Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
    zastanawiam się co jeszcze zrobić żeby się mała ruszyła,zaczynam sprzątać posprzątany już dom,przelece jeszcze raz podłogi na pewno im nie zaszkodze,a i prasowanko mnie czeka a potem to chyba na podwórko pójdę,najgorsze ze to na mnie nie działa tylko potem wszystko boli
    No mi poranne sprzątanie całego mieszkania i wczorajszy seksik coś ruszył więc działaj kochana działaj skurcze się pojawiły ale nie bedę panikować i pojadę o 16 tak jak miałam jechać na ktg nie wiem czy mnie zostawią czy co zobaczymy, jakbym się nie pokazała jutro tzn że rodzę lub urodziłam lub leżakuję w szpitalu

    Sylwia b. jest w szpitalu i na jutro ma cesarke wiec jutro kolejna dzidzia pojawi się na świecie w razie czego zostawię którejś z Was mój numer na pw bo mój ma sylwia a ja mam jej wiec jakbyśmy razem rodziły to żeby było jak powiadomić
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
      Dziewczyny rozpakowane mam pytanie
      Brałyście zwolnienia dla mężów po porodzie ???
      Podobno możemy wziąć dla nich ze szpitala na opiekę nad nami na 2 tygodnie. Jak to wygląda ? są jakieś problemy ?
      ja pytałam mojego lekarza i on mi powiedział ze jeśli chodzi o niego to nie ma problemu wystawiłby mi tylko ze problem w tym ze rodzę w innym szpitalu więc to jest kwestia "dogadania" się z lekarzem ze szpitala, bo oni wtedy wystawiają na podstawie stweirdzenia że np wymagasz opieki po porodzie. Też właśnie chciałam załatwić ale tak głupio skoro nie znam lekarzy ze szpitala gdzie rodzę
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        No mam nadzieję że się dogadam bo mam córkę którą trzeba zaprowadzać i odbierać z przedszkola no i zająć się nią. Chyba zaden rozsądny lekarz nie będzie mi kazał zaraz po porodzie biegać po przedszkolach lub zostawić ją w domu i się zajmować dwójką. Mam nadzieję.... Dla mnie to oczywiste że mąż będzie mi potrzebny ale zobaczymy co na to nasi lekarze z fantazją
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          mój jak rodziłam małą to ze szpitala przy wypisie dostałam zaświadczenie i ile byłam w szpitalu tyle miał wolnego potem dwa dni mu sie należą za urodzenie a potem musiał wziąć urlop na dwa tygodnie,teraz też ma zaklepany urlop od porodu.

          Negri ja dopiero po zatokach współczuję bardzo,ja dostałam bez recepty tabletki homeopatyczne SINUPRET spokojnie możesz je brać 3 razy dzien.po 1 tabl. powodują rozrzedzenie ropy bardzo dobrze oczyszczają i likwidują stan zapalny,chyba ze masz już tak zawalone że tylko antybiotyk,ale przy antybiotyku też kazali mi je stosować,są super spróbuj.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Misiulka ktoś musi utrzymywać aktywność na forum Zawsze znajde chwile żeby wejść i napisać coś czy chociaż przeczytać.
            Co do rocznicy ślubu to nie wiem czy coś będziemy robić. Mój mąż też pracuje (będzie miał akurat zmiany ranne) więc będzie szybko kładł się spać. Z resztą nie ma co szaleć, bo 15 mam wizyte u gina. Ale może zrobimy sobie jakąś romantyczną kolacyjke
            Myszka teraz troche odpocznij i uważaj ne swojego brzucha!! Ja w weekend też się napracowałam, nalatałam. Wczoraj wieczorem to już mi się nic nie chciało. Plecki bolały, brzuszek czasam stwardniał. No i jak jestem tak zajęta i co chwile coś robie to Michaśka wariuje razem ze mną.
            Dzisiaj mamy dzień relaksu. Nic mi się już nie chce, wszyscy w pracy, a sama nie lubie chodzić na spacery czy coś - musze mieć zawsze do kogo się odezwać.
            Wczoraj nie było u mnie za pięknie, ale pojechaliśmy na działeczke z rodzicami. Pochodziłam po działeczke, napsktrykałam zdjęć. Później pojechaliśmy na zakupy. Za to dziś od rana śloneczko świeci i jest tak ładnie jak w sobote.
            Dzisiaj chciałabym jeszcze włoski pofarbować. Kupiłam sobie farbe. Stwierdziłam, że jak mam robić sobie pasemka co 3 miesiące to mi się nie chce. Wracam do naturalnego koloru i spokój! No i włoski będą zdrowsze bez farbowania. A jeszcze w tym tygodniu wybiore się do fryzjera żeby mi podcieli włoski i grzywe skrócili. Będę piękna na święta.
            Właśnie zjadłam sobie na obiad ryż z truskawkami, wysłałam męża do pracy i jakoś się tak zmęczyłam. Ide się położyć na wyrku i pooglądać TV.

            Miłego dnia Mamusie
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Hej!! mi pęcherz w ciągu dnia mniej dokucza, ale za to nocą to najchętniej miałabym nocnik przy łóżku i wieczorami czuje takie dziwne kłócie i gniecenie w brzuchu,a dokładniej zawsze z lewej strony. Mąż się śmieje że nasze maleństwo robi sobie trampoline żeby dać znać o Sobie że jest zdrowy i nic mu nie jest.
              będzie Weronika

              Skomentuj


                Dziewczyny mam takie bóle w kroczu, że nie mogę w pionie ustać. Tylko siedzienie mi pomaga. Jak stoję, to tak mnie tam na dole rwie i coś ciśnie, że nie daję rady. Macie albo miałyście coś takiego? Jeszcze strasznie mnie tak kłuje w jajnikach, zwłaszcza lewym.
                Last edited by Yoenne; 06-04-2009, 14:16.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej mamuski ja tez bede rodzic w tym samym szpitalu w ktorym pracuje moj lekarz, nawet na wizyty jezdze do tego szpitala...a zreszta kilka moich kolezanek tam rodzilo wiec juz tak jakos znajomo....
                  widze ze zadnej z nas klotnie i placze nie omijaja...wiem cos o tym
                  my tez wczoraj po kosciele wybralismy sie ona obiadek zazyczylam sobie wloska kuchnie...ogolnie bylo super ale sie najdalam za duzo...i tak mnie brzuch rozbolal ze juz caly wieczor przelezalam...to z lakomstwa:P:P...milego dnia zycze...a jeszcze moja nocka nieprzespana glowa boli chyba znowu te zatoki...wam tez rece cierpna i nogi?? dzisiaj ide do gina to mu powiem ...buziaki
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    ja mam dokładnie to samo, dlatego przeniosłam laptopa na biurko, bo leżenie odpada tak mnie łamie cały dół, ale najgorzej jest w nocy, nie zasnę na siedząco

                    pytałam gina czy to normalne, powiedział że tak, bo wszystko się rozciąga, mały napiera główka na kroczę, a że nie należę do osób specjalnie wygimnastykowanych mam prawo czuc ból więc się nie obawiam

                    Skomentuj


                      kurczaczku pozdrow Rozalke ode mnie i niech dalej probuje sie zalogowac bo na nia czekamy ciekawe co u Emilki bo nam gdzies zniknela:/ miejmy nadzieje ze wszystko dobrze
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mam ten sam problem, poszlam w niedziele na spacer, niestety króki, bo sikanie mnie ścigało, co godzine dosłwnie biegam, w nocy na szczęście raz...
                        http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                        Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                        waga 3030 53cm

                        Skomentuj


                          Jeszcze bliżej...

                          A dzisiaj to mi wszyscy przypominają, że do porodu tuż tuż Do południa Teściu powiedział, że jako mężczyzna, ojciec i dziadek ma już wyrobione oko i uważa, że to już końcówka moich dni z Edzią w środku brzucha. Zaś Teściowa życzyła mi, żebym urodziła tak 2 - 3 dni przed terminem, żebym nie musiała rodzić po terminie i bardziej się męczyć i odliczać nerwowo dni opoźnienia Miło słyszeć takie słowa...Bo ja coraz bardziej nie mogę doczekać się tego dnia, kiedy nasza córeczka wpisze się na dobre do naszej Skoczkowej rodziny.

                          Znowu mąż, rano, kiedy szykował się do pracy, mówił, że sniła mu się nasza córeczka. Opowiadał, że nawet spał z nią w łóżeczku przez noc - a tego właśnie on się boi najbardziej. Mówi, że nie chce spać ze mną i Małą w łóżku, bo boi się, że przygniecie własną córeczkę Wariat! Staram się uspokoić go jak mogę, ale wiadomo, nic na siłę, musi się sam przekonać, że spanie z noworodkiem jest miłym przeżyciem i tak naprawdę nie ma się czym przejmować.

                          Za chwilę mąż wraca z pracy, zje obiadek, odpocznie sobie i pojedziemy do jego kuzynki po te wory z ciuszkami. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła je wszystkie przeglądnać!!! Te małe ubranka dają tyle radości i uciechy!
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Ostatno niepokoi mnie jedno- od kilku dni mam upławy, bialo- przeźroczyste, jakby białko tylko bardziej wodniste. Może któraś z was się orientuje i może mi pomóc, bo nie wiem czy jechaćj sprawie do doktorki

                            http://bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/7171.png
                            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                            Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                            waga 3030 53cm

                            Skomentuj


                              Majorka dzięki za porade, zaraz lecę do apteki, jak nie przejdzie to chyba jutro do lekarza, już drugi raz w ciąży mam tą jazdę z zatokami

                              dziewczyny co do bólu krocza, to ja to mam już od kilku tygodni - rzeczywiście przykra sprawa, nie do wytrzymania, najgorzej jak się z nocy wstanie - rwie jak cholera jak pochodzę trochę, mały spacer to jest o wiele lepiej
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                dzien doberek
                                oj olcm lakomstwo nie poplaca,
                                rozalia sledzi nasz watek wiec pozdrowionka dotrą napewno
                                u nas cos dzis pochmurno i nie mam planow na dzis i ciągle w pizamie
                                milego dzionka wam życze

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X