Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kacperek znosi dzielnie obeconość maluszka choć zazdrosny jest to widać ale myślę że szybko przywyknie i niedługo będą z bratem płatać figle biednej mamusi
    Dziewczyny nie bójcie się porodu bo to trwa "tylko" parę godzin a maleństwo wszystko Wam wynagrodzi Ja juz dziś mogę rodzić ponownie dla tych chwil po porodzie- to coś wspaniałego i nie do opisania Jestem teraz taka szczęśliwa, mogę patrzeć na maluszka godzinami! Życzę Wam tego samego kochane! I piszcie koniecznie jak już urodzicie będę śledzić ten wątek i trzymać za Was wszystkie kciuki!!! POWODZENIA!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie w Nowym Roku dziewczyny. Faktycznie to juz coraz bliżej do tego kwietnia, choć ja mam termin na 29 ale ostrzegają mnie, że może być wcześniak przez to moje ciśnienie. Już nie mogę się doczekać zakupków. Wybieram się tak na koniec stycznia bo wtedy będę znała płeć Maluszka. Co do tycia to mi też ok. 10 kg. już przybyło ale co tam, tym będę się martwić po porodzie
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        czesc tez się wybierma na zakupy pod koniec miesiąca tyle piknych jest ciuszków ze niewiedomo co kupywac ja przytyłam 12 kg ale to jest nie wazne kiedyś sie moze sie wróci do swojej figury najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa Zycze milutkiego dnia
        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

        Skomentuj


          cesarka nie trwa paru godzin na szczescie
          a bac sie bede i tak bo poprzednia moja cc była koszmarna ale mam nadzieje,ze sie nic złego nie powtórzy
          juz jutro do szpitala

          Skomentuj


            Hej dziewuszki. Jak tam Wasze zdrówko?? Ja czuję się okropnie, mam okropny kaszel i katar - masakra. Mam nadzieję że malutkiej to nie zaszkodzi. Dostałam antybiotyk i się kurujemy. A w środę do szpitala idę zbadać ten ( przepraszam za określenie ) cholerny cukier. A jak Wy się czujecie?? Co porabiałyście w sylwestra? Ja mimo, że była z rodzinką, to się nawet wytańczyła, a później mała spać nie chciała od tych hulanek .
            Całuję gorąco.
            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

            Skomentuj


              madzik ja teraz sie wazyłam i wyszło mi ze juz 6.5 kg trocho sporo ale to nie wazne jem to na co mam ochote tylko ze słodyczami coś mi ostatnio strzeliło i jem ich dużo więcej więc trzeba będzie sie troszke ograniczyć
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Cześć dziewczyny. Mam do Was prośbę, potrzebuję porady. Właśnie jestem w trakcie zamawiania i kupowania różnych rzeczy potrzebnych na poród do szpitala. Możecie mi podopwiedzieć ile mam zakupić tych wkładów poporodowych, majtek jednorazowych itd...Nie wiem co dokładnie będzie mi potrzebne i ile sztuk. Takie rzeczy jak piżama, wkładki laktacyjne, kosmatyki itd to jasna sprawa ale właśnie mam problem co do tych wkładów poporodowcy i bielizny jednorazowej, iel tego sztuk i jakie są najlepsze??? Będę wdzięczna za pomoc, może któraś z Was ma większe doświadczenie.
                Pozdrawiam serdecznie.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam. Czy mogę się do Was dołączyć?? Wprawdzie termin porodu mam na 12.05 ale u mnie na forum panuje cisza a tu się ciągle coś dzieje.
                  Jak się czujecie? Ja jestem akurat strasznie przeziębiona - okropny kaszel i katar, jestem na antybiotykach i mam nadzieję, że nie zaszkodzi to dzidzi. A jakby tego jeszcze było mało to w środę idę do szpitala bo mam za wysoki cukier po glukozie. Ale co tam - co nas nie zabije to nas wzmocni. Jesteśmy z małą silne .
                  Gorąco pozdrawiam!
                  Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                  http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                  Skomentuj


                    Ja na jakimś forum znalazłam taką listę - wyprawka do szpitala. Mam nadzieję, ze trochę pomoże
                    DOKUMENTY:
                    - dowód osobisty
                    - książeczka ubezpieczeniowa
                    - karta ciąży
                    - wyniki ostatnich badań
                    - grupa krwi z czynnkiem RH
                    - zaświadczenie od okulisty o braku przeciwskazań do naturalnego porodu

                    DLA MAMY
                    - podkłady poporodowe - 2 opakowania
                    - majtki poporodowe - 10 sztuk
                    - wkładki laktacyjne - 1 opakowanie
                    - stanik do karmienia
                    - szlafrok
                    - 4 koszule bawełniane do karmienia
                    - skarpetki
                    - łapcie
                    - 2 ręczniki
                    - maszynka do golenia
                    - szczotka i gumka do włosów
                    - szczoteczka i pasta do zębów
                    - szampon
                    - kosmetyki
                    - płyn do higieny intymnej - tantum rosa i nadmanganian potasu
                    - papier toaletowy
                    - ręczniki papierowe
                    - husteczki higieniczne
                    - laktator i krążki laktacyjne
                    - nakładki silikonowe na piersi
                    - ładowarkę do telefonu
                    - wodę mineralną
                    - suchary
                    - kubek
                    - aparat fotograficzny

                    DLA DZIECKA:
                    - pieluszki
                    - chusteczki nawilżające
                    - gaziki leko do przemywania pępka
                    - pieluszki flanelkowe do wycierania lub okrycia
                    - 3 kaftaniki
                    - 3 czapeczki bawełniane i 1 grubsza
                    - 3 pajacyki welurkowe z długim rękawem
                    - skarpetki
                    - krem ochronny
                    - mydełko dla niemowląt
                    - ręcznik kąpielowy z kapturkiem
                    - oliwka dla niemowląt
                    - zasypka
                    - krem do pupy
                    - szczoteczka do czesania włosków
                    - kocyk i becik
                    - ubranko na wyjście
                    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                    Skomentuj


                      Napisane przez martaula Pokaż wiadomość
                      Witam. Czy mogę się do Was dołączyć?? Wprawdzie termin porodu mam na 12.05 ale u mnie na forum panuje cisza a tu się ciągle coś dzieje.
                      Jak się czujecie? Ja jestem akurat strasznie przeziębiona - okropny kaszel i katar, jestem na antybiotykach i mam nadzieję, że nie zaszkodzi to dzidzi. A jakby tego jeszcze było mało to w środę idę do szpitala bo mam za wysoki cukier po glukozie. Ale co tam - co nas nie zabije to nas wzmocni. Jesteśmy z małą silne .
                      Gorąco pozdrawiam!
                      Jeśli o mnie chodzi to serdecznie zaprawszam do naszego grona. Dzięki też za informacje na temat tej szpitalnej wyprawki. Już powoli wszystko kompletuję ale mam stresa, czy wszystko wezmę, czy podkładów starczy, czy nie za mało majtek, koszul itd...Kurcze ale się tym denerwuję a przecież tak naprawdę to jak czegoś braknie to męża mogę podesłać do sklepu. No i myślę, że w szpitalu tez mają różne takie przybory awaryjnie Dodam też dziewczyny, że rodzę w Irlandii, tu jest trochę inaczej no i ta bariera językowa ale mam nadzieję, że sobie poradzę.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Serdecznie Witamy martaula... Na pocieszenie napiszę Ci zaraz jak bardzo byłam chora przed świętami. Nadal od czasu do czasu pokaszluje bo dopada mnie moja astma o której prawie zapomniałam. Miałam takie napady kaszlu i duszności, że byłam kilka razy na pogotowiu. Bałam się o moje małe słoneczko... ale powolutku z tego wychodzę mam nadzieje, że już teraz będzie dobrze. Też była przez 7 dni na antybiotykach a teraz jestem na tabletkach na astmę ale to już do końca ciąży. A więc nie jesteś sama i nie przejmuj się wszystko napewno będzie dobrze:-)


                        We wtorek jadę zbadać serduszko mojego skarba . Dziewczyny trzymajcie za Nas kciuki. Bardzo się boję...Dodam jeszcze, że przytyłam 10kg.
                        Last edited by nitka236; 04-01-2009, 17:02.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Też myślę, że przez kaszel to dzidzia ma trochę więcej wstrząsów i kołysania ale nie powinno jej to zaszkodzić. Przez to trochę więcej mnie kopie - ale przecież to miłe
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            Witaj Martula fajnie,że do nas dołączyłaś wydaje mi sie,ze 2 op.podkładów i 10 par majtek jednorazowych w zupełności wystarczy w szpitalu w którym rodziłam daja podkłady z ligniny i nie nosi sie swoich nie wiem jak u was.I chodz leżałam tydzien po porodzie mimo naturalnego porodu zabrakła mi tylko wkładek laktacyjnych,ale od czego mamy mężówzaraz braki było szybciutko uzupełnione też miałam podobną liste jaka zamieściła Martula tyle,że ja tym razem dodałam sobie smoczekdla niuni w razie czego.
                            Jutro ide zrobic wyniki mam nadzieje,że bedą lepsze niż ostatnio
                            pozdrawiam




                            Skomentuj


                              Yoenne

                              Yoenne nie martw się nie bedzie tak zle.Ja wprawdzie rodziłam w Polsce ale z muszę ci powiedzieć, że wiele z tych rzeczy, które zabrałam do szpitala poprostu mi sie nie przydały Więc się nie stresuj a jak czegoś nie będziesz miała to na pewno mąż ci kupi i podrzuci
                              MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                              25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                              30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                              Skomentuj


                                no a ja miałąm termin na 2 stycznia, wszytko w organizmie gotowe i rozwarcie i szyjka a mała wyjść nie chce. Jutro idę na patologię i zobaczymy co dalej, zwłaszcza że moje "maleństwo" już waży ponad 4500 g.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X