Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oto mój szpital

    http://www.szpital-sulecin.pl/index....ialy&oddzial=5

    może nie jest super cudowny ale czuję się w nim jak w domu
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny....widze ze wszystkie zajete jak to w niedziele .... ja juz mam nocke z glowy najadlam sie arbuza i latam do toalety co 5 minut tez mi sie zachcialo...jutro jade do szpitala mam badania na bialkomocz mialyscie juz??? bo cos mi sie przypomina ze pisalyscie juz chyba wczesniej o tym...
      a trzymam kciuki zeby Rozalka do nas jutro wrocila)

      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        czesc mamuski
        czyzbym byla dzis pierwsza
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          majorka - pokazuj sie szybko, bo pomysle, ze sie akcja rozwinela, Ty zawsze taki ranny forumowy ptaszek jestes, a dzisiaj spozniona - moze juz sobie Hanulke ogladasz w real'u
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            Hej mamuśki

            Druga

            u mnie pogoda na razie do kitu,spać się chce,i szpital w domu bo synuś znowu do szkoły nie poszedł,znowu kłótnie o telewizor będą
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              chciałabyś na mnie jeszcze nie kolej choć jakieś bóle brzucha są,ale mam takąepidemie że niech trochę poczeka
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                u nas dzis patrzac przez okno - wiosenne normalnie jak nie letnie niebo, slonce, ale to wielka zmyla, bo w nocy bylo "-3 ",
                ale zapowiadaja w tygodniu ponad 15 stopni w dzien, moze wreszcie ta wiosna prawdziwa przyjdzie,
                najbardziej to mi daje w kosc codzienne "mycie " okien w 4 pokojach na gorze - ale jakbym nie sciagala tej wody to bysmy grzybem zarosli a niby wymienili szyby na podwojne - mialo byc lepiej a tyle tego dobrego, ze nie slychac tak ujadajacego psa sasiadow
                w tym tygodniu musze pomalowac wlasnie ramy okienne wszedzie na gorze bo zeszloroczny grzyb zrobil swoje i zeby nawet zlote firany porozwieszac to okna wygladaja jak na melinie
                od kilku dni nie mam apetytu - co jest u mnie baaardzo dziwnym objawem, niewiem czy to fizyczna czy psychiczna przyczyna, ale nieprzerwanie biore witaminy i duzo pije, ale maly rzadziej ma czkawke, a czkawki dostaje doslownie gora 15 minut od momentu kiedy ja cos zjem jakby tylko czekal na nowa dostawe albo taki zbieg okol.
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  u nas od czwartku 16 st.a sobota niedziela to nawet do 21.mam nadzieje że to prawda,stacje meteo mam na ulicy więc chyba wiarygodne to będzie

                  dziś nie mam ochoty nic robić,jestem padnięta i chyba zaraz się położę,tylko opcham się szarlotką,właśnie mam drugi lekko bolesny skurcz,coś się dziś zaczyna,a z apetytem to tak różnie bo ja nie raz też tak miałam.
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    noo, jestes
                    jeszcze dwa dni do terminu - holender by powiedzial - spannend, he?
                    juz mnie to wkurza ten jeden wyuczony zwrot do ciezarnej - doslownie tluki, wszyscy jak jeden maz mowia to samo - takie wyuczone grzecznosci, nic od siebie- schizowaty narod, jak wyjdziesz na ulice to wszyscy by ci za przeproszeniem w dupe weszli a w domu jedna wielka schiza, ostatnio cos podawali, ze 60 % na antydeprechach ciagnie (my mieszkamy pomiedzy dwoma domami i trafilismy jak sliwka w kompot doslownie- powiem tylko tyle, ze w Polsce byliby objeci stala kontrola jakiejs organizacji, o ile nie nie zabrali by im dzieciakow)
                    Polska to pOLSKA JEDNAK - wszystko mozesz wyczytac na twarzy przechodnia, sasiada, nie ma zadnego cyrku, teatru
                    ech, zapedzilam sie dam juz spokoj tym Holendrom - maja tez wkoncu jakies plusy
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      Witam się i ja. Za oknem pochmurno i pada , humor do kitu totalnie nic mi się nie chce. Codziennie te same czynności - MAM DOSYĆ!!!!!!!!!!! Wstałam już, ale nie chce mi się myć i robić śniadania więc sie kłade znowu.
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no calkiem mozliwe, ze juz sie moze zaczac wkoncu
                        jeszcze tylko Paulienchen, Ty i Ankasos noooo i pozniej juz poleci,
                        Wy tak na granicy jestescie i blokujecie ten kwiecien zamiast sie szybciej posypac
                        ja dzisiaj mam 36 tygodni i 3 dni - do konca 25 dni, ale za tydzien to jakies maratony zaczne biegac chyba coby szybciej sie wyklulo, bo schody to u mnie sie nie sprawdza raczej - bo non stop chodze w ciagu dnia to harta mam
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          co kraj to obyczaj ja mam rodzine we frankfurcie i też jak tam zajde a jest teściowa mojej kuzynki to normalnie aż osaczają taka dobroć,mnie osobiście nie przeszkadza ale ona ma dosyć,babcia chce dobrze ale chyba przedobrzyła bo w końcu jej powiedzieli że mają już po dziurki w nosie,za to u nas nie wyjedziesz w sobote na zakupy bo szfabów tyle że zaparkować nie ma gdzie a kolejki w inter albo biedronce to normalnie katastrofa więc jeżdże do mamy na rynek choć i tam nie ma gdzie zaparkować,ale jakoś mnie tam ciągnie może dla tego że to moje rodzinne miasto,wypad na rynek w sobote mój mąż opisał że to jak babcia do kościoła idzie co niedziele tak ja w sobote na rynek,rytułał
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Majorka Ty cos kiedys wspominalas, ze masz mialas zaylaka w czasie ciazy???
                            Ja juz sie o swojego troche boje, czy oby nic sie z tym nie stanie w czasie porodu, bo jest juz poprosu masakryczna jedna strona pipki i boli, i tak jak kiedys sie jeszcze w ciagu dnia cos tam zmniejszalo -czy wieczorem bylo wieksze, tak teraz to juz jest caly czas takie samo, boje sie zeby w czasie porodu cos nie popekalo i chyba juz powiem teraz o tym poloznemu, ciekawe czy zareaguje, czy jak zwykle powie, ze to normalne
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              co kraj to obyczaj ja mam rodzine we frankfurcie i też jak tam zajde a jest teściowa mojej kuzynki to normalnie aż osaczają taka dobroć,mnie osobiście nie przeszkadza ale ona ma dosyć,babcia chce dobrze ale chyba przedobrzyła bo w końcu jej powiedzieli że mają już po dziurki w nosie,za to u nas nie wyjedziesz w sobote na zakupy bo szfabów tyle że zaparkować nie ma gdzie a kolejki w inter albo biedronce to normalnie katastrofa więc jeżdże do mamy na rynek choć i tam nie ma gdzie zaparkować,ale jakoś mnie tam ciągnie może dla tego że to moje rodzinne miasto,wypad na rynek w sobote mój mąż opisał że to jak babcia do kościoła idzie co niedziele tak ja w sobote na rynek,rytułał
                              ooo, brakuje mi takich ryneczkow
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                też już bym chciała ale co zrobisz,to nie od nas zależy i zdaje mi się że te chodzenie też nic nie pomaga ja ostatnio tak się nachodziłam że aż skurczy mięśni w podbrzuszu dostałam jak w łydkach i nic,mi się zdaje że to samo przyjdzie bez przyspieszaczy,i znowu mój brzuch jak kamień,tylko tak jakoś krótkie te skurczea wiecie co wam powiem,nabieram ochoty na sex po raz pierwszy od chyba roku,bo ochoty to ja już przed ciążą nie miałam,a tak przy okazji to jak się będziecie zabespieczać po porodzie?
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X