

                Skomentuj

                •    
                     

                  A nie wystarczyło napisać, że jak wody odejdą to trzeba migiem do szpitala
                  jechać? Matko i córko, przecież to co Ty opisałaś, to mnie krew zmroziło, a
                  moja córcia już od roku jest ze mną. A kobieta w ciąży to ma dopiero
                  wyobraźnię rozbudowaną. Przemyśl może najpierw co chcesz napisać,
                  a potem stukaj w klawiature i w świat posyłaj


                  Skomentuj


                    co do imion to podoba mi sie Julia i gdyby u nas byla dziewczynka tak wlasnie mialaby na imie
                    mamuszka nie wiem czy chorowals wczesniej na zapalenie ukladu moczowego ale czemu ta twoja pani doktor straszy cie na zas? zreszta mocz bada sie za kazdą wizytą(ja tak mam) wiec po co to straszenie?
                    my dzis nawet w kosza pogralismy ( no dobra porzucalam do kosza heheheh ale to tez jakies granie) potem posiedzielismy przy grilu i bylo milutko ale u nas jakies te wieczory strasznie zimne
                    dobrej nocki

                    Last edited by kurczaczek; 27-04-2009, 01:11.

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Cześć mamusie!.
                      ja dziś zrobiłam rysunek nad łóżeczkiem dla Poli.
                      chciałabym wam pokazać ale nie wiem jak dodać tutaj fotkę.
                      Oczywiście zrobiłam to na ścianie farbami , uważam że wygląda ekstra
                      bo kolory są takie żywe.
                      mamuszka to dziwne to twoje bezobjawowe zapalenie drug moczowych.
                      Ja to zawsze jak miałam to strasznie przeżywałam , jedna choroba której tak bardzo nienawidzę.
                      a z tym imieniem to może będzie Pola Katarzyna .
                      no i drogie mamusie poprałam dziś ciuszki, nową pościel, a jutro biorę się za prasowanie , i w końcu muszę zdecydować do którego szpitala idę , po mału zaczynam pakować torbę .
                      Buziaki moje kochane!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamuski ja niedwano wrocilam i spac nie moge...impreza byla super taka babska...prezentow mati dostal ze ja juz nic kupowac praktycznie nie muszeobiecalam sie pochwalic wiec to robie;P..
                        a wiec dostalismy: wozek,fotelik,posciel do lozeczka w kubusia puchatka,karuzela nad lozeczko,poducha do karmienia,chustawke,lezaczek,kosz na brudna bielizne oczywiscie w kubusia puchatka,butelki,sterylizator do butelek,mate do lezenia,monitorki,krzeselko do karmienia,pieniazki na lozeczko bedzie..i ciuszkitroche sietego nazbieralo...a jaka to pomoc dla nas nie musimy teraz tego wszystkiego kupowac...wiec fajna taka impreza na ktorej pojawiasz sie jako gosc i nic cie nie interesuje, kurczaczku co do ubioru to wariant koszuli nocnej odpadl przy przymiarce heh czlowiek sie tak zle czuje taki gruby...nogi mi strasznie spuchly jak banie mam na buzi tez nie lepiej zrobilam fotki ale kiepsko wygladam:/ postaram sie wam pokazac jaki sliczny torcik z dzidziusiem mialam, jednym slowem bylo super...jutro jade do szpitala na KTG zobaczymy jak Mati, do jutra mamusie
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          co do imion dla dziewczynki to u mnie byly dwa warianty Zuzanna albo Amelia wiem ze to bardzo popularne imiona w Pl siostra mnie uswiadomila..podoba mi sie jeszcze Daria,Natalia,Maja <moja chrzesnica>,JUlia tez piekne imie Mloda to nie chwalilas sie ze ty taka zdolna bestia jestes i potrafisz takie malunki robic
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            Witam kobietkiZa nami kolkowy wieczór,nie mogę patrzeć jak mały się męczy i płacze,aż żal serce ściska....

                            Sikornik powodzenia.

                            Nitka jest w szpitalu,jeszcze nie urodziła...


                            Majorka nie stresuj kobietek nierozpakowanych,ja wiem ,że zdarzają się takie przypadki ale wyobrażnia robi swoje...
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              dzięki dziewczyny za rady odnośnie magnezu. Narazie dokończe to co mam w domu, a potem już kupię coś innego.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Carin a jak konkretnie nazywa się ten Twój wózek?? Spojrzę sobie później jakie cacko nabyłaś. Ja już dzisiaj po udanych zakupach. Kupiłam sobie bluzeczkę taką luźną żeby była już bo ciepło na dworzu a ja nie mam w czym chodzić. Oprócz tego kupiliśmy śpioszki dla naszej dzidzi z napisem : "Kocham moją Babcię" Moja mamie tak się spodobało że zaraz chce kupić też z napisem dla dziadka żeby nie był gorszy hihi No i oprócz tego dwie kurteczki z welurku takie grubsze Dziewczyny jak tak czytam co Wy bierzecie to aż stracha mam, bo ja oprócz kwasu foliowego biorę tylko Ascofer(żelazo) bo mam anemie.
                                Chwilowo z powodu remontu wózek nie stoi u nas więc nie sprawdzę... Chyba coś na S...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X