Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Carin,no to super!!!szybko zlecialy ci te tygodnie???Bo ja jestem prawie w 8 i strasznie mi sie ciagnie!!!a ja juz sie nie moge doczekac kiedy mi brzusio urosnie

    Skomentuj

    •    
         

      ja też nie mogę sie już doczekać kiedy bedzie widac jak poczuje ruchy ale bede tak naprawde mocno sie cieszyc jak lekarz potwierdzi wszystko

      Skomentuj


        moniska No mi akurat straaaasznie wolno... Fatalnie się czułam, od 10tyg. wymioty 3-4 razy dziennie (w te lepsze dni), musiałam ciągle leżeć, bo mi słabo strasznie było. Ale teraz już 10000000x lepiej . Córa zaczyna dawać o sobie znać i już wszystko leci szybciej . A apetyt macie?

        Skomentuj


          no ja przez to żę mi nie dobrze nie mogę niczego przełknąć

          Skomentuj


            Ja na początku ciąży przy wzroście 169cm ważyłam 54kg i przytyłam dopiero pół kg! Z czego maleństwo waży prawie 300g . Ale pamiętam, że na początku jadłam same słodycze .

            Skomentuj


              a z ką jesteście bo ja z Elbląga

              Skomentuj


                ja to leze do dzisiaj,ale nie z powodu mdlosci.Otoz w ostatnia niedziele zaczelam plamic,bylam u gina i powiedzial,ze mam jakiegos krwiaka!!!newet nie wiesz co ja wtedy czulam!!!od niedzieli jestem na zwolnieniu 2 tyg.Biore duphaston.Bylam dzisiaj na usg i niby wszystko ok.Niby,bo nie ufam tym irlandzkim lekarzom.ale widzialam fasolkeide w sobote nastepna na usg do polskiego gina i mam nadzieje,ze on bedzie mial lepsze wiadomosci.Ogolnie plamilam tylko troche w niedziele i od tamtej pory nic.Ponoc to dobrze,bo sie wchlaniaja.Slyszalyscie cos o tym????

                Skomentuj

                •    
                     

                  Carin a masz jakiś sprawdzony sposób na swoje mdłosci?

                  Skomentuj


                    majka naprawde,ja z pod Elblaga-Paslek.Wiesz gdzie to jest?W Elblagu sie uczylam

                    Skomentuj


                      moniska pewnie ze wiem gdzie to jest jak miło że ktoś z okolic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        heya kobitki
                        moj chopak tez juz główką w dól ale on tak ma od poczęcia bo na kazdej wizycie slyszalam ze lezy juz prawidlowo do porodu albo taki grzeczny i sie ukladal na badania
                        co do porodu to u mnie nie ma problemu z miejscami jesli poród zacznie sie przed 37 tyg jade do normalnego szpitala a jesli po to do mojego malego bez lekarzy (pislalm juz o tym) i bede miala do znieczulenia tylko gas
                        ja porodu juz sie tka bardzo nie boje ostatnio wiecej mysle o karmieniu bo moje sutki zrobily sie tak wrazliwe ze nie wiem czy dam rade karmic najwyzej bede plakac ale dam rade
                        mamuszka szkoda ze ja juz w wawie nie mieszkam to bysmy mogly na spacerki chodzic wiem jak trudno byc z dala od rodziny sama tez pochodze ze wsi i wiem jak trudno w wawie o prawdziwych przyjaciół wszyscy zalatani

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          To ja w 4tyg. dostałam coś na wzór okresu stąd też nie podejrzewałam ciąży! Ale wszystko było ok na całe szczęście. Jak pierwszy raz zobaczyłam dzidzię na USG to się popłakałam, już jej biło serduszko. A w 14tyg. dostalam skurczy i leżałam tydzień w szpitalu na podtrzymaniu.

                          Na mdłości dobry jest imbir. Ciasteczka, albo herbata. Słodycze tylko wzmocnią mdłości. Ogolnie dużo wody pijcie. Jak was mdli po myciu zębów używajcie płynu do płukania ust.

                          Skomentuj


                            Carin,tylko Tobie pozazdroscic takiej wagi.Ja raczej jeszcze nie przytylam.Ale mam tendencje do tycia i tego sie boje
                            Majka a obecnie mieszkam w Irlandii.Mam pomysl,moze znajdziemy sie na naszej klasie???co wy na to?Poznamy sie i zobaczymy

                            Skomentuj


                              Ja to jeszcze robiłam tak, że zanim cokolwiek zjadłam lub wypiłam szłam do toalety "wymiotować" niby były torsje, ale nic nie wylatuje, a organizm odbiera to jak zwykłe wymioty, później można już się napić wody czy coś zjeść.

                              Skomentuj


                                No prosze! Wychodze na miasto w poszukiwaniu sukienki a tu kobiety szaleja! Musialam nadgonic, bo zostalam na stronie 30
                                Ja mam straszna ochote na czekolade! A pomidorek, ogorek i rzodkiewki musza byc obowiazkowo na sniadanko u mnie.
                                A co do wieku: prosze mi tu nie pisac, ze 28 to pozno na pierwsze dziecko, bo ja stara rura jestem (chyba najstarsza tutaj, 33 lata) i tez czekam teraz na swoja pierwsza pocieche



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X