Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU RUCHLIWYCH I ZDROWYCH DZIECIACZKÓW ORAZ SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO ROZWIĄZANIA
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU SZCZĘŚLIWEGO I BEZBOLESNEGO ROZWIĄZANIA O ILE TO MOŻLIWE DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS I WASZYCH DZIECIACZKÓW




      Skomentuj


        Wszystkiego Dobrego W Nadchodzącym Nowym Roku2009 Dla Was I Waszych Słodkich Maluszków
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Jak tam w NOWYM ROKU dziewcynki bo ja tak w łaśnie sobie pomyślałam że czas szybko leci bo w kwietniu będziemy miały nasze skarby a styczeń już jest

          Wczoraj pozwoliłam sobie na dwa łyczki szampana
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            No udało się nie urodzić przy gościach hihi.A imprezka była spokojna,po północy goście się rozeszli.Było bardzo fajnie,nie żałuje.Ale teraz już z mężem "zamykamy" się w domu i spokojnie oczekujemy na narodziny synka.Pozdrawiam

            Skomentuj


              pozdrowienia ze Szczecina

              Witam Stycznióweczki.
              Ja mam termin na 2 stycznia i mimo różnych bóli przepowiadających udało mi się przetrwać do nowego roku a wydawało mi się że moje dziewczę będzie chciało koniecznie w Sylwestra się pojawić. Ale póki co czekam, a właściwie czekamy razem ze starszą o rok córką Misią i tzw. "sprawcą zamieszania" czyli ojcem. Pozdrawiam Was wszystkie, bo termin porodu na początek stycznia bardzo specyficzny jest. Czy mamy jakieś mamy styczniowe ze Szczecina? Razem zawsze łatwiej i raźniej.

              Skomentuj


                Witajcie kochane! Urodziła!!! jestem pierwsza chyba Synuś jednak zdecydował się na grudzień Przyszedł na świat 28 parę minut przed północą a w sylwestra już byliśmy w domciu Miał 3kg i 55 cm jest zdrowy ale straszny głodomor a cycki niestety już w opłakanym stanie eh...Kochane życzę was wszystkiego dobrego w Nowym Roku i szykich porodów ale przedewszystkim zdrowych maluszków!


                Skomentuj

                •    
                     

                  A witamW Nowym Roku jakby starsze jesteśmyi przed nami 3 miesiące oczekiwania jeszcze na nasze skarbeczki malutkie.Oby ten czas szybko zleciał...
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    też jestem majową mamą

                    cieszę się ze jesteście. Ja mam termin na 27.5.2009, ale może być wcześniej albo później? Każdy lekarz mówi inaczej.
                    Troszkę mi się przytyło, biorę metafolin 400 i biofer folic ( niska hemoglobina). Niestety nie czuję jeszcze malucha może dlatego, że jestem pierworódką?)
                    Pozdrawiam was serdecznie.
                    Last edited by etna; 02-01-2009, 13:55. Powód: błąd w tytule!!!

                    Skomentuj


                      Zleci,zleci bo teraz przed nami najprzyjemniejsze czyli wybieranie wózka,łóżeczka i kupowanie wyprawki no ale jest też to że będzie nam coraz ciężej bo dzidzki coraz większe i my też
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oj tak ,mnie już przybyło prawie 10 kg Pomału czuję się jak słoń w składzie porcelany
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          ooooooooooo gratulacje
                          jak Kacperek znosi nowosc w domku?
                          Ja własnie oddałam starszaczki babci bo córka dostała wysokiej goraczki a ja za 2 dni do szpitala i nie moge sie zarazic.
                          buuuuuuu smutno bez nich w domku

                          Skomentuj


                            Macie racje czasu coraz mniejtrzeba powoli sie szykować na przyjście dzieciaczkówja dzisiaj zrobilam wolną szafke dla mojej niuni a ze względu iż synek miał być dziewczynkąmam mnóstwo różowych ciuszków
                            u mnie z 7kg do przodu grrrr...
                            pozdrowienia




                            Skomentuj


                              Gratuluje Synka,najważniejsze,że zdrowy.
                              Asiu przeżywamy ten sam "ból",mam nadzieję,że wszystko pójdzie pomyślnie.Potrzeba Nam dużo siły i wytrwałości.Wiem,że najgorzej będę przeżywać tę noc w szpitalu z niedzieli na poniedziałek.

                              Skomentuj


                                Graza a Tobie ile przybyło kg?
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X