Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lece zaraz spac kochane!Kolorowych snow Wam zycze!Do juterka!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Atusia, to nie prosiłaś wykładowców o przesunięcie egzaminów? Ludzie czasem przesuwają egzaminy z zupełnie błahych powodów. Dzielna jesteś w takim razie.
      U mnie już trochę lepiej, tzn. mniej mnie bolał brzuch, więc stwierdziłam, że nie będę lekarzowi psuła weekendu. Mam nadzieję, że uda mi się trochę pospać tej nocy. W dzień dałam radę pospać tylko z godzinkę, bo zaczęły mnie boleć plecy. Cały czas tłumaczę maleństwu, żeby jeszcze czekało i może to skutkuje przynajmniej mam taką nadzieję.
      Biedronka, zazdroszczę Ci, że tak dobrze piszesz o ciąży. Jakoś tak nie potrafię. W sumie powinnam cieszyć się, że jest bez większych komplikacji, ale tak jakoś nie umiem być wesołą przyszłą mamą. Dziwna chyba jestem. Może po prostu mam za dużo wszystkiego na głowie i ciągle zamiast się skupić na tych dobrych aspektach, to wkurzam się na to, że czegoś nie mogę, za dużo ważę i wszystko jest trochę inaczej niż było i do tego różne rzeczy się komplikują.
      Dobrej nocy bez żadnych dolegliwości

      Skomentuj


        Hej Mamcie!
        kurczaczku,ja tez nadole takie jakby drapanie grzebanie czuje ostatnio i nie jest to zbyt przyjemne...jakby mnie pazurkami drapal Gagatek jeden
        olcm,skurcze napewno przejda i bedzie wszystko dobrze!
        Ja mam usg praktycznie na kazdej wizycie,od poczatku ciazy bylam u gina jakies 8 razy z czego 7 razy mialam usg.teraz mamy wizyte 4 maja i juz mam wpisane w karte ciazy ze usg bedzie robione.Ciesze sie bo lubie Maluszka podgladac
        Miłego wieczorka i nocki wam zycze Brzusie!!!
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          czesc dziewczynki ja od godziny 6 rano ma skurcze nie regularne ale bolesne trwają minutke chyba urodze w terminie własnie czekam na męza jedziermy do lekarza całuski dla wszystkich
          Milenka juz na nami od 20 kwietnia

          Skomentuj


            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
            U mnie jest problem szczegolnie z lewa piersia. Mam slaba lewa reke, wiec ciezko mi jest przystawiac nia Krystiana, i maly tez nie potrafi uchwycic dobrze lewego cyca. Mamy z tym problemy od samegoo poczatku (prawy cyc ok). Synek zbyt plytko chwyta brodawke, pokarm kiepsko wyplywa, maly moment sie denerwuje, placze, brodawka co sie zagoi to peka na nowo... poza tym Krystian w tych nerwach nie oproznia dobrze cyca i robia sie zastoje, no masakra. Poza tym wkur******** mnie to tryskanie fontanienek i jak maly sie zakrztusza, a potem jeszcze sie okazuje ze calych nas usikalo i oboje jestesmy mokszy. Nie ma nawet jak wyjsc normalnie na spacer czy na ploty do kogos, bo trzeba albo uciekac na karmienie do domu, albo po karmieniu sie zwijac, albo brac ciuchy do przebrania ze soba... Poza tym to uwiazanie- kleka mi psycha przez to wszystko
            ja przeszłam na butlę bo też miałam te problemy i podjeliśmy z moim szybką decyzję ze po co mamy się obie męczyć i ja i ona i też właśnie to uwiązanie. Może nie jestem gotowa psychicznie na to, pokarm mi zaqnikł w 4 dobie a wtedy jeszcze próbowałam przystawiać i doszłam do wniosku że tak bedzie dla każdego dobrze.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              hej hej mamuski

              Madzik - dobrze zauwazylas !!! w weekend nie ma mnie na forum, zdarza sie, ze niekiedy kukne co tam u Was slychac, ale zazwyczaj urzeduje od poniedzialku do piatku, a jesli rozpocznie sie porod to na bank bedziecie o tym wiedzialy, tylko czekam zeby skrobnac takiego posta

              maz wczoraj powiedzial do tesciowej, ze gdybym nawet pole poszla teraz zaorac i tak bym nie urodzila, taka jestem "hart - baba" - myslicie, ze moge to brac za komplement ??? hehe - zartuje
              ale musze przyznac mu racje - nie dzialaja na mnie zadne ciezkie prace

              a dla mnie najodpowiedniejsza data na urodzenie Maika to 22 - u nas same dwojki
              maz - 2 wrzesnia / Vincent - 2 pazdziernika / ja - 22 pazdziernika
              fajnie by bylo - tak do kompletu
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                Witajcie mamuśki
                wchodziłam wczoraj rano na moment ale była cisza więc się nie odzywałam.
                Wczoraj wieczorem miałam straszny kryzys. Wkurza mnie to że nie mogę nic zrobić a mam już tak dość. Nawet zastanawiałam się nad skakaniem z szafy ( jak to pisała grygoranna )
                Chyba zacznę ten masarz piersi, później sprzątanie.
                Dużo spaceruję ale to nic nie daje.
                Nawet porodu się nie boję byle się już zaczęło
                Roksanka 13-02-2005 r.


                Tymek- 10-05-2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ostatnie nasze podrygi gospi
                  jest juz 20 kwietnia i do konca juz niewiele zostalo, a my sie czujemy tak, jakby to mialo nastapic za rok ale to chyba kazda tak ma
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    przaraża mnie myśl że jak mały się uprze to jeszcze miesiąc może posiedzieć
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      cichooooo.... jeszcze uslyszy
                      ja narazie nie dopuszczam takiej mysli, ale moj maz juz wczoraj mi o tym mowil ze calkiem mozliwe, ze znowu przenosze - co on tam wie
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja wczoraj przygotowałam łóżeczko, ubrałam pościel, sprawdziłam torbę do szpitala. Później się dokładnie ogoliłam i oświadczyłam że do środy zamierzam urodzić
                        Zrobiłam właśnie ten 15-o minutowy masarz ale chyba przesadziłam bo skórka mi pękła
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          nooo, ale jeszcze miesiaca to bym nie wytrzymala


                          wczoraj - bylo 5 dni przed terminem - wyszly mi po swinsku 2 rozstepy - a mialam tylko jednego nad pepkiem taki centymetrowy, teraz pojawily sie jego odnogi 4-centymetrowe - jeszcze nie krwistoczerwone, ale skora peka, moze zdaze urodzic zanim mnie pokanceruja
                          coraz bardziej sie boje, ze Miki bedzie wiekszy od Vincenta i na porodowce nie dam rady, te rozstepy pieprzone taka schize mi poglebiaja, ze moj brzuch juz nie daje rady przed terminem - a jak bede miala przenosic - to wlasnie o tym jeszcze nie mysle
                          w piatek jak nic nie ruszy..... historia sie powtorzy...bede skakac z szafki
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            hehe
                            ja wczoraj suty ciagnelam, ale sie bolace zrobily ze huhu przypomnial mi sie okres karmienia, az ciary przechodza, moze tym razem bedzie bezbolesnie
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Jak będziesz skakać to ja się przyłączę jak nic nie ruszy. Zawsze to jakaś metoda
                              Mnie też sutki bolą i pewnie będą boleć przy karmieniu ale na wszystko są jakieś sposoby a teraz nie mamy nic i siedzimy takie biedne i bezradne

                              A jeszcze niedawno było tak pięknie tak fajnie było mi w ciąży....
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                czas na prasowanie
                                wolalabym juz bardziej orac pole niz prasowac
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X