Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie było mnie troszkę, a tu nowe wrześnióweczki do Nas dołączyły super mnie też kręgosług boli zwłaszcza jak leże na plecach albo długo siedze. Pomaga mi masaż z naproxenem. Ja jestem przerażona, że już tak bardzo mnie kręgosłup boli,a co dopiero będzie później jak brzusio będzie większy. Ponoć ten nasz teraźniejszy ból spowodowany jest rozszerzaniem się macicy.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      hey dziewczyny.
      u mnie już lepiej , jest Ok.
      z Damianem się pogodziłam...
      i przez najbliższy tydzień rzadziej będę
      na forum bo mam remont w pokoju , nie mam neta
      i jestem chwilowo na kompie u mamy.
      a jak już będzie po remoncie to wyjeżdżam na święta,
      ale postaram się być od czasu do czasu żeby napisać co u mnie.
      Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o brzuszki

      Skomentuj


        powiem ci że mój hemoroid w ciąży też trochę gorzej,po drugim porodzie wylazł jeszcze bardziej ale już w szpitalu miałam maść i jakoś się wyciszył,jeżeli będzie naprawdę duży to czekać cie będzie zabieg(nie strasze)po prostu stosuj maść i to dość długi czas z dwa trzy razy dziennie,powinno go to uspokoić
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
          też już bym chciała ale co zrobisz,to nie od nas zależy i zdaje mi się że te chodzenie też nic nie pomaga ja ostatnio tak się nachodziłam że aż skurczy mięśni w podbrzuszu dostałam jak w łydkach i nic,mi się zdaje że to samo przyjdzie bez przyspieszaczy,i znowu mój brzuch jak kamień,tylko tak jakoś krótkie te skurczea wiecie co wam powiem,nabieram ochoty na sex po raz pierwszy od chyba roku,bo ochoty to ja już przed ciążą nie miałam,a tak przy okazji to jak się będziecie zabespieczać po porodzie?
          ostatnim razem na wizycie kontrolnej w szpitalu ginekolog zadal mi pytanie czxy chcem jakies tabletki czy moze inna metode antykoncepcji, a ja powiedzialam, ze bede uzywac prezerwatyw, szczerze to nie smialam nawet myslec, ze moglibysmy tak szybko splodzic drugiego szkraba, kiedy na pierwszego czekalismy kilka lat, ale Vini cos mnie wyregulowal, a i o prezerwatywie sie nie pamietalo, wiec i plon za chwile zbierzemy

          Teraz napewno poprosze o jakies tabletki, jesli nie beda kolidowac z karmieniem, a doswiadczenia w braniu taBsow nie mam zadnego, wiec bedzie mnie musial jakos uswiadomic najpierw, a moze wkladka? to bylby dopiero spokoj
          Last edited by grygoranna; 30-03-2009, 09:46.
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            powiem ci że mój hemoroid w ciąży też trochę gorzej,po drugim porodzie wylazł jeszcze bardziej ale już w szpitalu miałam maść i jakoś się wyciszył,jeżeli będzie naprawdę duży to czekać cie będzie zabieg(nie strasze)po prostu stosuj maść i to dość długi czas z dwa trzy razy dziennie,powinno go to uspokoić
            ale mowisz tez o zylakach nie tylko tych " dupnych"
            i tam na wardze tez ta sama mascia moglabym smarowac? bo ten moj zylak to jest widoczny wlasnie na wardze ( takie zyly bordowe powylazily twarde) i idzie do gory pod sam brzuch ale im wyzej to juz nie widac zyl tylko jest opuchnieta ta strona - taki zwis, nie no musze juz o tym na bank mu powiedziec teraz, bo w aptece tu chyba nie kupie sama masci a i z drugiej strony balabym sie tych specjalistow
            jak kupowalam pierwszy raz witaminy ciazowe i zaznaczylam ze musa byc dla ciezarnej, to pozniej sprawdzem w domu sklad - tak dla pewnosci - a tam witamina A 30 % czy jakos tak - a tego byc nie moze , no nie/
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              też się zastanawiałam nad wkładką bo wcześniej na tabletkach leciałam,ale moja koleżanka sobie założyła tą nową hormonalną za 700zł i organizm jej odrzucił,więc chyba przy tabletkach zostanę przy karmieniu można stosować cerazette do końca laktacji.

              ja nie mogłam zajść z pierwszym ale jakoś się udało,z drugim się leczyłam żeby zajść a z tym wystarczył raz i już było,więc następne może wogóle nie dojdzie do zbliżenia tylko telepatycznie i będzie
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                no z takim żylakiem spotykam się po raz pierwszy,mam na nodze małego ale z tym nic już nie zrobie,ja zaczne brać tabletki na wzmocnienie żył tak szybko jak to będzie możliwe,ale lekarzowi albo położnikowi to powiedz bo to nie żarty chociaż mi się zdaje że nie powinien wyjść bardziej,a masz go od porodu czy wcześniej
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  no z takim żylakiem spotykam się po raz pierwszy,mam na nodze małego ale z tym nic już nie zrobie,ja zaczne brać tabletki na wzmocnienie żył tak szybko jak to będzie możliwe,ale lekarzowi albo położnikowi to powiedz bo to nie żarty chociaż mi się zdaje że nie powinien wyjść bardziej,a masz go od porodu czy wcześniej
                  w pierwszej ciazy sie pojawil ale byl maciupki i nawet maaalo widoczny_ po porodzie nic juz sladu nie bylo, nooo a teraz juz wylazl na calego, wiem, ze to przez uciskajaca macice, ale co z tego, ze wiem - mam nadzieje, ze nie zbagatelizuja mi tego, bo nie wyglada ciekawie - no i chodzi tylko o porod, bo pozniej to sie wchlonie mam nadzieje samo noo ale najpierw trza urodzic
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    oto mój szpital

                    http://www.szpital-sulecin.pl/index....ialy&oddzial=5

                    może nie jest super cudowny ale czuję się w nim jak w domu


                    Po co nam to pokazujesz? Mamy tam przyjechać?
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                      Po co nam to pokazujesz? Mamy tam przyjechać?
                      tak tylko chciałam wam pokazać jak wygląda,nie wiem jak wy swoim ale ja normalnie jestem nim zachwycona tam jest tak miło i wszyscy są super nastawieni że tylko tam i nigdzie indziej chcę rodzić
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hmmmmmmmmmmmmm nie poznałam osoby, która byłaby zachwycona szpitalem. Mnie odrzuca już fakt, że w łóżku, w którym leże pod moją pościelą ( wypraną z całą resztą obcych pościeli) spał nie wiadomo kto..........
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          Dzien dobry Mamuski!
                          Ale tu cisza...
                          Grygoranna, na twoim miejscu dałabym to obejzec i nic bym sama nie stosowała. Lepiej niech o tym wiedza przed porodem niz ma sie balagan narobic w trakcie lub po.
                          Uciekam z małym do kontroli pa pa!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            ja do tego podchodzę na luzie i nie rozmyślam za duzo ważne żeby opieka była dobra a i warunki też są świetne,porównując szpital w mojej miejscowości,mimo że jest super wyremontowany to już chyba wolałabym w drodze do tamtego urodzić choć ten mam pod samym nosem.

                            znam pare osób i to bliskich co zniecheciło ich to że jak byli na usg i zobaczyli jak pielęgniaze przewozili nieboszczyka w takim pojemniku jak trumna no i szok więcej tam nie pojechali,lekka paranoja,"wszystko co ludzkie nie jest nam obce"
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                              Hmmmmmmmmmmmmm nie poznałam osoby, która byłaby zachwycona szpitalem. Mnie odrzuca już fakt, że w łóżku, w którym leże pod moją pościelą ( wypraną z całą resztą obcych pościeli) spał nie wiadomo kto..........
                              hihi, no to masz druga
                              ja pierwszy raz mialam lezec w szpitalu po porodzie cale 1,5 dnia i strasznie sie cykalam, a ten nasz szpital i opieka tez mnie bardzo mile zaskoczyly i nie chcialabym juz szukac innego i ryzykowac jakichs "niemilych" doswiadczen
                              lepiej tak nie rozdrabniac co gdzie i z kim na czym robil nieswiadomosc czasem lepsza
                              Last edited by grygoranna; 30-03-2009, 10:29.
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                                hihi, no to masz druga
                                ja pierwszy raz mialam lezec w szpitalu po porodzie cale 1,5 dnia i strasznie sie cykalam, a ten nasz szpital i opieka tez mnie bardzo mile zaskoczyly i nie chcialabym juz szukac innego i ryzykowac jakichs "niemilych" doswiadczen
                                lepiej tak nie rozdrabniac co gdzie i z kim na czym robil nieswiadomosc czasem lepsza
                                Masz rację. Ja chyba wchodzę w ostatnią " dołowatą" fazę ciąży - nic mi nie pasi, o wszystko się czepiam, płaczę bez powodu. Oprócz ciągłej zgagi, mdłości i zatwardzenia czuje się jak seksowna nastolatka
                                Widziałam w sobotę fajną zółtą wiatróweczkę - pasowałaby do dzinsów. Ale skąd mam wiedzieć jaki rozmiar kupić, jaka będę po porodzie. A za 3 tyg już ich nie będzie- i właśnie takie rzeczy doprowadzają mnie do szału i rozpaczy. Chyba coś mi się w głowie poprzestawiało :zamiast cieszyć się, że ciąża donoszona, ze dziecko zdrowe ja.......... Ale to właśnie czuje
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X