Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mam takie pytanko nie wiecie jak to jest z seksem jak czop odejdzie?? można się wtedy jeszcze "wspomagać"???? czy raczej nie bardzo bo niby ten czop chronił dziecko przed wszystkim to chyba już nie wypada no nie??
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
      mam takie pytanko nie wiecie jak to jest z seksem jak czop odejdzie?? można się wtedy jeszcze "wspomagać"???? czy raczej nie bardzo bo niby ten czop chronił dziecko przed wszystkim to chyba już nie wypada no nie??
      już chyba nie za bardzo bo kanał jest otwarty i można łatwo wprowadzić bakterie,teraz zostaje wstrzemięźliwość
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        cześć dziewczynki!

        HAHAH Grygoranna uśmiałam się do łez jak sobie wyobraziłam jak mijam Cię na ulicy a ty hyc kocyk na chodniczek i leżakowanie o ludzie masz pomysły kochana
        Syrwunia co lekarz ci powiedział odnośnie tego znaczka od szczepionki? bo mój synuś też nic nie miał podobno ta ranka zaczyna po 2-3 tyg ropieć ale u niego nic sie nie działo nie wiem czy mam jeszcze czekać czy to się zrobi w końcu czy poprostu niektóre dzieci dobrze to przechodzą
        A u nas dziś spokój ale przez 3 odtatnie dni to Fifi dał czadu bolał go brzuszek i miał straszne gazy (wydaje mi się że coś zjadłam i małemu zaszkodziło jaka ja głupia) kupiłam dziś espumisan dla niego ale jak narazie jest spokojny tylko czasem jakiegoś bączka wypuści więc mu nie daje. Płakał i nie dawał się uspokajać oj kiepsko było....
        A w ogóle to mam coraz mniej pokarmu mały je z dwóch piersi i często trzeba mu podawać jeszcze butelkę ehh chyba skończy się mleczko już całkiem niedługo... piję herbatkę która ma podobno zwiększać laktację i piję dużo wody ale niestety:/
        Ania pokarm raczej się nie kończy,przystawiaj często choć na chwile,jeśli dokarmiasz i masz dłuższe przerwy w karmieniu to wtedy może zaniknąć,zazwyczaj przerwa musi wynosić nie wiecej jak 3 godz.
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
          już chyba nie za bardzo bo kanał jest otwarty i można łatwo wprowadzić bakterie,teraz zostaje wstrzemięźliwość
          tak też właśnie myślałam :/ więc czekam se dalej a powiedz mi ty jakie miałaś terminy z usg??
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            ankasos to z językiem to było dobre śmieję się sama do siebie. Fajnie to musiało wyglądać...
            Co do sylwi to ciarki mnie przeszły będę się dzisiaj modliła za jej synka. Oby tylko wszystko było dobrze ona i tak już za dużo przeszła.

            W pokoju mam taki bałagan, że jutro już nie będę miała jak się poruszać więc chyba wreszcie się wezmę za ogarnięcie tego wszystkiego. Mam skurcze te bezbolesne ale jak mocno brzuch twardy jak kamień a mały rozrywa mnie od środka. Zniosę wszystko jeszcze tylko troszkę. Jutro termin z USG ale wiem, że i tak nie urodzę (takie przeczucie) może mylnę haha
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
              ankasos to z językiem to było dobre śmieję się sama do siebie. Fajnie to musiało wyglądać...
              Co do sylwi to ciarki mnie przeszły będę się dzisiaj modliła za jej synka. Oby tylko wszystko było dobrze ona i tak już za dużo przeszła.

              W pokoju mam taki bałagan, że jutro już nie będę miała jak się poruszać więc chyba wreszcie się wezmę za ogarnięcie tego wszystkiego. Mam skurcze te bezbolesne ale jak mocno brzuch twardy jak kamień a mały rozrywa mnie od środka. Zniosę wszystko jeszcze tylko troszkę. Jutro termin z USG ale wiem, że i tak nie urodzę (takie przeczucie) może mylnę haha
              też się modlę za jej synusia i za nią żeby miała dużo siły która jej się przyda. Bardzo mnie to rozbiło aż się popłakałam znowu.

              a ja to się chyba za prasowanie teraz wezmę bo już nie wiem co robić
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                wiecie co ja przebieram mala a pepka nie ma bo dzisiaj lekarz jej go odgial i go naruszyla i dlatego odpadl alb sie zerwal....
                zobaczcie jak to strasznie teraz wyglada i nie wiem co robic i czym to przemywac...
                syrwunia to rzeczywiście kiepsko wygląda,a co lekarz na to przecież to nie jest normalne nie mówił co to i dla czego tak wygąda,może jak ten lekarz nic nie działa to idź do innego,nie wiem czy to przepuklina,dziwnie wygląda,pogrzebie jeszcze w internecie i zobacze,dam znać jak bym coś znalazła
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                  tak też właśnie myślałam :/ więc czekam se dalej a powiedz mi ty jakie miałaś terminy z usg??
                  z USG miałam na 1.04 a z kalendarzyka wyliczył mi na 8.04,ja sobie liczyłam i wyszło mi na 15.04

                  niby się liczy że od daty ost.miesiączki odejmuje sie 3 miesiące i dodaje 7 dni i wychodzi termin
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    z USG miałam na 1.04 a z kalendarzyka wyliczył mi na 8.04,ja sobie liczyłam i wyszło mi na 15.04

                    niby się liczy że od daty ost.miesiączki odejmuje sie 3 miesiące i dodaje 7 dni i wychodzi termin
                    no albo dodaje się 280 dni chyba i wychodzi

                    mi wychodziło na 1 lub 2 kwietnia i cisza ehh

                    a to mój brzuchol zrobiony 2 minuty temu
                    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      a jak siedzę teraz i się widzę z boku to wygląda jak półka mogłasbym sobie postawić talerzyk
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja wiem, że do pierwszego dnia ostatniej miesiączki dodaje się 7 dni .......
                        Dziewczyny a jak kupujecie te majtki jednorazowe poporodowe to jakie rozmiary? bo ja nie mam pojęcia kompletnie chyba na oko strzele i kupie XL
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                          no albo dodaje się 280 dni chyba i wychodzi

                          mi wychodziło na 1 lub 2 kwietnia i cisza ehh

                          a to mój brzuchol zrobiony 2 minuty temu
                          Ankasos mam taki sam haha tyle że rozstępów od cholery a nie umiem zdjęcia umieścić tyle razy już się męczyłam
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            Ankasos mam taki sam haha tyle że rozstępów od cholery a nie umiem zdjęcia umieścić tyle razy już się męczyłam
                            ja na szczeście rozstępów na brzuchu nie mam jedynie tyłek i uda. A zmniejszasz ich rozmiar?? tzn zdjeć?? bo mogą mieć maks ok 100 kb chyba coś takiego
                            a jesli chodzi o majtasy to kupiłam L i nie wiem czy nie za małe bedą ale ogólnie noszę teraz L wiec moze beda ok
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              A jeśli chodzi o terminy to też zależy od długości cykli jakie się miało. A z suwaczków dostępnych w sieci najbardziej dokładnym wydaje mi się ten na stronie www.dziecko.haczewski.pl
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                ja mam podobny ale też kupa rozstępów jak mi się uda to zrobie zdjęcie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X