Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamuszka to powiem Ci że zazdroszczę.
    bo ja nigdy nie mogę się opalić ;/ a jak się opalam to wyłącznie na czerwono,a przez całe 12 miesięcy w roku wyglądam jak trup i wszyscy się o mnie martwią że mam anemie! a ja poprostu mam taką karnacje.
    widzę że wontek się rozwija a ja nie nadążam za wami,
    no trudno mam nadzieje że mimo wszystko pamiętacie o mnie ,
    i chciałam wam powiedzieć że za tydzień już maj i kolej na przyszłe mamusie z maja a my w następnej kolejności , już nie mogę się doczekać mojej Poli.

    Skomentuj

    •    
         

      pocieszylyscie mnie a myslalam ze tylko ja sie tak gruba i brzydka czuje))...z goleniem to nie latwa sprawa niedlugo to nawet paznokci u nog sobie nie pomaluje...tez mam taka nadzieje ze dieta matki karmiacej pomoze...co do wlosow to ja tez mam takie odrosty a niedawno robilam pasemka...no ale chce poczekac i pojde przed samym porodem sobie zrobic...ja mam dlugie i tez mialam swira obciac kiedys i popelnilam ten blad..teraz juz sie nie skusze
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        Mloda masz racje juz niedlugo my sie posypiemy:P...zeby ktoras sie tylko nie wychylila i w maju urodzila pamietajcie ze my jestesmy czerwcoweczki:P...my pol dnia posiedzielismy na dworze ale sie opalilam i piecze teraz a wcale na sloncu nie siedzialam:/...u nas z 30 stopni dzisiaj..moj juz sobie marzy kiedy basen bedzie rozkladal....
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Witam przyszłe mamusie.Mam nadzieje ze moge do was dołączyć???pozdrawiam serdecznie
          titka78

          Skomentuj


            olcm80.
            kurde ty masz 30 stopni!.
            a ja tylko 17 naście... i cały czas nie rośnie:/..

            a jak gadacie już o depilacji miejsc intymnych to
            ja nie dostrzegam w ogóle tego miejsca bo mam za duży brzuch,
            a paznokcie u nóg maluje mi mama
            a moje odrosty niedawno pofarbowałam choć nie powinnam .Wiem.

            i też myślę że jestem gruba i nie ładna.
            choć jak urodzę Pole to mam nadzieje że zmieszczę się w moje ulubione spodnie które leżą teraz w szafie, bo jak nie to naprawdę wpadnę w depresję jakąś.


            Skomentuj


              mloda malowac mozna wlosy oby tylko nie wdychac tych zapaszków z farby ja wlasnie sie czaje zeby pomalowac odrosty bo tez okropnie wygladam a goli mnie mąz bo ja to juz nie daje rady nawet ostatnio mi paznokcie pomalowal ale nie pytajcie sie jak wygladają nie chcialam mu przykrosci robic wiec troche pochodze w takich 'pieknych'
              a ja tam sie ciesze z tych kilogramow bo zawsze chudzielec a teraz jest za co złapac

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                ale nam leca te miesiace jeszcze maj i bedziemy nasłuchiwac skurczy ale olcm racja czerwiec ma byc i sie tu prosze nie wychylac chłopcy i dziewczeta

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć! jak myślicie, kiedy nam zaczną rosnąć brzuszki???

                  Miłego dnia!
                  Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                  Skomentuj


                    Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                    cześć! jak myślicie, kiedy nam zaczną rosnąć brzuszki???

                    Miłego dnia!
                    nooo ja juz mam i to calkiem spory.. ale to druga ciaza.. wiec tez i dlatego
                    miłego dnia;*

                    Skomentuj


                      Wczoraj marudziłam, że Mała się nie rusza... Dziś nadrabiam wszystko. Od samego rana wierci się, przekręca, wypina. Już mnie zaczyna brzuchol boleć.
                      Czas sie wziąć za sprzątanie i robienie obiadku. Mężulo odsypia nocke i wczorajsze rybki więc muszę być cicho, żeby go nie obudzić.

                      Za oknem dziś piękna pogoda Cieplutko i wogóle. Popołudniu wybierzemy się na sapcer. A wieczorkiem wpadnie mój kuzynek i zostanie u nas na noc.
                      Tak więc Miłego Dnia
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U mnie róznie to bywa z tym brzuchem. Najwiekszy jest jak sobie zjem coś dobrego .

                        Jednak dalej męczy mnie żołądek, coraz częściej budzę się w nocy i coraz wcześniej wstaję... Jeszcze parę miesięcy temu 7:00 rano była dla mnie jak środek nocy...

                        Swoją drogą, zauważyłyście jak nagle czas zaczął lecieć? Za parę dni maj...
                        Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                        Antek - 6 listopada 2009r.

                        Skomentuj


                          Monurka gratulacje

                          Widzę ze coraz ciszej tu ostatnio ale sama po sobie widzę ze jak tylko usiadę to czasem nie zdążę dobrze wszystkiego doczytać już nei mówiąc o napisaniu i już mnie wzywa syrenka dziś noc spokojna nawet się wyspałyśmy, w tym tygodniu wybieramy sie do okulisty sprawdzić czy poród i tlenoterapia źle nie wpłynęły na oczka małej, potem usg bioderek, konsultacja neurologa i sama do psychologa się zapisałam za tydzień bo jednak bez pomocy fachowca chyba sobie nie poradzę ale przysługują mi z pracy 3 wizyty w roku to akurat je wykorzystam, może coś pomoże


                          jutro sadny dzień, zostajemy z miśką same na 12 godzin bo tatuś do pracy to zobaczymy jak nam razem pójdzie ale najgorsze bedzie w poniedziałek bo zostajemy same na noc. Szczerze to już sram w gacie.
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Moja mała żabeńka

                            konczymy dwa tygodnie
                            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Mój biust urósł mi najbardziej ze wszystkiego a jestem zła bo od zawsze mam duże piersi a teraz to już Dydle jak to mówię Brzuszek w przeciągu 3 dni zrobił mi się taki duży że już nie da się go ukryć. Dzidzia coraz mocniej kopie i się rusza, jejciu jakie to fajne uczucie No ciekawa jestem jak to będzie we wrześniu będziemy się rozpakowywać jedna po drugiej, tylko ciekawe w jakiej kolejności. Ja ostatnio też mam wielką ochotę na lody Mogę je jeśc codziennie.

                              Skomentuj


                                Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
                                - mam chłopca, widziałam siusiaka i już napewno mu nie odpadnie
                                - magnezu brałam za mało (2 x 1tabl) - teraz mam brać 3 x 2tabl.
                                Dodalam info o Twoim synku do listy
                                A jaka dawke magnezu masz w jednej tabletce? Ja lykam 1 dziennie (czyli 400 mg magnezu).
                                Co do zaparc, to jestescie szczesciary! Mi sliwki, jablka i duzo picia wody nie pomaga Widocznie taki moj urok.
                                Chyba sie moge uspokoic: wczoraj "dostalam" kopa od brzucha A dzisiaj rano to nawet czulam, jak mi w roznych miejscach brzuch twardnie i sie przesuwa (to chyba byla glowka naszego "ktosia")
                                Mi piersi tez urosly. Ale sutki nadal jasne, tyle ze skora mi na nich wysycha. Ale o tym juz pisalam.

                                Evela: dzieki za wymiary Twojego Cuda. Ja mam wizyte we wtorek, wiec bede miala jakis wymiar dla porownania.



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X