Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    niteczko ja niestety tobie nie pomoge, moge tylko trzymac kciuki za was
    Byłam właśnie na spacerku i spodkałam sąsiadke i dziś odeszły jej wody i juz jechała do szpitala
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Hej mamuśki. Jak tam zdrówko?? Ja właśnie wróciłam od lekarza i dowiedziałam się, że prawdopodobnie będzie córeczka . Dzidziucha jest zdrowa, tylko ja muszę po nowym roku udać się do szpitala, bo po glukozie mam za duży poziom cukru. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
      Pozdrawiam.
      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

      Skomentuj


        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
        Ja jak zwykle tylko się żale, mam astme oskrzelową która od samego początku nie dała mi o sobie znać. Natomiast przez ostatnie 3 noce jeżdże na pogotowie ale bardzo mało mi tam pomagają. Astme podrażnił kaszel który nabyłam w czasie mojej choroby świątecznej. A przezd chwileczką wyczytałam, że wystrczy mała duszność by dziecko było niedotlenione. Nie mam już słów poprostu się załamałam. Chodze do prywatnych lekarzy nikt mi nie pomaga. Nie wiem gdzie szukać pomocy.
        Wiesz,to jakaś paranoja,że nikt nie może Ci pomóć! Tym bardziej ,że kobiety w ciąży powinny uzyskać jak najlepszą pomoc.Poszukaj jakiegoś dobrego lekarza,może jest ktoś,kto Ci takiego poleci.Trzymam kciuki
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Dziewczyny,mnie wzięło coś na szykowanie ciuszków,pranie ,prasowanie ,choć to dopiero 27 tydz! Ale sprawia mi to przyjemność.A jak jest u Was?
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            to jeszcze jakie 31 godzin i mamy 2009 mam nadzieje dac rade

            Skomentuj


              Byłam dzisiaj u lekarza i mam nowy termin, 4 lipca. Będą fajerwerki

              Schudłam przez ostatni miesiąc 300gram i mój lekarz wymyślił anemię Ponoć źle wyglądam...

              Ale za to miałam USG i moja dzidzia jest zdrowa i ma 70mm

              A o mdłościach zdążyłam już zapomnieć i mogę rzucić paskudny folik.

              Skomentuj


                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                Tak, to pewnie siara Milenko. Ja nie mam tego problemu, ale znajoma położna mówiła, że może się zdazyć i nie ma się czym martwić. Tylko nie wyciskaj, bo będzie jeszcze więcej. A na noc zakładaj stanik i wkładeczki laktacyjne
                Dzięki chyba tak zrobie bo to nic miłego wstać i mniec koszulkę mokrą
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  CZEŚĆ DZIEWCZYNY
                  Madzik291Niteczko Madzik ma racje tak być nie może żeby ciężarna kobiete zostawic bez solidnej opieki poszukaj innego specjalisty!!Ps.mnie wzieło na szukanie dostawki lub czegoś w tym stylu dla starszego synka i chyba zdecyduje sie na buggypod super sprawa




                  Skomentuj


                    a co to buggypod?
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Milena w pierwszej ciąży od 3 miesiąca leciała mi siara i to już też sprawka hormonów jedna nie ma siary aż do porodu druga nosi wkładki połowe ciązy tak jak np.ja




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Madzik to taka dostawka do przewożenia drugiego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka www.buggypod.pl
                        wejdz i zobacz




                        Skomentuj


                          No teraz musimy się wstrzymywać hihi.Grunt to się nie przemęczać.Jeszcze jutro mamy mieć z mężem gości na Sylwestra.Ale takich spokojnych,kulturalnych.Każdy ma coś przynieść więc się nie narobię,a towarzystwa się trochę przyda.
                          Ciekawa,która z Nas odezwie się pierwsza na forum po rozwiązaniu,czy będziemy miały czas?Pozdrawiam,wszystkiego najlepszego życzę

                          Skomentuj


                            Super sprawa! i wygoda dla rodziców.Paulinchen a na kiedy Ty masz termin,bo chyba tak podobnie jak ja.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              o rany ja bym gosci nie ryzykowała bo głupio tak zaczac rodzic przy ludziach

                              Skomentuj


                                Witam Wszystkie Mamusie Jak tamprzygotowania do Sylwestrowego Balu?Podejrzewam, że większość z nas robi sobie bal w domku No my idziemy do znajomych na domówkę...3 małżeństwa i 6 małych dzieciaczków...Ajjjj będzie się działo. Zaraz jadę jakies zakupy zrobić a potem się biorę za przygotowania. Wczoraj to dostałam jakiegoś amoku i posprzątałam wszystkie szafki, szuflady, łazienki (a mam ich aż 3). Ledwo miałam siłę na prysznic ale Nowy Rok chcę zacząć na czysto. Kurcze nawet nie wiedziałam, że człowiek tyle niepotrzebnych śmieci w domu trzyma. A od 25 stycznia bo jadę wtedy na USG określić płeć zaczynam przygotowywać pokoik dla mojego Maleństwa.
                                Dziewczyny życzę Wam spełnienia wszystkich pragnień, miłości, radości, zdrowia w Nowym Roku, abyście dzielnie dotrwały do końca i urodziły zdrowe, piękne dzieciątka...WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W ŻYCIU, BO NA TO ZASŁUGŁUJECIE!!!
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X