Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
    Ankasos jestem ciekawa co ci powiedzą,żebym miała swojego lekarza na miejscu a nie 50 km.dalej to bym chyba chodziła do niego co dwa dni żeby zobaczyć co i jak a tak człowiek jak na bombie siedzi i czeka kiedy wybuchnie
    ehh ja doskonale wiem co usłyszę to samo co i w piątek, że skurcze jakies są ale szyjka nie gotowa mogę się założyć ze nic się z nią nie dzieje

    już doła złapałam jakiegoś bo ani nie ma gdzie wyjść ani co kurde siedze w tym domu, na spacer już mi się nie chce iść NIC MI SIE NIE CHCE !!!!!! siedzę tylko i ciągle płaczę
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      ja też mam już dosyć,wiosna przyszła a człowiek nawet nic sobie kupić nie może bo z ciążowych się totalnie nie opłaca a ze zwykłych to chyba tylko skarpetki bo reszte to mogę na nos,a z ciuchów z przed ciąży też nie założę bo koszulki albo bluzeczki to mi szkoda,bębenek mi wypcha i jak urodze to już nie założę a tu ciepełko idzie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        czesc dziewczynki
        a co taka cisza czyzby wszystkie na spacerkach??
        ja polezalam troche w ogrodzie ale niestety sloneczko sie schowalo
        mloda ujawniasz swoje zdolnosci artystyczne

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          Cisza .
          Bo nikt nie pisze.
          Byłam rano ale zastałam swoją notke z wczorajszego wieczora , więc nic nie pisałam.
          Kurczaczku zawsze wiedziałam że mam dusze artysty .

          a ja dzisiaj za to cały dzień siedzę w domu , od rana sprzątam pokój .
          Teraz mam tylko trochę wytchnienia i oglądam national geographic, trafiłam na program o ciążach mnogich ludzkich i zwierzęcych.

          Skomentuj


            PAULINCHEN GRATULACJE TAKIEJ DUŻEJ CÓRECZKI

            Witam dziewczyny ,u nas wszystko ok,mały spokojniutki ,zjada z butli po 90ml, a mnie dziś pupa boli ,że usiąść nie mogę(hemoroid mi wyszedł)

            Jutro mój synuś kończy 2 tygodnie
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              hej mamuski wiecie co zmienilam balsam na oliwke i mam takie same chrosty jak Kurczaczek...:/ wiec trzeba sie znowu na balsam przestawic...u nas zimno snieg padal rano...kiedy ta wiosna bedzie...Mati tez cicho siedzi:/ czasami mnie to az martwi ale moze ma mniej miejsca juz...tak smiesznie wypchany mam brzuch z lewej strony bo tam ma glowke jutro ide do lekarza...takze trzymajcie kciukiwy tez chodzicie co 2 tygodnie?? a bada was ginekologicznie czy nie??
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                no to jednak cos z tymi oliwkami nie tak ja krosty dalej mam ale nie swedza moze niedlugo znikną
                do poloznej ide w 31 tyg i wtedy zobaczymy czy co 3 tyg czy co 2 a co do badan mnie ani razu tu nie badali ginekologicznie co mnie wcale nie cieszy

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  olcm a ciebie badają??

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    mnie tez nie badaja...tylko chyba raz jak mnie brzuch bolal ...ale skoro jest wszystko ok to nie ma potrzeby, z tego co pamietam to chyba teraz zaczna w 8 badac....ja mam co 2 tygodnie...wczesniej mialam raz na miesiac ale juz mi zmienil...

                    Last edited by olcm80; 05-04-2009, 19:22.
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      PAULINCHEN GRATULACJE TAKIEJ DUŻEJ CÓRECZKI

                      Witam dziewczyny ,u nas wszystko ok,mały spokojniutki ,zjada z butli po 90ml, a mnie dziś pupa boli ,że usiąść nie mogę(hemoroid mi wyszedł)

                      Jutro mój synuś kończy 2 tygodnie
                      nie tylko tobiemi też dziś wyszedł i nie bardzo wiem dla czego,staram się jak mogę żeby go nie drażnić,ale słyszałam że nie lubią jak się długo siedzi,cały czas smaruje maściami i jeszcze mi wylazł,tobie to może po porodzie,ja to się obawiam że po porodzie to wogóle nie usiądę,przeraża mnie to jak nie wiem
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mam pytanko do Was moje Drogie

                        Czy któraś z Was może będąc w ciąży czy mając juz dzidzię kontynuowała studia?
                        Ja jestem na 5 roku, pisze magisterkę, ale coraz częściej zaczynam wątpić, że mi sie uda obronić do końca września

                        Coraz częściej żałuję że nie wziełam dziekanki, ale nie chciałam jakoś, bo w zasadzie mam już bliżej do 30-tki niż dalej i ciągle z różnych powodów przedłużają mi się te studia...

                        Skomentuj


                          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                          nie tylko tobiemi też dziś wyszedł i nie bardzo wiem dla czego,staram się jak mogę żeby go nie drażnić,ale słyszałam że nie lubią jak się długo siedzi,cały czas smaruje maściami i jeszcze mi wylazł,tobie to może po porodzie,ja to się obawiam że po porodzie to wogóle nie usiądę,przeraża mnie to jak nie wiem
                          Wiesz,mnie po pierwszym porodzie wyszły i tak co jakiś czas dają o sobie znać Cholercia,aż chodzić nie mogę...

                          To ja zmykam,miłej nocki życzę Wam.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            ja badanie ginekologiczne mam co miesiąc.
                            ide teraz w ten wtorek .

                            Skomentuj


                              Witam. Ja dzisiaj późno bardzo ale od wczoraj zabiegana jestem jak cholera. Mąż na weekend wrócił nadranem odjeżdża więc odpocznę sobie napewno i wyśpię się bo z nim to nie ma nawet szans. Taka jestem ospała i ledwo co chodzę. Kupiłam wczoraj synkowi jeszcze kilka pieluszek flanelowych i czapeczkę jeszcze jedną do szpitala a dzisiaj piękny kocyk, gruszkę do noska i jeszcze kilka drobnostek. Tłumaczę mu, że już wszystko mam i może wychodzić bo yu na niego czekamy ale on jest uparty jak jego tatuś i to co mówię ma w nosie.
                              Paulichen i Liliana gratuluje Wam Waszych skarbów. Liliana przed Tobą jeszcze dużo pracy ale wiesz przynajmniej że synek zdrowy a to najważniejsze...Uciekam się kąpać i spać bo padam z nóg. A dzisiaj znowu nowe rozstępy mi wyszły są paskudne i bardzo ich dużo. Na +/21kg. Yoenne równo ciągniemy:-)
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Atusia, widzę, że my dwie w weekend tylko tu zaglądamy. Pewnie u wszystkich ładna pogoda albo może już u kogoś dzidziuś chce wyjść? Dziś byłam u siostry na obiadku, na spacerze i na zakupach. Teraz wróciłam trochę zmęczona, ale jeszcze trzeba zrobić prasowanie - jakoś ani ja ani mój mąż nie mogliśmy się zmobilizować, aby do tego się zabrać przez ostatnie dwa tygodnie i chyba dziś ja się tym zajmę. Tylko muszę znaleźć jakiś film, żeby mi się nie nudziło za bardzo. Ale ten weekend szybko minął - z drugiej strony to już dzidziuś coraz bliżej - u mnie jeszcze 32 dni

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X