Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A dlaczego sylwia.b ma mieć cesarkę coś było nie tak? termin mamy podobny
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczynki mam pytanie czy macie coś takiego ze musicie iśc do wc bo cisnie i nie mówie i sikaniu kilka razy dziennie mam rozwolnienie i tak juz od trzech dni
      Milenka juz na nami od 20 kwietnia

      Skomentuj


        madzia_ma - a sprawdzałaś tarczycę?
        Bo mi dla odmiany zawsze było ciepło, wręcz gorąco. A gdy tylko zaszłam w ciąże to zaczęłam przemarzać. Najpierw myślałam,że to zima (bo takie mrozy itp), a w nocy spałam w dwóch piżamach i ciepłych skarpetach, okna otworzyć nie dałam. A później okazało się w rutynowych badaniach,że mam niedoczynność tarczycy (podobno często w ciąży zdaża się ta przypadłość) i odkąd biorę leki jest ok. Jest mi ciepło i żadko już marznę.
        Może to nadczynność, lepiej dmuchac na zimne.
        A może taki twój urok




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
          hej

          widzicie jaka ze mnie cholera nic mnie nie weźmie

          byłam na ktg, skurcze niby są ale... jak zwykle nic konkretnego, lekkie rozwarcie jest wiec pani doktor mi zafundowała taki masaż szyjki że szok ale nie chcieli mnie trzymać zbednie w szpitalu wiec póki co jestem w domku
          oj chyba przyjdzie nam święta spędzać z brzuszkiem a ja już nie mam się w co ubrać nie mówiąc o świętach
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Witam kobietki! Jak byłam ostatnio u lekarza to pytałam czy to swędzenie nóg coś może oznaczać i czy w ogóle ma jakiś związek z ciążą, powiedział, że raczej nie, gdyby całę ciało swędziało to tak ale nogi to nie mają związku... Też pisze prace w tym roku, licencjacką... Rozmawiałam w weekend z promotorką i mówiła, że dobrze mi idzie to pisanie i powinnam się wyrobić z obroną do czerwca... No, o wrześniu to raczej nie mam co marzyć... We wrześniu to będę zdawała egzamin z mamuśkowania
            Co do tycia, przytyłam chyba 4 kg i troszeczkę brzuch już wychodzi ale mam wrażenie, że to od jedzenia, a nie od ciąży... Kupiłam sobie dopiero pierwsze spodnie ciążowe w weekend ale widzę, że Wy już od jakiegoś czasu nosicie te ciuszki... Pozdrawiam!
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              Spacerek się udał. Tylko mąż odmawiał już chodzenia i co chwila pytał, czy nie jestem zmęczona i czy może nie pójdziemy do domu.
              Też pit robiłam w programie, który wszystko liczył, ale miałam nadzieję, że się pomyliłam jak coś wpisywałam, a tu chyba nie. Przypuszczałam, że jakaś dopłata będzie, ale nie aż taka. W każdym razie coś jutro sprobuję wymyśleć.
              Mam wrażenie, że mój brzuszek jest coraz niżej. Mój mąż stwierdził, że chyba nie tylko mi się to wydaje, ale tak jest. Ciekawa jestem, co powie jutro mój lekarz prowadzący. Postanowiłam, że na razie nie czytam nic o oznakach porodu, bo może za bardzo na nie wyczekuję, a tu przydałoby się, żeby maleństwo jeszcze z 3-4 tygodnie pobyło w brzuszku i nabrało trochę tłuszczyku. W ogóle okazało się, że mam coraz lepsze wyniki - jak porównałam badania krwi z całej ciąży, to okazuje się, że teraz mam najlepsze wyniki. Mój mąż twierdzi, że pewnie dzięki temu, że w końcu więcej jem. A jak u Was z wynikami?

              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                oj chyba przyjdzie nam święta spędzać z brzuszkiem a ja już nie mam się w co ubrać nie mówiąc o świętach
                Ja też nie mam się już w co ubrać. I nie mam również zamiaru już niczego kupować. Idę się kąpać i spać. Dobranoc mamusie brzusie i maleństwa które już są z Wami. Pa pa
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  U mnie objawy ślimaka też są ale tym się zbytnio nie przejmuje. Ja chodze w bojówkach ciągle bo tylko w tych mi wygodnie, czasami łapie doła bo czuję się mało kobieca No i mam już kolejny objaw trochę mi z tym głupio ale lakarz mówi że wszystko jest pod kontrolą. Otóż pojawiła mi się siara leci mi z piersi z reguły z rana i wieczorem jak chodzę w piżamie, od zawsze mam duże cycki więc może to ta przyczyna Sama nie wiem...

                  Skomentuj


                    Hej witam mamusie :-) Jak samopoczucie ?? Dzidzia juz kopie ??:-)
                    Pozdrawiam
                    Katarzyna

                    Skomentuj


                      dobry wieczór mamusie
                      misiulka u mnie wyniki tez sa trochę lepsze niż na początku ciązy ale to chyba zasługa tego ze biorę cały czas żelazo bo miałam niedobór na poczatku a teraz jest w normie,
                      Ja wogóle dzisiaj miałam tak podły humor ze najchętniej to bym wszystkich pozabijała zresztą coraz częsciej mam takie złe dni,nie wiem czym to spowodowane jest,ale jak moja miśka mnie zacznie kopac i sie wypinać to odrazu mi sie humor poprawia,moja kochana myszka
                      A tak jeszcze na poprawe humoru kupiłąm sobie krem koloryzujący i jutro jak tylko wstane to biore się do dzieła,bo to latanie po fryzjerach i wydawanie tylu pieniedzy jakos ostatnio mnie bardzo męczy i zniechęca,a tak to sama w domku sobie poeksperymentuje i zobaczymy co z tego wyjdzie,
                      no to dobranoc wam
                      Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja też już chyba będę kończyć bo i tak nikt tu już nie zaglądnie o tej porze,zaczynam mieć skurcze że aż w kręgosłupie czuję ale chyba to jeszcze nie to,nie chcę robić sobie nadziei bo ostatnio też były takie i nic się nie wylęgło.

                        Dobranoc mamusie brzusie i dzidziusie,spokojnej nocki życzę
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Ewiczek z tym fryzjerem to masz tak jak ja.
                          Misiulka brzuch opada pod koniec ciąży, jest to normalne i nie wróży porodu odrazu. Do maja pomęczysz się z brzuchem.
                          Co do wyników to ja będę robić teraz w piątek. Tak żeby do lekarza świeże wyniki zanieść.

                          Dzisiaj niby nic nie robiłam, a jestem zmęczona jak nie wiem. Teraz oglądam TV i czekam na męża. Ide robić mu jakąś pycha kolacyjke.

                          Dobranoc Mamusie
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny..zazdroszcze wam tego spania...bo ja to wogole spac nie moge...jak mi sie tak marzy spac choc do 8 rano..bylam dzisiaj u lekarza no i moje cisnienie mu sie znowu nie podobalo..do tego puls bardzo wysoki zmienili mi lekarstwa do tego zadecydowal ze co tydzien mam jezdzic na KTG...beda badac dzidziusia czy wszystko dobrze i tak co tydzien az do porodu...Rozalko milo Cie widziec ciesze sie ze wszytsko dobrze u Ciebie) a cos tak cicho tutaj dzisiaj spicie juz kobietki
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              ja wlasnie zbieram sie do spania ale cos mi sie nie chce
                              olcm z tym cisnieniem to masz problem w ciazy czy wczesniej tez mialas?
                              ja dzis zakupilam na ebay ten aparat do sluchania maluszka zobaczymy jak sie sprawdzi

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                dobranoc lapek mi siada

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X