Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam dziewczynki
    już wróciłam,majcia dziś lepsza bez temperatury,tylko kaszel strasznie męczy i nic nie je,ja z zatokami walcze tak rwą jak ropny ząb,ale inhalacje pomagają,hej Madzik dobrze że już jesteś śliczny ten twój maluszek,jeszcze raz gratuluje

    Gospi dzięki bardzo,widzisz jakich mamy lekarzyi komu tu ufać jak nie im.
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Dobrej nocki dziewczyny mam nadzieje że będzie spokojna.
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        witam dziewczyny
        u mnie test-UJEMNY
        JEDNAK W DALSZYM CIAGU NIE MAM @
        OSTATNIA @ 19/20.02.
        czy mozliwe ze ciaza nie wykryta a moze cos innego????

        Skomentuj


          ja już nie sypaim w ogóle tylko czuwam
          mam tak napięty brzuch ża autentycznie mam wrażenie, że zaraz pęknie, jest ogromny i zrobił się kwadratowy, taki kanciasty

          czy to normalne, że nie śpię i nie mogę jeść? bo to że mało zdrowe to wiem, ale nie mogę się zmusić nerwy, podniecenie oczekiwaniem czy po prostu taki mam organizm, nie wiem już sama, jakoś się zagubiłam...

          Skomentuj


            jeanny to Twoje dziecko taki wstydniś?

            Skomentuj


              Witam Mamusie

              u mnie na razie bez zmian czyli 2w1, nieregularne skurcze i tyle, chciałabym, żeby Mała doczekała do 03/04- wtedy będzie oficjalnie donoszona
              taka zdenerwowana chodzę, jakiegoś doła podłapałam to pewnie te hormony
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                Pije kawke bo strasznie jestem rozbita i wogóle jakieś uczulenie mi na buzi wyszło plamy dzikie czerwone ja nie wiem nie dość że jak słoń wyglądam to jeszcze wyłazi jakieś paskudztwo na twarzy.
                Bejbus gratuluje córuniu !!!
                Dokładnie ja mam też jakieś obrzydliwe plamiska czerwone na buzi... Okropnie to wygląda, muszę korektorem zamalować, bo wyglądam jak ZOMBI hehe.

                Yoenne sorki za pomyłkę, ale gapa ze mnie, rzeczywiście termin masz za miesiąc dopiero....

                U mnie zostało równiutkie 10 dni do terminu

                Jakoś się nie stresuję jeszcze, właściwie zawsze myslałam, że będę strasznie panikować przed porodem, ale jak na raie nic takiego nie następuje

                A wy macie już koszmary senne itp?

                Pozdrawiam i zyczę miłej niedzieli




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                  A oto mój skarbek Kacperek.

                  Dziewczyny weszłam tylko na moment ,zdążyłam przeczytać kilka stron,mam nadzieję,że niedługo będę na bierząco.


                  Ale słodki wstydzioszek
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Cześć Dziewczyny!
                    mam na imię Aneta, też mam termin na maja, a dokładnie na 13 maja, czekam na moja kochaną córeczkę, Zuzię.
                    Czuję się bardzo dobrze, przez cały czas pracuje i narazie nadal, a jestem nauczycielką, uczę w gimnazjum. Apetycik mi dopisuje, mam różne smaki. I ogólnie jest super, razem z mężem nie możemy się doczekać naszej córeczki )

                    Skomentuj


                      Witam mamusie!
                      Madzik jaki słodziutki ten Twój synek.
                      U mnie nocka tak sobie. Skurcze do 1 w nocy i bóle brzucha jak na okres.
                      Mój M zrobił mi wczoraj niespodziankę i wrócił na weekend wieczorkiem. Dzisiaj miałam go przy sobie tylko dla siebie chociaż teraz śpi przytulony z naszym amstafem bo rano przyczłapał się nam do łóżka. Mój mąż wczoraj stwierdził , że mój brzuch strasznie opadł. A gdy pojechałam do szwagierki wieczorkiem powiedziała, że mam napuchniętą buzie już nawet makijaż mi nie pomaga bo wyglądam paskudnie. U mnie jeszcze 3 dni do ciąży donoszonej. Jutro pojadę chyba do gina bo na samolocie siedziałam chyba w lutym to niech zerknie czy jakieś rozwarcie się zrobiło bo chodzić nie mogę jakby moje kości się zdeformowały.
                      Last edited by nitka236; 29-03-2009, 10:06.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam mamuśki

                        Ja też już na nogach,właśnie w teleranku leciało moje miasto i szkoła mojego syna.

                        a tak wogóle to już z nami coraz lepiej moje zatoki troche się uspokoiły no i Maji kaszel co prawda straszny ale pije syropy więc coraz lepiej,Hania lepiej niech jeszcze posiedzi w brzuszku bo u nas powietrze morowe i każdy chory,synuś też chyrczy a i mężuś zaczyna więc sama cholera nas męczy

                        Idę właśnie do sąsiadki na kawe bo już tydzień nie byłam.

                        Miłego dnia,u nas piękne słońce
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Ja jak posiedze chwilke i mam wstać to się czuję jakby mnie cała armia przeleciała w dodatku Hania siedzi mi na żebrach,to jest już nie do wytrzymania.
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            hej mamuski
                            maadzik słodki syneczek
                            ja mam problem bo moja mala jak od dycha to co raz ma tak jak by jakas chrypke i jej to przeszkadza pewnie jutro do lekarza pojade bo sie boje....
                            wczoraj wietrzylam pokoj moze po tym albo po tym jak jadla to jej mlelczko poszlo noskiem i nie wiem sama co robic ona ma dopiero 9 dni i sie boje bo ja mam astme
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              nie, mam po prostu lekarza ktory zrobi mi usg dopiero za 1,5 miesiaca ;/ i ide prywatnie do innego bo chce wiedziec jaka plec....

                              Skomentuj


                                Dzień dobry

                                Cześć, Kochanieńkie! Jak Wasze dzisiejsze samopoczucie?

                                U mnie super, bo w końcu mogłam obudzić się przy boku mojego mężczyzny. Cały tydzień wstawał biedak po 5 rano, a ja spałam do 10. Dziś obudziliśmy się przy sobie - jakie to miłe uczucie widzieć z rana ukochana twarz!

                                Niestety u mnie dziś pochmurno i deszczowo, a wczoraj była taka piękna wiosenna pogoda - słoneczko mocno grzało i było już czuć prawdziwą wiosnę.

                                Weekend spędzam bardzo przyjemnie - film w kinie był wart ceny biletu, a kolacja z mężem (już w domu, bo byliśmy oboje zmęczęni) była niczego sobie.
                                Wczoraj byliśmy na tym usg. I dobrze, że tam pojechaliśmy, bo lekarz bardzo nas uspokoił - mała Edytka waży już...2078g! Ma mój nosek i długie nogi po Tacie Z Malutką wszystko dobrze, rośnie i rozwija się prawidłowo, nie ma zagrożenia niedotlenienia, więc z gabinetu wyszliśmy szczęśliwi i bardzo uspokojeni. Do domu wróciliśmy ze zdjęciami z usg - Edzia jest już taka duża, że nie mieści się cała na zdjęciu, więc wybraliśmy sobie zdjęcie jej słodkiej twarzyczki. Cudowna pamiątka do końca życia!

                                Dzisiaj zaplanowaliśmy słodkie lenistwo - właśnie skończyłam pić pyszną kawkę, która zrobił mi Mężuś. Obiadu nie muszę dzisiaj wyjątkowo robić, bo tym zajęły się już Teściówka i Babcia męża. Może popołudniu wybierzemy się do miasta - mąż chciał zobaczyć prezentację rybnickiej drużyny żużlowej, ale wszystko zależy od pogody.

                                Kochane! Na dzień dzisiejszy życzę Wam lekkich łydek, żadnych zgag i zaparć. Za to lekkości na duszy i słoneczka w sercu
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X