Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wlasnie wrocilam od kolezanki ze szpitala, urodzila 2 tygodnie temu przez cc, malutka wazyla tylko 1700, i trzymaja je jeszcze do poniedzialku az bedzie 2 kg. malutka jest sliczna taka kruszynka, ze zaczelam tlumaczyc mojemu mieszkancowi ze moglby juz poznac kolezanke powoli wychodzic ale on nic z tego sobie nie robi. polozna przechodzac spytala sie pani w odwiedziny czy na porod? jedyne co mi przeszkadzalo w szpitalu, to duchota, ale inaczej jest jak sie lezy tam a inaczej jak przychodzi. myslalam ze beda mnie cucic bo juz prawie mdlalam, a jeszcze na dworze zbiera sie na deszczyk wiec tez jest duszno. ale najwazniejsze co mi powiedziala kolezanka, ze polozne sa bardzo mile i pielegniarki od noworodkow tez. wiec nic tylko rodzic w tym szpitalu
    cos ta poranna energia zamienila sie w energie do spania. ale zazwyczaj jest tak ze jak sie poloze to albo ktos zadzwoni albo przyjdzie, wiec zostaje kawa na pobudzenie.
    3majcie sie kobietki


    Skomentuj

    •    
         

      halo halo a gdzie wy mamuski sie podziewacie u mnie wporzadku...ide dzisiaj do lekarza i na wyniki zobaczymy co powie ale czuje sie juz lepiej tylko jeszcze ten bol brzucha mi dokucza:/...a jak u Was??? u mnie pogoda super ponad 20 stopni wiec zmykam zaraz na dwor ..milego dniaa jeszcze jedno czy wam tez puchna stopy?????
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        olcm ciesze sie ze juz jest lepiejmnie dzis w nocy tez bolał dół brzucha i na dole krzyż jak przy miesiączce ale juz rano bylo ok czasami to sie boje tych ostatnich miesiecy bo juz nie wiadomo jaki bol jest dobry a jaki nie
        mi spuchły palce u rąk i musialam zdjąc obrączke i znowu panna na wydaniu heheheh tylko z brzuchalkiem
        mamanikosia ladny zestawik brzuchalków

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          no wlasnie kurczaczku mnie tez tak boli brzuch jak przy miesiaczce ale tylko nad ranem:/podobno nospa pomaga...mamanikosia fajna ta fotka ale brzuszek masz malutkia wczoraj sobie wymyslilam ze zrobie dzidizusiowi sesje u fotografa jak sie urodzi..moja znajoma miala takie super artystyczne zdjecia...tylko ze strasznie drogo bo okolo 200$ ale siostra mi mowila ze w Pl to ceny jeszcze wieksze....
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Hej dziewczyny!!!Jak bylabym w Polsce to napewno bylabym u G,ale tu,czyli w Irlandii,gdzie mieszkamy od 3 lat jest inaczej.Otoz ciaze potwierdzil mi normalny lekarz rodzinny,ktory robi,Ci test ciazowy,badanie krwi,mierzy cisnienie.Pozniej wysyla moje papiery do szpitala,po czym ok 12 tygodnia dostaje wezwanie na pierwsze usg.Moze to sie wydawac dziwne ale uwiezcie mi ,ze to jest dobre.Za tydzien ide do polskiego G,ale kolezanki ktore tu rodzily odradzaja mi,dlatego,ze mowia,ze polscy lekarze tylko wyciagaja kase.Strasza,mowia,ze trzeba zrobic jakies dodatkowe badania itp,zeby tylko wrocic do nich i zostawic kase.Nie chodzi tutaj mi o kase,ale dobrze sie czuje i raczej jest wszystko ok.Jak bede miala jakies niepokojace bole to wtedy moge sie zglosic do Irlandzkiego G,za darmo!!!Tam opieke w czasie ciazy po niej mam za darmo.
            Za tydzien na tej wizycie co mi nowego powie ta lekarka,nic?Potwierdzi ciaze,a to wiem,bo zrobilam 4 testy ciazowei powie,ze wiecej nie moze powiedziec,bo jeszcze za wczesnie.I zgarnie 60 euro za nic.Takze sama nie wiem.Co byscie zrobily na moim miejscu????ale sie rozpisalam
            Pozdrawiam Was bardzo goraco!!!!!!!

            Skomentuj


              olcm trzymamy kciuki zeby wszystko bylo ok,choc jestem przekonana ze bedzie wszystko dobrze!
              kurczaczku,pieluch tetrowych na liste nie wpisalam bo kupilam juz 20 sztuk i kocyki tez juz mam 3,laktator pewnie bedzie potrzebny,choc niekoniecznie...nie wiadomo jak to bedzie,byc moze nie bedzie mi potrzebny takze narazie sie wstrzymuje z zakupem,olcm,dzieki za przypomnienie o gruszce do noska,czy czyms takim...musze zapisac sobie zeby nie zapomniec...a sudokrem znam i nawet sama uzywam. jak mi jakas krostka wyjdzie to nie ma nic lepszego jak sudokrem
              Brzusio malutki,tez mi sie tak własnie wydaje...nie wiem sama czy powinien taki byc........ mój gin zawsze mowi ze moja ciaza jest idealna,wręcz ksiazkowa....takze mam nadzieje ze nie ma powodu sie martwic.co do opuchlizny to jakies 2 miesiace temu zdjelam wszystkie pierscionki tak w razie W i zostala mi tylko obraczka na palcu ale nie zauwazam zadnej opuchlizny,raz tylko jak siedzialam pół dnia na słoncu na ogródku to zauwazylam ze kostki u stóp mi lekko opuchły...
              tak czy inaczej codziennie wykorzystuje swój błogosławiony stan i mówię Męzusiowi zeby nasmarował mi stopy i lydki kremem "mama perfecta" na zmeczone i opuchniete nogi i tak przeciagam ten masazyk do pół godziny a pozniej mowie ze tak nie wygodnie lezalam przy tym masazu ze teraz plecki mnie bola i Mezus plecki tez masuje trzeba korzystac póki można!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                Takim to tylko pozazdroscic... tez bym chciała być taka chudzinką jak wy. Ja to myśle że coś nie tak ze mna bo przytyłam juz 5 kg Najgorzej sie boje że kilogramy zostana mi nawet po ciazy Moja mama mówi że ponoć od karmienia piersią się chudnie ale ja sama nie wiem, co wy o tym myślicie??

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamanikosia no prosze to kochany ten twoj mezus...co do brzuszka to ja tez mysle ze nie masz co sie martwic rozmiarem...moja bratowa tez miala taki jak ty i urodzila 3kg synka...nie wszystkie musza miec duzy brzuszek )))ide sie szykowac do lekarza...a kurczaczku jak tam u Rozalki minely jej skurcze???
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    ja mam dokładnie tak jak AMSW, tylko jestem niższa o 4 cm Ja nadal przerabiam warzywka (sałata, ogórek i rzodkiewka, a ostatnio dołączyły truskawki) Moja mama też twierdzi że kilogramki spadna no chyba że przytyjemy dużo powyżej tzw. normy. Ale spokojnie najważniejsze żeby dzidzie były zdrowe,a później najwyżej tatuś z maleństwem a my na godzinke do siłowni
                    będzie Weronika

                    Skomentuj


                      O madzia_ma widzę że TY z Torunia jesteś to niedaleko do siebie mamy:P a smaka na warzywka to mam i ja Kanapeczki z sałatka ogórkiem rzodkiewka tylko szczypiorku nie znosze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej Mamcie!
                        Jestem całkowicie wygłupiona......juz nie wiem co mam jesc a czego unikac......kupilam dzisiaj kwietniowy numer M jak Mama,ogólnie to ze wszystkich gazet dla kobiet w ciazy te lubie najbardziej i jest tam artykuł o kwasie foliowym (wszystkie chyba wiemy jak wazny jest w ciazy dla maluszka) i ze wystepuje we watróbce......z kolei mam ksiazke w ktorej pisze ze watrobki,pasztetów,wątrobianek kobiety w ciazy powinny raczej unikac
                        bo jest w niej bardzo duzo witaminy A,a jej nadmiar powoduje rozszczep kregosłupa u płodu...........juz nie wiadomo co czytac i w co wierzyc
                        wkurzam sie strasznie bo akurat wątróbka i pasztetowa nie sa mi obojetne...... heheh! Uuuuuuwielbiam a cały czas sie ich wyrzekalam
                        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                        Skomentuj


                          U mnie na wieczór zaczęło padać. Otworzyłam okienko i wietrze na noc Cały dzien spędziłam w wyrku, nic mi się nie chciało. W ogóle mam dziś podły nastrój i chyba te moje hormon robią mi psikusa... Zrobiłam popcorn i pooglądam z mężem TV.

                          A tak sobie myśle co u Biedronki? Zawsze się codziennie odzywała, a tu teraz cisza... No i ciekawe jak tam synek Liliany. Pewnie już sporo urósł i niebawem będzie z mamusią w domku A przed nami jeszcze troszke oczekiwania...
                          Spokojnej nocki Mamusie
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Rozalia pisala wczoraj ze juz lepiej
                            moj chop tez masuje plecki ale najbardziej lubie to ze robi mi jedzonko jak mi sie nie chce tylka ruszyc z kanapy
                            olcm daj znac jak u lekarza

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                            .

                            Skomentuj


                              z tego co sie orientuje to wątróbke mozna jesc i jest w niej tez duzo żelaza ostatnio nawet znajoma mowila ze jadla ją bo bala sie o anemie i mi tez polecala

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                A Bierdonka nie odzywa się, bo przeżywa dokładnie to samo co Wy i nie chciała się powtarzać.

                                Męczą mnie ciągłe zmiany nastrojów, rano wstaję radosna jak skowronek, przy obiedzie marudzę, a wieczorem już sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Mąż od wtorku siedzi w domu na L-4 i zamiast zdrowieć i dobrzeć wróci chyba do pracy jeszcze bardziej zmęczony.

                                Brzuch już mnie strasznie pobolewa - jak nie z kopniaków, tak boli mnie dół brzucha przed porodem. O plecach już nie wspomnę - w każdej pozycji mi źle i nie wygodnie.

                                Dlatego wolę odezwać się, jak będę miała nastrój, napiszę coś więcej i nie będę wtedy taka marudna.

                                Ale powiem Wam jedno - czuję, że poród jest tuż tuż i coraz bardziej się boję...
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X