Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No a u mnie skurcze coraz mocniejsze,ale nadal nieregularne,raz są co 5-6 min,a raz co którąś godzine,ale zaczyna sie coś dziać bo są dość bolesne.

    No ja cały czas twierdze że Ankasos urodzi przede mną ale ma fajnie uda jej sie na święta

    zaraz uciekam na ostatnie moje zakupki,ostatnie bo już do porodu się nie wybiorę,a potem na podwóreczko i pewnie na wieczór wrócę,teraz z podwórka wracam ok 19 bo jak maja się rozbawi w piasku i z pieskiem to ciężko ją zagonić ale wcale się nie dziwię.

    Jakoś nie czuję tych świąt,chyba za bardzo jestem skupiona na porodzie,teraz przestaję myśleć i zaczynam się cieszyć świętami
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      dpietrzak81
      dziękuję Ci bardzo za odpowiedz bo nie mogłam nigdzie znaleźć co to za badanie

      kurcze ale teraz właściwie jak się zastanowić to czemu akurat zlecił mi takie badanie? czy ze mną jest coś nie tak , czy może chodzi o dzidziusia?...


      olcm80
      rzeczywiście babska są najgorsze, tylko ciekawe dlaczego? przecież to my kobitki powinnyśmy się wspierać :P.
      Najbardziej to mnie wkurza jak się na mnie patrzą takie panie po 40 lat i obgadują ze swoimi córkami ostatnio tak miałam u lekarza. Mam wrażenie tak jakbym miała na twarzy napisane ile mam lat , chociaż podobno czarne włosy mnie postarzają

      kurczaczku
      ja myślę że na pewno nadgoni , ona po swoim tacie jest taka chudziutka.

      a tak ogólnie to u mnie dziś 21 stopni tylko zbiera się na burze ,
      czuje się jakby to już były wakacje .
      Buziaki :*

      Skomentuj


        Prawie do siódmej nie mogłam i zrobiłam zaległe prasowanie koszul męża i moich. Chyba pobiłam jakiś rekord, bo uprasowałam 21 koszul. Później trochę pospałam, ale i tak jakoś zmęczona się czuję. Pewnie to przez to, że ten tydzień obfituje w złe wiadomości. Całe szczęście nie dotyczą one dzidziusia. Myślałam, że pójdę teraz na spacer, ale mój mąż dziś zostaje dłużej w pracy, więc też sobie trochę popiszę i ok. 17 pójdę sama na spacerek.
        Myszka - z opuchlizną też walczę, zwłaszcza jak jestem nie wyspana jak dziś. Lekarz mi powiedział, że to normalne i że w sumie to większość jego pacjentek jest bardziej spuchnięta. Wprawdzie mnie to nie pocieszyło, ale teraz to już tak niewiele czasu zostało, że jakoś to przeżyję.
        Byle tylko humorek był lepszy. Jutro mam ważną rozmowę związaną z pracą i się stresuję, więc pewnie znów noc będzie nieprzespana. Mam nadzieję, że wkrótce wszytsko się jakośc ułoży, a ja chociaż przez jakiś czas nie będę się martwiła.
        Pozdrowienia

        Skomentuj


          A ja dziś jakiś dziwny humorek mam. mąż wziął wolne i do pracy idzie po świętach.
          Zaraz wybieramy się na spacerek i wstąpimy do fryzjera

          Upiekłam dziś babke dla babci. Ale coś mi nie wyszła. Czekam na mame, żeby zrobić nową. U mnie za oknem ponad 30 stopni. Jest gorąco, nic mi sie nie chce. Zimno źle, ale jak gorąco to też nie za dobrze...
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Ja również nie czuję świąt. Cały czas myśle o moim maleństwie i aby tylko wszystko było dobrze.
            Pojechałam dzisiaj na USG i okazało się, ze mój lekarz będzie przyjmował dopiero od 29 kwietnia. Dobre co???
            Majtki poporodowe kupiłam z firmy Hartmann dałam 15zł za 5 sztuk ale to są takie ala bokserki. Nawet mi się podobają.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              u mnie tez pogoda sie poprawila i swieci sloneczko no ale tych 21 to zazdosszcze
              posprzatalam wystroilam sie i jedziemy po farbe do tej komody
              no i jakos tak lepszy dzis humorek mam
              narazie

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                u mnie tez cieplutko ale o 21 stopniach tez moge pomarzyc:0..ja wczoraj zakupilam fotel bujany ..oczywiscie juz zlozony...pierwszy mebelek dla bejbika no i dla mnie:P..tez zmykamy na plac zabaw do pozniej mamcie:****
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja póki ciśnienie mam niskie to latam jak odrzutowiec. Poodkurzałam, pomyłam podłogi, pranie porobiłam i zaraz prasowanie i kolejne prace. Wczoraj to miałam ciśnienie 116/69 smiesznie to ze mną jest. Jak nie skacze za wysoko to muszę ostro się ruszać, może masaż szyjki macicy będzie niepotrzebny bo sama urodzę
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Po te wyniki poszłam pieszo i powiedziałam sobie że na drugi raz już się nie wybiore w taka drogę ledwo wróciłam nawet nie sądziłam że ten spacer mnie tak wymęczy od razu położyłam się i zasnęłam. Ale jak wróciłam to nogi miałam jak balony teraz już odpuchły ale chyba zacznę troche prasować i znów pewnie mi spuchną. Atusia mój mąż od jutra też ma wolne i idzie dopiero po świetach tez jestem z tego zadowolona bo w końcu bedziemy mieli tylko czas dla siebie po tej ostatniej przeprowadzce zawsze było coś do zrobienia a mi teraz marzy się taki dzień lenistwa z moim Miśkiem
                    Last edited by myszka87; 08-04-2009, 18:10.

                    Skomentuj


                      Właśnie wróciłam od mojego gina, dał skierowanie do szpitala, mam się stawić na 8.00 w Wielki Piątek, jestem spakowana i gotowa, ale nie wiem jak mój synek

                      Wszystko teraz zależy od niego...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam

                        ja niestety nadal tutaj, byłam na ktg skurcze mam b. bolesne ale też raz jeden po drugim a potem przerwa z pół godziny albo więcej, kazali przyjechać w piątek na oddział już z rzeczami i będą wywoływać wiec moje dziecko jak najbardziej będzie zajaczkowe a mama się śmieje ze ona czeka na lany poniedziałek pewnie bo chce się urodzić tak jak jej mamusia czyli ja

                        póki co zmykam na grilla skorzystać z ostatnich dni kiedy mogę zjeść kiełbaskę pieczoną i pogoda sliczna to szkoda siedzieć w domu

                        Majorka moze jednak mnie wyprzedzisz

                        Sikornik to jak ty też w piątek idziesz to może sobie razem urodzimy
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          cześć dziewczyny u mnie wszystko ok Natalia szaleje ja także jestem zaganiania po urzędach wiecie z tą rejestracja auta i wogóle sesja się zaczyna obrona masakra. Pozdrawiam



                          Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                          Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                          Skomentuj


                            Witajcie Mamusie!
                            Kurczaczku,ciesze sie ze humorek Ci dzisiaj dopisuje,u mnie tez juz lepiej ale wczoraj w nocy ostro poplakalam sobie... nie moglam sie ulozyc do snu,staralam sie zasnac na lewym boku ale strasznie bolalo mnie biodro..pozniej ciezko mi bylo oddychac,w koncu zasnelam na siedzaco
                            chcialabym zeby Maly byl juz z nami,coraz ciezej mi z brzuchalem,takze
                            Mloda,mi rowniez brzucholek urosl nieziemsko
                            ostatnio coraz czesciej dostaje skurczy,takich bezbolesnych ale nie milych...brzuszek mi sie strasznie napina i jest twardy jak kamien,masuje go,spaceruje,nic to nie daje no ale moj gin na ostatniej wizycie uprzedzil mnie ze beda sie pojawiac skurcze po pare razy dziennie i moga byc bolesne,takze trzeba przywyknac... w ogole moja Dzidzia ostatnio nabrala takiej sily ze w szoku jestem! no i zaczelam dosc czesto czuc jego nozki przy moich zebrach wczesniej tego nie bylo... odczulyscie tez jakiej nowe ruchy i akrobacje w Waszych brzusiach?
                            Milego wieczorku!!!
                            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                            Skomentuj


                              hej Emilko TY tak nie ganiaj) dobrze ze sie odezwalas ze wszystko u Ciebie ok bo juz sie martwilysmy... Mamanikosia u mnie tez pojawily sie skurcze...brzuch twardnieje i tez mi nic nie pomaga a najgorzej to jak sie poloze:/...z tym bolem ud podczas spania to tez mam problem ...tak bola strasznie ze jak wstaje do lazienki w nocy to tak jakbym nie mogla chodzic sie czuje...no ale jeszcze troszke i bedzie lepiej:P moze spac wogole nie bedziemy
                              Last edited by olcm80; 08-04-2009, 19:19.
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                My dzisiaj pierwszy raz na spacerku byliśmy Pogoda piękna ....

                                No to dziewczyny trzymam kciuki za Wasze zajączki wielkanocne
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X