Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Mamusie.
    Wielkie Gratulacje dla tych co urodziły Jak tak czytam u Was dziewczyny o objawach to powiem Wam, że cieszę się że u mnie to tak prosto poszło - odeszły wody, rozwarcie na 1cm, po kilku godz już na 2 cm i poród się zaczął. Chyba zwariowałabym i nie wiedziałabym co robić jhakbym takie skurcze miała, czop by odeszedł itd...No ale już coraz bliżej Waszego rozwiązania więc bądźcie cierpliwe.
    U nas nocka była dziś naprawdę spokojna, Hania wstawała co 4h i jadła ok. 90ml więc wyspaliśmy się nawet. Teraz jesteśmy same bo Tata do Anglii na zakupy pojechał. Malutka jak na razie spokojna. A dziś przyszło nam pierwsze zaproszenie na szczepienie - 1 maja w piątek. Fajnie, że mam tu wszystkie szczepienie za darmo i to po 6 w jednej szczepionce. Szczepią na co się tylko da
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      A w sumie ile kwietniowych mamuś się już wysypało?
      Lista jest na drugiej stronie forum - na poczatku, zrobiona przez Grygorannę
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Ej nie strasz mnie Ja chce corcie ;D

        Skomentuj


          Bo ponoć właśnie lekarze mogą sie pomylić co do córki, bo jak ma być chłopak to podobno już nie zdarzy się dziewczynka, ale to tylko pewnie plotki. Kurczę ja to się nie mogę doczekać jaka będzie płeć przeczucia jako takiego też nie mam więc jestem w kropce >.< Dziewczyny a jak tam z ubrankami kupujecie już coś?? Bo moja mama to stale coś tam w ciucholandach wypatrzy i już mam dwie siaty gotowe

          Skomentuj


            Ewylynka My tez już mamy sporo ubranek . Ponoć na dziewczynkę uroda się psuje.

            Skomentuj


              mamuszka to pisz jak masz tylko ochote....widze ze ty juz masz naprawde wszystko spakowane i jestes gotowa na dzidziusia kurcze to ja jeszcze jestem w "lesie."...po niedzieli biore sie za skompletowanie wyprawki nie ma co...tak jak napisalas latwiej urodzic maluszka niz wieksze dziecko moj lekarz mi powiedzial ze tez sie pomecze takze ja biore epidural,bez dwoch zdan....tyle ze wiem z doswiadczenia kolezanek ze trzeba go wziasc w odpowiednim momencie bo pozniej moze nie zadzialac...najwaznejsze to nie wpadac w panike i oddychac..takich rad mi udzielila mama 2 dzieci...ja juz nie spie od 5...zgroza normalnie....
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Też słszałam, że dziewczynka odbiera urode mamie
                Nie mam jeszcze żdnych ubranek, poczekam z tym jeszcze
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                waga 3030 53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Ewylynka My tez już mamy sporo ubranek . Ponoć na dziewczynkę uroda się psuje.
                  to ja raczej będę jednak miała chłopaka, bo skóre mam tak głatką i ładna jak nigdy My chba nie musimy kupowac ubranek bo sporo dostaliśmy i na początek raczej starczy, więc chyba zainwestujemy w większe rozmiary

                  evela- jaka stara, no co ty?? starość to nas dopiero dosięgnie jak nam dzieciaczki własne przyniosą do domu

                  A mi na zaparcia pomogły jabłka, najlepiej starte.
                  będzie Weronika

                  Skomentuj


                    co do pilnowania dzieci to ja juz niejedno wybawilam w swoim zyciu...tyle ze nie moje...nawet 3 miesieczne blizniaki i jakos dalam rade...dzieci maja swoje humorki i potrafia doprowadzic do zlosci...ale sa jakies inne kary niz bicie....moj bratanek jak widzi ze cos zle zrobil to od razu leci i sie przytula a ciocia wszystko wybaczy....moja znajoma ma corke 4 lata uwierzcie mi to jest wyjatek jak ja ja widze to az mam nerwy...ona nie potrafi sie normalnie bawic tylko bije wszystkie inne dzieci pluje zabiera zabawki choc nie sa jej a mamusia siedzi i sie usmiecha....co zniej wyrosnie to ja nie wiem ale ja juz zaczelam jej zwracac uwage i sie nie szczypie bo ona potrafi sie zamachnac zeby mnie uderzyc a ze jest cwaniara mala to od razu w brzuch...niewiem co z niej wyrosnie ...tylko sie modlic zeby moje nie bylo takie...ale sobie tak mysle ze skoro ja widze to ze ona sie zle zachowuje to nie pozwole swojemu dziecku byc takim wstreciuchem malym...delikatnie mowiac ;P
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Mi to non stop się jakiś rumień robi i takie drobne krosteczki...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzia_ma Pokaż wiadomość
                        A mi na zaparcia pomogły jabłka, najlepiej starte.
                        Ja od jabłek miałam straszne wzdęcia

                        Skomentuj


                          Ewylynka, roznica miedzy twoim a moim porodem to jeden dzien
                          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                          Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                          waga 3030 53cm

                          Skomentuj


                            Ja po jablkach wlasnie miewalam zaparcia, chyba kazda z nas znosi to samo inaczej- trzeba przetestowac
                            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                            Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                            waga 3030 53cm

                            Skomentuj


                              hej Mamusie!
                              mamuszka,ja mysle o znieczuleniu....zobaczymy jak to bedzie....jak naprawde nie bede mogla wytrzymac to wtedy poprosze ale chyba od razu zewnatrzoponowe bo słyszalam ze po dolarganie dzieci sie rodza niedotlenione a ja mam delikatna astme i jak mam bardzo duzy wysiłek,nawet jak za mocno i za długo sie śmieje to zaczynam sie dusic... takze gdyby mi sie przytrafila taka dusznosc w czasie porodu to mysle ze lekarze sami zdecydowaliby o z/o bo wiadomo ze prawidlowe oddychanie przy porodzie jest chyba najwazniejsze...
                              młoda,nie przejmuj sie waga Poli,taki moze jej urok tak jak Ci juz Mamcie pisały,jedne dzieci waza 4 kg a inne 2 i sa rowno zdrowe.
                              Ciesz sie szczesciaro,ze bedziesz miala łatwiejszy poród
                              olcm,ja tez pije hektolitry no i oczywiscie co chwile latam do toalety.......moim ostatnim rekordem bylo gdy mój Mąż wyszedł na dwór na papierosa,czyli na jakies powiedzmy 3-4 minuty,poszlam do wc 3 razy!!!!!
                              W nocy tez wstaje jakies 3 razy,czasami wiecej....
                              emilko,u mnie na szczescie Nikoś jest ulozony glowkowo od 20 tc
                              (i mam nadzieje ze tak pozostanie) ale ja czytalam chyba nawet na jakims watku na mamacafe ze niektore dzieciaczki cala ciaze sa odwrocone glowkowo a np 2 dni przed porodem zmieniaja pozycje o 180 stopni i kobiety musza miec cc,z kolei jakas inna kobitka pisala ze przez cala ciaze byla przygotowana na to ze bedzie miala cc a Bejbik zrobi jej niespodzianke i jak lezala juz na porodowce to sie obrocil glowkowo i urodzila silami natury,takze nie martw sie bo tak naprawde dzidzia ma jeszcze troche czasu.czytalam tez ze bobas powinien sie ulozyc prawidlowo do porodu do 36 tc,a jezeli nie to gin jakos naciska brzuszek i czesto udaje sie dzidzie przekrecic tak zeby byl ulozony glowkowo.
                              ja zmykam bo na 14 mam fryzjera a pozniej ide na male zakupki:]
                              Buziole:*
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                Ciekawe która się pierwsza rozsypie ;D

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X