Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej!jest ktos???
    ja mam termin na 11 grudniaogolnie czuje sie dobrze,ale strasznie sie boje!!!
    Cigle mi gadaja znajome o swoich kolezankach,ktore poronily w 7 albo w 8.Wiem,ze nie moge tak mysle,i nie mysle,tylko poprostu sie boje!!!Ta dzidzia jeste tak oczekiwanym dzieckiem!!!staralismy sie rowny rok!!!
    A wy???Dlugo sie staralyscie?pozdrawiam!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Kurczaczku,słodziaczek z tego Twojego Filipka! Śmieszek mały
      Pozdrów od nas Rozalke i zycz jej szybkiego powrotu do formy i lepszego samopoczucia!!!
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        witam
        nieśmiało do Was dołączam, choć wg moich obliczeń termin wypada mi na 3 stycznia to będę i z Wami pisać - wszak nie wiadomo kiedy dzidzia zechce wyjść

        moniska a łykasz coś? kwas foliowy, luteinę?
        Antonia - mój cud ;*

        Skomentuj


          mamusie.
          cześć.
          martwie się troche bo boli mnie pod brzuszkiem , tak dziwinie jakbym miała stłuczone sama nie wiem.
          boli mnie tez juz od kilku tygodni lewa część pleców , tak jakby bolała mnie nerka ale nie dokońca .dzidziuś się rusza no tylko ten ból taki niepokojący,
          i sama nie wiem czy to poprostu nie są takie normalne dolegliwości kobiet w ciąży , powiedzcie mi coś bo szału dostane , a do lekarza ide dopiero 10maja.
          wiem że bóle pleców to normalka , ale czy akurat to taki ból?

          ...

          buziaki :*
          do galerii dodałam zdjecie z nad morza z moim brzuszkiem.
          kurczaczku widziałam zdjęcie.
          Last edited by MłodaM.17; 15-04-2009, 20:45.

          Skomentuj


            Atusia, więc tylko ciesz się, że z ciążą w porządku. U mnie teraz już lepiej, choć tradycyjnie bolą mnie plecy i już na to nic nie pomaga. Nawet jak leżę na boku to i tak bolą. Plus do tego coraz gorsze samopoczucie, nie mówiąc o tym, że znów mam bzika na punkcie wagi. Dziś z tego powodu się popłakałam, bo już nie mogę się doczekać aż założę stare ubranka, czy wybiorę się na jakieś zakupy ubraniowe - bo przecież teraz to nie ma najmniejszego sensu. No i jeszcze pojawiły się dodatkowe możliwości zawodowe, a tu teraz nic nie mogę zrobić Zobaczymy jak to się ułoży, bo mi źle z tym ciągłym marudzeniem, ale jakoś nie potrafię się go pozbyć. Moja koleżanka twierdzi, że jak zobaczę maleństwo to przeżyję tsunami miłości - już w takim razie nie mogę się doczekać tej chwili. Tylko obawiam się, że nie do końca tak będzie zwłaszcza, że chociażby teraz sporo mi brakuje do tej szczęśliwej, wesołej i uśmiechniętej mamusi, która czeka na dzidziusia. No ale już Wam nie marudzę

            Skomentuj


              Hej!milo,ze do nas dolaczylas!!!lykam juz od dawna.kwas foliowy bralam juz o wiele wczesniej a teraz mamy taki specjalny zestawik witaminek dla kobiet do 12 tygodnia ciazy.

              Skomentuj


                magoo,to Ty chyba dopiero zaciazylas

                Skomentuj

                •    
                     

                  WITAM wszystkie przyszle mamusieja tez tak jak wy ma termin na lipca a dokladnie na 16. i tak bardzo nie moge sie doczekac kiedy poraz pierwszy utule swoje malenstwopozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

                  Skomentuj


                    no proszę ale nas przybyło, cieszę się przynajmniej możemy podzielić się swoimi problemami ale i pochwalić . ja jutro idę do G. potwierdzić wszystko denerwuję się troszkę bo mimo że to 2 dzidzia to zawsze coś się na myśl nawinie czy wszystko ok .

                    Skomentuj


                      mloda z plecami to norma mnie tez tak boli ale prawa strona bo po tej lezy dzidzia musisz znalezc odpowiednia pozycje i bedzie lepiej ,zdjecie super
                      olcm co u ciebie piszcie laski bo jak sie nie odzywacie to ja sie martwie
                      mamanikosia dzieki
                      ja dzis bylam u znajomej ktora urodzila tydz temu jeju jakiego slicznego maluszka ma taki czarnulek a jaki spokojny prawie wcale nie placze normalnie nie moglam sie napatrzec

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny 2 dni spedzilam w szpitalu...napisze wszytsko jutro...buziaki
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          Witajcie mamuśki na tym opuszczonym forum
                          Nichol każde dziecko ma swój rytm. Daj maluchowi czas. Moja córka na początku praktycznie cały dzeń spędzała przy cycku ale za to nocki ładnie przesypiała i czasem jak ją kładłam o 22 to spała do 6.
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            agnes_b i Blondynka - witamy agnes_b - gratuluje blizniakow jak sie czujesz z ta mysla ? ja mam jedno dzieciatko

                            Skomentuj


                              Witajcie dzięki za informacje w sprawie tej położnej póżniej na ten temat pomyślę bo teraz mam ważniejsze sprawy na głowie mianowicie wczoraj byłam u lekarza no i okazało się że od poniedziałku muszę iśc do szpitala na patologię ciąży muszą porobić mi badania czy łozysko dalej spełnia swoją funkcję bo się starzeje i niby trochę mam za mało wód płodowych lekarz musi to dokładnie zbadać Ja jestem dobita nigdy nie lerzałam w szpitalu to bedzie mój pierwszy raz niewiem jak tam zasnę w nocy jak w dzień wytrzymam ale muszę iśc bo to wszytko dla dobra dzidziusia
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Nice: jak tam Twoje gardlo?
                                Za godzine przychodzi do mnie polozna. Poznam ja dopiero dzisiaj i mam nadzieje, ze sobie przypadniemy do gustu, skoro ma mi towarzyszyc w czasie ciazy i porodu.
                                A jutro ide na badanie cukru. Nie obzeram sie slodyczami i mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok.
                                Niektore z Was pisaly, ze czuja ruchy dziecka a u mnie kurcze chyba nic sie nie dzieje. Czasami tylko jak sie poloze spac, to mnie cos laskocze po lewej stronie brzucha i zaczyna mi bulgotac w brzuchu.
                                pozdrawiam Was Mamuski!



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X