Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dobrywieczór mamusie
    ale piękna pogoda dzisiaj była normalnie szok,a ja spałam do południa prawie a teraz jestem tak zmęczona jakbym wstała conajmniej o 6 rano i bóg wie co robiła,heh najgorsze jest to że i tak nie zasne tylko będe się męczyć.
    Wogóle to zauważyłam ze jak zaczynam czytać jakieś artykuły o objawach porodu i o samym przebiegu porodu to odrazu zaczyna mnie cos pobolewać i kłuć,kurde co nasza psychika potrafi zdziałac dlatego postanowiłąm ze nie będe znowu setny raz czytać artykułow na ten temat bo na dobre to mi nie wychodzi hehe.
    Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

    Skomentuj

    •    
         

      ja to na lewym zabardzo nie moge bo wtedy maly mi uciska żołądek i mie sie jakos cofa wiec sie wierce z boku na bok albo tez na polsiedząco
      kopniaki w zebro tez dostaje albo czuje takie przekrecanie sie przemiesczanie smieszne to
      a co do skurczy to ja nie wiem czy mialam juz cos takiego niekiedy czuje klucie tak gleboko w szyjce to to?? a na gorze brzucha mam starsznie skóre naciągniętą az mnie boli jak dotykam

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        PoradzcieDziewczyny wiecie może czy jest duże zagrożenie dla dziecka przy upadku. Spadłam dziś na tyłek przy wieszaniu zasłonki. Trochę mnie teraz boli i strasznie martwię się o małego. Niewiem czy powinnam jechać do szpitala i to sprawdzić. Nie chcę panikować.
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          z tego co wiem to na koniec ciąży może się odkleić łożysko ja też się bałam ale było ok, patrz czy się rusza i zobacz czy nie będzie cię bardziej bolał brzuch,a jutro zadzwoń do lekarza i mu o tym powiedz,muszę kończyć bo wyłączam kompa u nas niezła burza,może zaraz przejdzie to się odezwę
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Hej moje samopoczucie niezle , dzidzia tez kopie ostro szczegolnie wieczorkami jak sie poloze .. ma apetyt :-P bo zaczynam wiecej jesc niz wczesniej :-)
            pozdrawiam
            Katarzyna

            Skomentuj


              obserwuj swoje ciało (szczególnie czy nie pojawi się jakaś wydzielina) i koniecznie zadzwoń do gina, ale szczęście w nieszczęściu, że na tyłek

              ja upadłam jakiś czas temu w łazience wychodząc z wanny na szczęście na bok i obiłam biodro i poza bólem brzucha nic mi nie było, myślałam że to ze stresu tak mi sie wszystko napina, powiedziałam o tym na wizycie i lekarz mnie ostrzegł, że nie można bagatelizować takich obrażeń w trzecim trymestrze

              Skomentuj


                ja wole spac na prawym boku jakos mi wygodniej..naszczescie nie mam problemow z oddychaniem w nocy wystatczy ze w dzien sie namecze i spie normalnie...kurczaczku no wlasnie takie klocie..ja mam najczesciej jak sie nachodze duzo..mnie tez boli skora na brzuchu ale w okolicy pepka,chyba wypycha mi na wierzch ..ok zmykam robic obiadek)
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  olcm80
                  ty idziesz robić obiadek a ja idę właśnie spać hehe.
                  no to smacznego .

                  w sobote wyjeżdzam nad morze więc troche mnie nie będzie,
                  nie wiem czy uda mi się jutro wejść na forum , bo mało czasu pakowanie itp
                  chyba że wieczorem , wracam we wtorek także dam znać o sobie
                  będe tęsknić za wami:P:P

                  buziaki mamusiaczki kochane:*

                  Skomentuj


                    Mloda to szczesliwej podrozy zycze i Wesolych Swiatjakbys juz nie znalazla czasu do nas zagladnac...korzystaj z nadmorskiego klimatu dobrze zrobi Polci...a ja mam wieczor pelen kopniakow:P...zauwazylam ze Mati nie lubi jak leze na lewym boku kopie tak jakby sie rozpychal moze mu wtedy ciasno:/...zmykam na tv do juterka:*
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Witam wrzesniowe Mamy,
                      ide dzisiaj na 13.00 do lekarza. Zdenerwowana jestem, chociaz wlasciwie nie wiem dlaczego. Nic sie ze mna nie dzieje a jednak nerwy daja znac o sobie Moze sie martwie tym, ze jeszcze nie czuje ruchow dziecka. A z drugiej strony to moja pierwsza ciaza, no i dopiero zaczelismy 19 tydzien...
                      pozdrawiam
                      anna maria



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc dziewczyny
                        i znowu to dejavu od rana....masakra juz mam dosc chodzenia z brzuchem - psycha mi juz siada powoli a jednak zimna krew trzeba zachowac bo tu maly szkrab pod nogami i codziennie to samo codziennie od nowa - moze tylko sprzatana rzecz sie wymienia i bajka w telewizji..
                        ...jeszcze 15 dni do terminu - oboz przetrwania w domu hehe - i juz nastawienie sie zmienia - juz placzliwa nie jestem, a jakby co - to sikne jadem i ugryze... - znajac zycie - placz sie zacznie po porodzie
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Witajcie
                          Byłam wczoraj na KTG dla świętego spokoju. Mały strasznie wariował i wszystko mnie bolało. Lekarz stwierdził że zapis jest ok więc nie ma potrzeby robić nic więcej. Śmiał się ze mnie że taka niezdara jestem. Zawsze myślałam że jestem ostatnią osobą której mogłoby się coś takiego przytrafić. Tym bardziej w tak głupi sposób. Na szczęście nic się nie stało. Dziś tylko trochę boli dupsko i głowa którą w grzejnik przyłożyłam. Na szczęście nie ściągnęłam na siebie telewizora którego łapałam się w locie

                          Życzę miłego dnia. Chociaż u nas to raczej deszczowy dzień się zapowiada
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Hej! Mi się wydaje że to hormony dają o sobie znać, więc nie ma się czym martwić a ruchy dziecka to odczuwa się w zależności od organizmu, jedna wcześniej inna później więc nie widzę powodu do obaw! Jeszcze tyle razy będziesz narzekała że coś tak boli bo dzidzia kopie Więc głowa do góry! JA to się zastanawiam czy może już któraś z was wie co będzie miała??

                            Skomentuj


                              Czesć Dzieczynki

                              Ankasos widze twojemu skarbowi w brzuszku bardzo dobrze
                              Yoenne super ze lepiej z cisnieniem ale odpoczywaj
                              Sikornik powodzenia trzymam kciuki

                              Ja to mogę zapmnieć o spacerakch przez tą pogodę nogi puchna mi jak bania i zadne buty mi nie wchodza na stopy
                              Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                              Skomentuj


                                A u nas zapowiada się piękna słoneczna pogoda. Zaplanowałam zakupy , pranie, sprzątanie itd. Może w końcu coś się zacznie dziać...Chociaż teraz to chyba wolałabym po Świętach.
                                TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X