Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej majka!!!witaj w naszym gronie!!!Ty sobie wyliczylas termin,ok.ale czy jestes pewna,ze jestes w ciazy???robilas test???czy tylko sygerujesz sie objawami?

    Skomentuj

    •    
         

      Jak ja się cieszę, że mnie zgaga przez całą ciążę ominęła! Jedyne co teraz bardzo mi dokucza to ból pleców i dretwienie palców u ręki.
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        zrobiłam aż 3 testy w odstepach dwu dniowych kazdy pozytywny brak miesiączki objawy no ale na 100% to dowiem sie w poniedzałek

        Skomentuj


          majka782 A robiłaś już test? Co na dzidzię partner?

          Skomentuj


            Nie jestem pewna czy w 4tyg. lekarz Ci na 100% potwierdzi.

            Skomentuj


              Mój partner cieszy się bardzo staraliśmy sie o dzieciątko już pół roku i wkońcu się udało

              Skomentuj


                To Twoje pierwsze dziecko? Ile masz lat?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja znalazłam stonke szpitala w którym chce rodzić i tam jest napisane co muszę zabrać. Na innym forum wyczytałam, że dla dziecka to najlepiej mieć chusteczki, bo tego brakuje, a tak wszystko mi dadzą.

                  A ja nie moge się dziś doliczyć tych 10 ruchów na godzine. W prawdzie teraz dostałam pare kopniaków, ale to i tak bardzo mało jeśli porównać to z wcześniejszymi dniami. Rozumiem, że może mieć zły dzień, ale mamy nie powinna tak niepokoić. Wieczorkiem raczej pojade ją skontrolować, bo zaczyna mnie martwić ten brak aktywności...

                  Znalazłam też fajną stronke z objawami porodu http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm Nawet ma obrazki heh
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Tak pierwsze a w tym roku kończe 24 lata. a jak ty sie czujesz?

                    Skomentuj


                      Ja już jestem w 20tyg. ) i czuje się dobrze . Ja o swojej ciąży dowiedziałam się dopiero w 8 tyg.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja jestem ciekawa ponieważ przed ciążą lubiłam sobie nawet codziennie zafundować coś słodkiego, a teraz tylko czasami A codziennie to koniecznie muszę zjeść ogórka lub sałate itp
                        będzie Weronika

                        Skomentuj


                          Maja Ty to podobnie jak ja!ja tez zrobilam 3 testy,a u lekarza 4Skakalismy z mezem z radosci!!!my sie staralismy rowno rok!

                          Skomentuj


                            Cześć Mamy,
                            U mnie do porodu dokładnie 14 dni, ale chyba będzie szybciej - zresztą jutro się dowiem czegoś więcej od lekarza. Najgorszy teraz jest dla mnie ten ból pleców, więc więcej leżę, ale to chyba ma swoje dobre strony, bo nogi mi nie puchną. Dziś jestem sama w domku, bo mąż wyjechał, a siostra przychodzi do mnie dopiero wieczorem. Ale chyba nic się nie wydarzy, bo brzuch nie boli. W torbie do szpitala mam mniej więcej to samo, co Wy. Tylko jeszcze włożyłam laktator (który zajmuje sporo miejsca). Położna na szkole rodzenia mówiła, że bardzo się przydaje, a szpital nie pożycza. Podobno dobry jest na pobudzenie produkcji mleka i ewentualnie na sytuację, gdy nagle okaże się go za dużo. Dobrze podobno wziąć ze sobą herbatkę na laktację, ale jeszcze nie kupowałam jej. jeszcze na szkole rodzenia mówili, że jak ktoś ma poród naturalny, to dobrze wziąć jakieś jedzonko dla siebie i dla męża, bo jak poród trwa w nocy, to nie ma gdzie kupić, a podobno z doświadczeń położonych wynika, że lepiej rodzi się nie na glodniaka Ja nie pakowałam żadnego jedzenia, bo przy cc to nie będę jadła. Ubrania na wyjście też nie przygotowałam. Jeszcze nie wiem, w co się ubrać, więc chyba przygotuję coś w wersji na cebulkę - na wypadek gdyby było gorąco, żeby się trochę rozebrać. I chyba raczej lepiej wziąć jakieś luźne spodnie, bo rana może boleć. Chyba każdy ma taką olbrzymią torbę, więc nie ma się, co przejmować. Moja koleżanka mówiła, że jak przyjechała do szpitala, to pielęgniarki się śmiały, że chyba ją mąż na dobre z domu wyrzucił i wszystko spakował w każdym razie widok dużej torby nie powinien nikogo zaskoczyć

                            Skomentuj


                              no ja zaczełam coś podejżewac jak mi sie miesiaczka zaczeła spuźniać, a pozatym staraliśmy sie bardzo i czekalismy zeby tylko nie przyszła

                              Skomentuj


                                Ja ogórki to dopiero od 2 tygodni może, ale tylko świeże, na widok kiszonych, aż mnie cofa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X