Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kurczaczku podaj linka na ten aparat jak mozesz i jaka cena
    cisnienie to problem u mnie w rodzinie siostra w ciazy miala po 220/120 tazke cala ciaze miala zagrozona...u mnie jest duzo nizsze ale ja jak mam 150 to juz sie strasznie zle czuje...a wtedy to dla maluszka niedobre..
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      a mialam wam jeszcze napisac ze pytalam lekarza o ruchy dziecka ze ogolnie to chyba mniej sie teraz rusza..a jak zacznie to chwilke i to tak porzadnie..on stwierdzil ze prawidlowe ruchy dziecka to 10 razy na 2 godziny :/
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        dzien dobry ech
        spac nie moge a tu 4 godz poplakalam sobie a co, zaraz to bedzie tradycja i podlaczylam do lapka ponownie
        olcm dzieki za te wiadomosc teraz bedziemy mialy zajecie liczyc kopniaki
        http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...ayphotohosting

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          Ewylynka: Skoro lekarz mowi, ze to normalne, to nie ma powodu sie przejmowac. I nie lap dolow. Jeszcze troche i bedzie lato, wskoczysz w kiecke i bedziesz kobieca jak 2 nie ciezarne kobiety



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            czesc dziewczyny z ranca
            Ale mam dzisiaj pietra - ide z Vincentem na kontrolne badania i to wcale badan sie nie obawiam tylko tej drogi ok.3km w jedna strone;
            bratowa wczoraj nawet proponowala, ze mnie podwiezie, a ja uparcie mowie nie -... przygotuj sie lepiej na porod hihi;
            a dokladnie obawiam sie tyyyylko tego, ze jak w razie W odejda wody to musze sie plackiem na ulicy polozyc - dlatego biore koc ze soba
            wczoraj bylismy u poloznego i glowka jeszcze nie jest wtawiona, wiec jak tylko worek peknie - musze lezec plackiem, coby pepowina nie wypadla.

            Juz bym przezyla to lezakowanie na ulicy, zeby miec juz za soba ten porod i Maika przy cycku - ale to raczej czcze marzenia sie okaza
            a Miki coraz bardziej mnie straszy tymi swoimi wygibasami - to juz nie sa przyjemne kopniaki czy przeciagniecia - to doslownie rozrywanie matki od wewnatrz, i jak tylko siedze za dlugo to sie zaczyna, wiec latam caly dzien i cos robie - wczoraj np. pozamiatalam podworko + sprzatanie domu + zabawa z Vincentem na podworku :} ( to chyba najwieksze cwiczenie) - i na koniec dnia jestem tylko cala obolala, nic sie nie dzieje oprocz wlasnie tych "sil odsrodkowych"

            Ps.To imie Maik - to nie bylo ku czci Taisona :] synu

            Idziemy sie zbierac - musze sie jeszcze troszke malnac do ludzi :}
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Cześć dziewczyny,wczoraj wieczorem mały mi trochę marudził,nie mogłam zrobić kolacji a co dopiero się wykąpać Dzisiaj idziemy do USC zarejestrować małego.Będzie Kacper Łukasz Miłego dnia
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Cześć dziewczyny

                Ja też już od godzinki na nogach ale zaraz położę się z powrotem,brzuch ciągle pobolewa ale jakieś dziwne te bóle sam dół brzucha i to nie raz bez skurczy.Już teraz twierdzę że co będzie to będzie i czekam spokojnie bo stwierdziłam ze jak sobie przyspieszę to skurcze może i będą ale jak nie będę miała rozwarcia to się będę musiała męczyć a jak samo przyjdzie to trach i po wszystkim,także niech się dzieje wola boża twierdze że to będzie pierwszy dzień świąt,jakoś tak mi dziś zaświtało że to ten termin zobaczymy.

                Grygoranna jak główka nie w kamale to spokojnie możesz iść ja z mają do ostatniego dnia ciąży robiłam 4 kilom.w jedną stronę i nic,a złapało mnie w niedziele a ty masz jeszcze sporo do terminu,nie stresuj się wszystko będzie ok
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej

                  Witam moja dzidzia już kopie od 10 marca,samopoczucie ok.a jak u was kobietki?

                  Skomentuj


                    Majorka a ja wyczuwam, że też mnie na święta weźmie, tylko ja obstawiam drugi dzien swiąt hihi
                    A jak będzie to zobaczymy wkrótce...

                    U mnie żadnych objawów oprócz twadnienia brzucha, ale to ponoć norma.

                    Jutro mam wizyte u mojej pani gin, więc może dowiem sie czegoś więcej.

                    Dziewczyny a jak to jest z L4 po terminie? Słyszałam, ze jesli termin minie i nie ma dzidziusia na świecie to liczy sie macierzyński??? Czy to zależy od lekarki?

                    Pozdrawiam i zycze miłego dzionka




                    Skomentuj


                      Dzień dobry

                      ja nadal tutaj

                      ja to wolałabym urodzić już bo jednak wizja świąt w szpitalu mi się nie uśmiecha a tak będzie jak nie urodzę już zaraz ehh

                      a co do L-4 to ja dostałam jeszcze na tydzień jak byłam u lekarza w dniu terminu ale powiedział mi ze to jest max. Mam je do dziś więc wypadałoby urodzić bo mi sie zacznie pewnie już macierzyński od jutra
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej
                        ankasos z ciebie to twarda baba ciebie to nic nie rusz ja pamietam ze ty sie starasz od dawna urodzic chcialas przyspieszyc i nic ja nie wiem...
                        grygorana ty to masz pomysly szlona jestes
                        ja bylam dzisiaj ze swoja coreczka u lekarza na kontroli wszystko dobrze przytyla pol kg i wazy teraz 3300 musialam jezdzic tez do szpitala bo nie bylo widac znaku szczepianki po gruzlicy ale okazalo sie na szczescie ze ma...
                        tak sie zdenerwowalam
                        w tym szpitalu tez im bylo ciezko co kolwiek zobaczyc aj szkoda gadac...
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          a wogule to mam problem z tym pepkiem niee dosc ze zle zwiazali bo jest strasznie duzy i wystajacy az polozna sie dziwila i teraz lekarz a poza tym w szpitalu jej go urazili i byl czerwony juz moja Niunia ma 18 dni a pepek nadal siedzi i pewnie bedzie musiala miec jakis zabieg na pepek bo jest okrobnie wystajacy
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Ewylynka pewnie że nie ma się czym martwić, ja mam spodnie ciążowe z jeansu w których też nie widać kszałtów, a na dodatek przed ciążą nie nosiłam takich spodni tylko z delikatniejszych materiałów (ale ciążowe tylko takie znalazłam). Zrobi się cieplej i wtedy olśnimy widokiem
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                              a wogule to mam problem z tym pepkiem niee dosc ze zle zwiazali bo jest strasznie duzy i wystajacy az polozna sie dziwila i teraz lekarz a poza tym w szpitalu jej go urazili i byl czerwony juz moja Niunia ma 18 dni a pepek nadal siedzi i pewnie bedzie musiala miec jakis zabieg na pepek bo jest okrobnie wystajacy
                              a czy czasem to nie przepuklina,bo właśnie jak tak wystają to robią zabiegi ale to tylko ich wina,powinnaś nie dopuszczać do tego by płakała bo jak ona się napina to będzie jeszcze większy,a im większy tym gorzej.
                              Ci lekarze i położne to wszystko na odpieprz robią a potem martw się sama,oni zawsze coś spieprzą,u mojej maji też mogli zrobić dla świętego spokoju USG głowy po porodzie i człowiek by wiedział że był wylew od razu a ja dopiero sama z inną lekarka wykryłyśmy po miesiącu a badanie głowy dopiero miała w 5 mieś.i leczenie oczek,a tak jak by od razu wiedzieli może do wszystkiego by nie doszło
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Też zostałam zarażona fryzjerem Muszę się umówić nad skrócenie włosków - już ponad dwa miesiące nie byłam i tak jakoś marnie wyglądają. Z tym brzuchem wiem, że tak jest - podobno zwykle opada na 3-4 tygodnie przed porodem, ale wczoraj koleżanka z pracy mojego męża twierdziła, że jej się brzuch obniżył niecałe 2 tygodnie przed porodem. Wiadomo, że u każdego jest inaczej. Mam nadzieję, że raczej należę do tych typowych przypadków i jeszcze 4 tygodnie sobie poczekam, choć plecy bolą coraz bardziej. O 15 mam lekarza, więc już wiele nie zrobię, a chcę jeszcze wybrać się po jakąś koszulkę, bo nie chcę pokazywać brzuszka. Te, które mam są w większości za krótkie. Może też znajdę jakieś buty, ale ostatnio mam pecha, bo jak mi się jakieś buty spodobają to nie ma mojego rozmiaru
                                Uśmiechniętego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X