Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Atusia to na kiedy w końcu masz termin, że Twoja córcia ma wychodzić już w przyszłym tygodniu?! Czyżbyś była pierwszą do rozpakowania?

    Ja więcej odezwę się jutro albo w poniedziałek, bo dzisiaj nienajlepiej się czuję.

    Buziaczki dla Was i brzuszków :*
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      No ja mam termin na 13 maja. Ale w środke będzie 38 tydzień. No bym się nie obraziła jakby się urodziła, bo bym miała spokój z tymi egzaminami A tak to się tam tym denerwuje i martwie, że szkoda gadać.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Hej Mamusie,
        a ja dziś na krótko, bo zaczynam panikować. Właśnie dowiedziałam się, że w poniedziałek idę do szpitala i już chyba Maleństwo będzie z nami. Liczyłam, że jeszcze może z tydzień zaczeka. Muszę wszystko przejrzeć i upewnić się, że jest wszystko gotowe. Jestem już bardzo obolała i oczywiście teraz zdenerwowana, bo zaczęłam się bać, jak to będzie. Pewnie nie będę się odzywała przez kilka dni.
        Trzymajcie proszę za mnie i za Dzidziusia kciuki!

        Skomentuj


          Hej Mamcie!
          ja caly dzionek spedzilam u moich rodziców,bo tak jak wspomnialam tescie w sanatorium a mezus pracuje codziennie od 11-21.
          Widze ze nie jestem sama z tymi rozterkami na temat wygladu,depilacji itp mamuszka,o tych niepomalowanych paznokietkach slyszalam i dlatego tez przed swietami zdjelam tipsy zeby sie zaczac na nowo powoli przyzwyczajac do swoich naturalnych paznokci.Po porodzie mam zamiar chodzic na sam zel na mojej krotko opilowanej płytce,beda wtedy paznokietki wzmocnione i nie trzeba bedzie z nimi nic robic.
          ja sie opalam szybciutko i prawie od razu na braz,takze mam nadzieje ze nadrobie braki w opaleniznie po porodzie;]
          Co do wloskow to tez strasznie szybko mi rosna takze mam nadzieje ze nie bede sie zbyt dlugo meczyla z ta fryzura....
          Dodam dzisiaj fotke swiezutka(dzisiaj robiona) to bedziecie mogly zobaczyc ten koszmar na mojej głowie:/
          A jezeli chodzi o farbowanie to ja farbuje od poczatku ciazy normalnie tyle ze trzymam krotko,jakies 15 minut.ostatni raz farbowalam w styczniu i tak dobralam sobie farbe (schwarzkopf,xxl,slodko-gorzka czekolada)
          ze w ogole mi odrostów nie widac nawet fryzjerka sie dziwiła jak to mozliwe>
          olcm,jezeli masz jakiekolwiek pytania,to pisz postaram sie odpowiedziec.
          Buziole!
          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

          Skomentuj


            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
            baaaardzo gratuluję i jeszcze bardziej zazdroszczę

            czyli Mała urodziła się w terminie, dobrze widzę ???
            dOKŁADNIE UDAŁO SIĘ
            Milenka juz na nami od 20 kwietnia

            Skomentuj


              CZESC DZIEWCZYNKI MOJA PIERWSZA NOC BYŁ A ZASKAKUJĄCA MAŁĄ NAKARMIŁAM CYCKIEM POŁOZYŁA SPAĆ MINEŁO PARE MINUT OBUDZIŁA SIE IWC JA JESZCZE RAZ CYCA I TAK DO GODZINY 1 W NOCY PŁAKAŁ MNI E BOLAŁY JUZ BRODAWKI AZ W KOŃCU MĄZ POJECHŁĄ DO APTEKI I KUPIŁ MLEKO WYPIŁ A KILKŁA ŁYCZKÓW I SPAŁA JUZ DO RANA CHYB A SIĘ NIE NAJADA MOIM MLEKIEM BĘDĘ MUSIŁA MIESZAC
              Milenka juz na nami od 20 kwietnia

              Skomentuj


                wlania ja tez nie wiem myślę ze to nic poważnego no ale lekarza warto się spytać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czesc Dziewczyny
                  Dawno Mnie Tu Nie Byloale Z Dwójka Dzieci Z Tak Mala Róznica Wieku Wieczorem Mysle Tylko O Sniemala Jest Grzeczniutka Jak Aniolek Jak Narazie Synek Zaakceptowal Siostrzyczke W Poniedzialek Przyjdzie Juz Mam Nadzieje Nasz Wózeczek Podwójny Bo Kupiłam Chicco Trio Ewolution Ale Przy Dwójce Nie Zdaje Egzaminu Tzn Starszy Synus Nie Ma Ochoty Biegac Za Nami I Zamówiłam Jeszcze Kolcrafta Duo.trzymajcie Sie Cieplutko




                  Skomentuj


                    Hey dziewczyny! Czytam na bieżąco co piszecie, a się mało udzielam, bo ja to nie mam na nic ochoty, ani na słodkie, ani na kwaśne i nie wiem co pisać ale fajnie poczytać i fajnie, że jesteście... No, chyba, że o ciuszkach coś Wam powiem-ja już kupiłam jakieś śpioszki z kaftanikiem i mąż kupił, a jego mama udziała na drutach dwa malusie sweterki i czapeczki, ciocia podarowała skarpetki na drutach robione, a innna ciocia dała ogrodniczki dla chłopca na około rok. W ogóle ciotki szaleją... O zaparciach to czytałam, że to taki objaw ciąży bo pokarm się wolniej przesuwa żeby dziecko pobrało jak najwięcej dobrych składników i dlatego tak... Pozdrawiam!
                    P. S. Jestem u rodzinki bo mam zajęcia na uczelni, jutro kolokwium i nic nie umiem, wcale nie myślę teraz o nauce i nie mogę się skupić, a obrona tuż tuż...
                    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                    Skomentuj


                      dobry wieczor
                      u mnie nic ciekawego spedzilam prawie caly dzien na sprzataniu bo pogoda nieciekawa
                      a na koniec dnia mila niespodzianka brat wrócil z pl i przywiozł nam fotelik samochodowy który tez bedzie gondolka chyba bo juz sami nie wiemy sprawdzi sie wszystko jak maly sie urodzi i jesli bedzie mu niewygodnie w tym foteliku to zakupimy gondolke
                      no a co tam u was?

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No to Misiulka z niecierpliwością czekamy na wiadomości co i jak było w szpitalu. Też już bym tak chciała Ale skoro mam mieć cesarke to może też mnie wcześniej "pokroją"... Pomarzyć zawsze można.

                        Mężulo idzie o 3 na rybki, wraca koło 10, 11 i jedziemy na działke Poopalam te swoje białe nóżki i buzie Pewnie jutro odezwe się wieczorem więc już dziś życze spokojnej, cieplutkiej niedzieli!
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Kurczę Carin to rzeczywiście zaszalałaś z tymi zakupami Kobito pochwal się jaki wózek wybrałaś bo chyba każda z nas czeka już na dzień kiedy pozwoli go sobie kupić Mi osobiście podobają się Xlandery najlepiej zielony, ale zobaczymy jak to pózniej z kasą będzie. Co do ciuszków to ja mam większość z ciucholandów w b.dobrym stanie i w super cenie Oprócz tego czasami patrzę na promocje jak coś tanie to biorę, później będę kupowała to co potrzebne naprawdę. Nie piszcie już o jedzeniu bo zawsze kiedy wchodzę robi mi się ochota na jedzenia a kg lecą...

                          Skomentuj


                            Miejmy nadzieję że jutro pogoda dopisze, fajnie by było wybrać się na jakiś dłuższy spacerek. Mamusie nie macie co narzekać bo terminy porodu macie szybciej niż ja u mnie dopiero 20 maj a chciałabym już teraz, no ale będe czekać tyle ile będzie trzeba,wyjścia zbytnio nie mam

                            Jeszcze raz dobrej nocki życzę!!!
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              Dobry wieczorek
                              u mnie i u Poli ok. dzisiaj byłam na obiedzie rodzinnym i na zakupach.
                              niedawno wróciłam , a co u was?

                              Skomentuj


                                hej hej...ja tez dzisiaj caly dzien cos robie a mialam odpoczywac...:/ bylam na zakupach chcialam sobie cos kupic na jutrezjsze baby shower i nic na mnie nie pasuje na ten moj wiiiiiieeeeeeeeeeeelki brzuch kurczaczku to faktycznie niespodzianka fajna....zobaczymy co ja jutro bede miala za niespodzianki juz sie nie moge doczekac...o tych pomalowanych paznokciach to ja nie wiedzialam...mamanikosia a propo tej budowy to napisze ci wiadomosc prywatna ale po niedzieli
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X