Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mi mąż kazał usunąć NK, bo za dużo facetów pisało . Avatar to moja fotka.
    Aha ja jestem ze Stargardu .

    Skomentuj

    •    
         

      No właśnie mi pomaga zwykła woda i rano herbatniki ale na ból piersi nic nie pomaga itak mam duże a bedą jeszcze wieksze z czego cieszy sie mój partner

      Skomentuj


        Moniska a to Twoje pierwsze dziecko? Ile masz lat?

        Skomentuj


          Ja też na początku ciąży trzymałam pod językiem herbatnika , raz pomagało, a raz nie ;P. Ból piersi dość szybko przechodzi, ja mam taką typowo klepsydrową budowę, też mam duży biust (DD).

          Skomentuj


            Tak pierwszemam 26 lat.Starogard Gd czy szczecinski?

            Skomentuj


              co do piersi to u mnie masakra!!!bardzo bolą!!!

              Skomentuj


                Witam witam,
                Dołączam do Was drogie mamuśki bo termin mam na 4 października.

                To już moja druga ciąża-Franio aktualnie ma rok i 3 miesiące
                Ta ciąża jest inna napewno bo już teraz brzuch mam jak bym była w 5 miesiącu ciąży-podobno przy drugim dziecku tak jest, też tak macie??

                Ogólnie ciąża trochę inna niż poprzednia bo pierwsze 3 miesiące miałam mdłości od rana do nocy, ale już jest ok. Za to teraz zaczynam mieć zgagę ale podobno jak kobieta ma zgagę w ciąży to dziecku rosną włoski śmieszne ale powiem Wam że coś w tym jest. Przy Franiu całą ciążę męczyła mnie zgaga i babcia mówiła "zobaczysz dziecko będzie miało dużo włosów".... cóż babcia się nie myliła Franio urodził się z bujną czupryną i nic mu się włoski nie przetarły więc często na ulicy ludzie mówili ojjj jaka śliczna dziewczynka, jak ma na imię z przekąsem odpowiadam FRANIO

                Pozdrawiam Was wszystkie i dużo zdrówka

                Skomentuj

                •    
                     

                  I kupiłaś sukienkę? Ja zaopatrzyłam się tylko w dwie tuniki, prawie nie rosnę (tylko brzuszek), więc ciuchów nie muszę wymieniać .

                  Skomentuj


                    Stargard Szczeciński

                    Skomentuj


                      ..a i jeszcze jedno od jakiś kilku dni czuję ruchy. Dopiero teraz przypomniałam sobie jakie to wspaniałe uczucie.
                      Mam nadzieję że już niebawem i Wy poczujecie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kupilam ale nie jestem pewna czy jej nie oddam. Musze sie skonsultowac z mezem
                        Chcialam krotka ale nic mi nie pasuje, bo mam za duzy biust!
                        Ja kupilam tez pare koszulek, takich dluzszych i spodnice z lnu (biala). To wszystko na urlop, bo tam jest bardzo goraco. Tylko spodni dlugich, lnianych nigdzie nie moge dostac i krotkich spodenek



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Elo1232 dawaj do wrześnióweczek, bo coś mamuś z października jest tak mało, że raczej sobie nie pogadasz anulkapi już do nas przeszła .

                          Skomentuj


                            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                            Witam

                            Wspolczuje wam strasznie nierozpakowane dziewuszki. Nie pamietam juz w prawdzie dokladnie jak to bylo pod koniec z tym brzucholem wielkim, wiem tylko ze bylam juz cholernie zmeczona i znudzona takim zyciem. Ale pomyslcie sobie ze juz blizej niz dalej wytrzymalyscie dzielnie te 9 miesiecy, to co to dla was jeszcze te kilka dni...

                            U nas sukces z butelka tak pol na pol. Wczoraj i dzis odciagnelam po 1 razie 60 ml z cyca i Krystian wytrabil je pieknie. Z herbatka za to gorzej, bo jak tylko kropelka kapnie mu na jezyk, to zaraz sie krzywi, odwraca glowke, wypluwa smoczek... No nic, nie poddaje sie.
                            Masakrycznie jest tez z zasypianiem. Po kazdej kolejnej pobudce w ciagu dnia jest wiecej nerwow i placzu. Nie moze sie biedak wyciszyc po zabawie, jest okropnie rozdrazniony, nie wie co sie z nim dzieje i jak sobie pomoc (ja z reszta tez) wieczorem jest najgorzej. Gdybe nie to ze oprocz placzu nie ma innych objawow- pomyslalabym, ze to kolka, maluch zachowuje sie jak w ciagu dnia tylko trwa to dluzej Chcialabym zeby pyknely nam szybko kolejne 2 miesiace. Potem podobno wszystko sie normuje i uklada jak nalezy...
                            Nichol ja też odciągam po 60ml ale z dwóch cyców a Ty z jednego ? Kurcze mam mało chyba tego mleka. Daje tak na zmianę, raz butla z Aptamilem i raz butla z mlekiem z cyca bo tak na każde karmienie to nie mam. Doję te cyce ale max. to mogę nadoić 80ml i to w godzinę. Herbatki jeszcze nie podawałam ale dziś wyślę męża żeby kupił i spróbuję bo Mała budzi się czasem na chwilę i chyba właśnie chce pić to jej mleko podaję takie rzadsze i wypije 20-30ml i spi dalej więc właśnie pomyslałam, że to może pragnienie. Nichol a powiedz mi jeszcze ile Twój Brzdąc zjada na jedno karmienie?
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Ja twrz mam DD no ale pewnie nie długo minie

                              Skomentuj


                                A a propos biustu to mi się jakieś uczulenie rzuciło na dekolcie :/ swędzi masakra.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X