Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Carin nic sie nie martw. Ja w pierwszej ciązy do połowy piatego miesiaca nie przytyłam ani kilograma. Nie to co teraz
    Od kilku dni mam taki wilczy apetyt że hej. Wy też tak macie? Ja sie sama dziwie że pochłaniam takie ilości jedzenia.
    O zbędne kilogramy bede sie dopiero martwic jak sie dzidzia urodzi.
    Madzia - 2 grudzień 2007
    Wiktoria - 17 wrzesień 2009

    Skomentuj

    •    
         

      przykro mi aneta nie mam pojecia.

      fajnie że dodałyscie tą liste bo nie wiem co mam spakować:P a tu juz tam nie wiele zostało.
      z damianem... to grupsza sprawa , ale nie chce mi się ju o tym opowiadać,
      mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.

      Buziaki:*

      ps. witam mamuszke na forum.

      Skomentuj


        Witam. Nie moglem nic napisac wczoraj, bo coś z netem bylo u nas nie tak. U zony wszystko dobrze, porobili badania, glownie ktg, jesli wszystko nadal bedzie dobrze to jutro powinna juz wyjsc do domciu. Ja juz sie nie moge doczekac. Raz w tygodniu bedziemy musieli jechac do szpitala na zapis ktg. Pozdrawiamy.
        KUBUŚ - 22 maj 2009 r. - 3200 g, 56 cm, 10 pkt

        Skomentuj


          Dzięki Ewylynka za zaproszonko, napewno do was wpadnę.





          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

          Skomentuj


            Cześć Mamusie

            Nasza Ala jest juz na świecie, urodziła się 19.04. o 16.15, waga 3620, 58 cm

            pozdrawiam
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
              Dobry

              No i mamy pierwsze próby z herbatka za soba, i niestety do bani. Fakt- mały przyssał sie pieknie, podoił moze z minute i sie jak zwykle zachłysnął (zapomniał o oddychaniu i przypomniał sobie w niewłasciwym momencie). Oczywiscie skończylo sie placzem i wiecej nie dal sobie wcisnąc smoczka do buzi. Ale wiem ze byl zmeczony i liczyl na cyca uspokajacza, a nie malo smaczne "coś", więc bedziemy jeszcze próbować.

              Nator
              , ja z dietą uwazałam przez pierwszy miesiąć, potem wyczytałam w e-dziecku artykół pani doradcy laktacyjnego, która odpowiadała na wszystkie pytania które najczęściej zadaja mamy karmiace, i z niego wynika że nie ma czgos takiego jak dieta dla dwojga. Powinno sie unikać nadmiaru mleka krowiego, cytrusów i rzeczy wzdymających. Poza tym nalezy poprostu obserwowac malucha i wykluczac to co go wyraznie uczula.

              Madzik
              , my na becikowe czekaliśmy miesiąc. Dobrze ze mi przypomniałaś, po od 20 leży na koncie i czeka az ktoś je wybierze.
              A napisz mi prosze kiedy Ty podajesz Kacperkowi ta koperkowa herbate? Miedzy posilkami, zamiast ktorychs posilkow, czy jak? Bo nie mam pojecia jak to kombinowac. No i ile razy dziennie?
              NICHOLJA daję małemu herbatkę koperkową raz dziennie(na 100ml płaską łyżeczkę) między posiłkami.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Bejbus77 No mój klocek przybył prawie kilo w ciągu czterech tygodni.Tak się powie,że waży 4kg ale jak chwilę się go ponosi ten słodki ciężar to jednak się czuje
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Imię dla córeczki mam od początku, ponieważ przyśniła mi się ,,,, Marysia. Chodzi mi też po głowie Michalina, ale chyba jednak zostanie Marysia ze snów Termin mam na 15 czerwca, ale moja dzidzia jest naprawdę duuża i wiem, ze urodzi się wcześniej. Ponad miesiąc temu ważyła 1700, a jak waga Waszych dzieciaczków? Dzięki za miłe przyjęcie )))

                  Skomentuj


                    Napisane przez Negri Pokaż wiadomość
                    Cześć Mamusie

                    Nasza Ala jest juz na świecie, urodziła się 19.04. o 16.15, waga 3620, 58 cm

                    pozdrawiam
                    Negrii,wielkie gratulacje dla Was Masz dwie córy z tej samej daty.Super:
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      witam ja również miałam problem ze stronką wczoraj . tak się dziś zle czułam w pracy zaczynają mi się jakieś mdłości mam nadzieję że skończy się tylko na nich , a oprócz tego sprawdza się u mnie powiedzenie "zmierzła jak kobieta w ciąży" naprawdę jestem tak drażliwa błahostki doprowadzają mnie do szału mój mąż ma dużo cierpliwości ale czasem już nie daje rady i wychodzi jakbym stała obok siebie to chyba też bym wyszła czy miała tak któraś z was kiedy to mija ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A co do wyprawki, to my jesteśmy już gotowe na poród od miesiąca. Miałam szał ciał że "zaraz urodzę" i wszystko w mig skompletowałam. Nie mam tylko szlafroka, ale wiem że w szpitalu będzie upał i nie będzie mi potrzebny, mam w domu tylko frotte, a nie będę przecież specjalnie kupowała. Na jednej ze stron internetowych czytałam listę rzeczy do porodu, wiecie że była nawet lokówka, szminka, tusz do rzęs i lakier do paznokci???!!! A wszystko to dla lekarzy robiących obchód i dla szanownych gości.
                        Jak wszystko poukładaliśmy z mężem w mieszkaniu (konkretnie w sypialni) to zrobił się nam mały sklepik dla Bobasa. Mamy wózek, łóżeczko, nosidełko, komodę kąpielową, dodatkową komodę na rzeczy dla dzidzi, nie ma się jak ruszyć nawet. Acha czy kupowałyście taką fasolkę do karmienia dziecka? Ja kupiłam, kosztowała 70zł, i świetnie mi się na niej śpi, wypełniona jest jakby kaszką.

                        Skomentuj


                          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                          NICHOLJA daję małemu herbatkę koperkową raz dziennie(na 100ml płaską łyżeczkę) między posiłkami.
                          I wypija ja spokojnie? Bo Krystian wypluwa i strasznie sie wkurza.
                          No i u nas jest tak, ze maly budzi sie glodny, dostaje cyca, pobawimy sie troche, potem znow szybki cyc na uspokojenie, zasypia, i nastepna pobudka po ok 2,5 godz od pierwszego cyca, bo jest glodny. Nigdy nie budzi sie sam z siebie, tylko zawsze z glodu, zawsze w konkretnym czasie po ostatnim jedzeniu. Ciezko wiec bedzie wylapac ten czas miedzy posilkami. Probowalam mu dac ta herbatke wlasnie zamiast cyca uspokajacza, ale z marnym skutkiem...

                          Negri, wieeeelkie gratki!!! No i doczekalas sie, a tyle bylo narzekania

                          Syrwunii cos nie widac ostatnio...
                          Last edited by Nichol; 22-04-2009, 20:16.


                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny! Witam Mamuszkę



                            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                            Skomentuj


                              Witaj emilka. Właśnie mam napad głodu i zjadłam już 4 kanapki, muszę czymś zająć ręce

                              Skomentuj


                                dziewczyny jestescie?



                                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X