Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co tu tak cicho ? wszystkie swietujecie ?

    Skomentuj

    •    
         

      Bardzo wam gratuluję dziewczyny!!

      Teraz trzeba zmienić nawę wątku na MAMY Z KWIETNIA
      U nas święta minęły spokojnie, mały był u mnie na rękach może ze 2 razy a tak przekazywany od cioci do dziadków i spowrotem

      Ja już nie karmię piersią mały się bardzo denerwuje bo mam malutko pokarmu i mimo że mam butelkę która podobno jest idealna do karmienia mieszanego (tommy tipe) i ma przypominać sutek u nas całkiem spodobała się synkowi i już cycuś be
      Mój mały też od czasu do czasu się tak wierci i postękuje ale myślę że to od mleka mod. jest gęściejsze niż moje i może żołądeczek się dopiero przyzwyczaja, bączki też od czasu do czasu puszcza niezłe a od wczoraj jeszcze nie zrobił kupki... Pamiętam że jak kiedyś podjadłam dosłownie 2 łyżki fasolki szparagowej to Filip miał niezłe gazy potem tak więc zapewne coś zjadłyście co nie podpasowało dziecku. Ja polecam masowanie brzuszka codziennie po kąpieli nam przynosi ulgę na całą noc Teraz wciąga tego mleczka ze 150 ml co 3-4godz i rośnie jak na drożdżach zastanawiam się czy już czasem nie ma koło 5 kilo ten mój księciunio hehe. Jeszcze raz gratuluję i życzę grzecznych pociech!
      Pozdrawiam!
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        dziekuje tor pychotka umnie swieta takie sobie bo mąz prawie ciagle w pracy ale w tyg sobie odbijemy
        moje dziecie tez szaleje w brzuszku i gdyby nie bol pleców byloby super
        trzymcie sie

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          Ankasos Lenka jest cudna A jaka duża!

          Napisz jesli mozesz co to jest ten test oct. Ja juz pojutrze wybieram się do szpitala i coraz bardziej zaczynam się stresować...

          Pozdrówki Mamusie i czekamy na Majorkę .




          Skomentuj


            Katarzynar test oct jest to prowokacja czynności porodowej. Podłączona jesteś do kroplówki z Oksytocyną i po pewnym czasie kroplówka ta jest odłączana, jeśli skurcze się utrzymają to test kończy się porodem.
            Ja miałam robiony taki test pod koniec 38 tyg. Małej zaczęło spadać tętno na ktg i zawieźli mnie na porodówkę i podłączyli kroplówkę. Dostałam bardzo bolesnych bóli i już myślałam że urodzę, a tu po odpięciu kroplówki cisza jak makiem zasiał i oczywiście zostałam oddelegowana na oddział gdzie przeleżałam ponad tydzień bezczynnie i wypisali mnie na 2 dni przed terminem ze szpitala.
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Hej Mamusie!
              Ja spedzilam Świeta bardzo rodzinnie i miło.No i oczywiście wiekszość czasu przy stole
              Nasz Mały tez dokazuje coraz wiecej i silniej
              Buziaczki Mamulki! Idziemy spac
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                Cześć Dziewczyny,
                Jak tam po Świętach? Dobrze, że ładna była pogoda i można było trochę pochodzić. Chyba przez te wszystkie słodkości nabawię się niechęci do słodyczy. Coraz bardziej bolą mnie plecki i ogólnie coraz gorzej się czuję, a tu lekarz mówi, że będzie jeszcze gorzej... A jak u Was samopoczucie? Dzidziuś coraz mocniej się pręży. Czasem mam wrażenie, że za chwilkę pęknie mi brzuch. O różnych porach na brzuchu jest górka w innym miejscu. Mój mąż śmieje się, że teraz jestem jak wąż z Małego Księcia, który połknął słonia
                Miłego poświątecznego wtorku

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej mamuski...u mnie dzisiaj dzien leniuchowania i objadania...az sie zle czuje..na dodatek chcialam cos siegnac z szafki i chyba sie za bardzo naciaglam bo nagle w prawym boku taki straszny bol jakby mi sie cos tam stalo...no ale juz nie boli..dzidzia tez sie rusza wiec sie uspokoilam...tez mam czasem pomysly kurczaczku mnie tez plecy bola ale to zwlaszcza jak sie naschylam duzo..narazie odpukac jest ok...kolorowych wy juz pewnie spicie a przede mna kolejna noc meczarni ehhh...
                  a maja wasze bobaski czkawke?? bo moj to dosyc czesto...
                  Last edited by olcm80; 14-04-2009, 03:31.
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    ewisienka dzięki za info. Tak myślałam, że chodzi o oksytocynę. Naczytałam się, że wtedy skurcze są niestety bardziej bolesne. Uuuu może jakoś dam radę




                    Skomentuj


                      Witam dziewczyny po swietach

                      Gratki dla wszystkich rozpakowanych
                      Lista jest juz pokazna - 13 miejsc finalowych

                      Teraz chyba czas na nitke..
                      U mnie cisza, zaczelismy sie z mezem dopomagac naturalnie aaale krolewicz bez reakcji nic nie zostaje tylko czekac...

                      zazdroszcze Wam jak cholera - tym rozdwojonym, no i coraz mniej nas juz w dwupakach - 5, 6???
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                        Witam dziewczyny po swietach

                        Gratki dla wszystkich rozpakowanych
                        Lista jest juz pokazna - 13 miejsc finalowych

                        Teraz chyba czas na nitke..
                        U mnie cisza, zaczelismy sie z mezem dopomagac naturalnie aaale krolewicz bez reakcji nic nie zostaje tylko czekac...

                        zazdroszcze Wam jak cholera - tym rozdwojonym, no i coraz mniej nas juz w dwupakach - 5, 6???
                        Malutko nas zostało u mnie tez cisz małej w brzuszku jest dobrze i jak narazie sie nigdzie nie wybiera
                        Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                        Skomentuj


                          Ankasos gratulację w końcu sie rozpakowałas śliczna córeczka
                          Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                          Skomentuj


                            Mnie tylko brzuszek boli jak cholera, szczególnie nocami. O skurczach nie mam mowy

                            Dziś piękna pogoda więc postanowiłam potoczyć się do sklepu i kupić Małemu resztę tych niezbędnych kosmetyków, choć wiem że metodą prób i błędów i tak niektóre odrzucimy, ale na pewno coś się przyda

                            Zakupiłam też taki fajny leżaczek bujany z wibracjami, żeby Misiaka nie zostawiać na górze samego jakbym np. potrzebowała coś z kuchni, kombinuję też co z elektroniczną nianią i czy jest taka niezbędna w dużym domu ale raczej chyba tak...
                            Macie moje Drogie jakieś doświadczenia z tym enigmatycznym dla mnie jeszcze urządzeniem???

                            Skomentuj


                              Hej dziewuszki.
                              Zaraz jadę na zdjęcie szwów i normalnie boje się.
                              Co się wyprawia w tych szpitalach............ głowa mała. Mi pani położna podała lek przeznaczony dla sąsiadki z łóżka obok. Od opuchnięć- gdy zwróciłam jej uwagę powiedziała ze śmiechem " nic by się pani nie stało"
                              Na karcie wypisu ze szpitala mam napisane, że nie mam prawego jajnika ( a nic mi o tym nie wiadomo). Miałam usuwaną torbiel z prawego jajnika ale jajnik jest. No chyba, że przy cc przez pomyłkę mi go usunęli
                              Trzymacie kciuki ,żebym wróciła cała.
                              Miłego dnia
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                He he no to faktycznie masakra. Trzymam kciuki




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X