Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziś się wyspałam - wczoraj zasnęłam na kanapie i znów mąż musiał mnie przetransportować do sypialni. Ma ciężko, bo sypialnia jest na górze, więc trzeba pokonać schody Zrobiliśmy sobie wieczór filmowy. Trzy filmy po kolei, ale ja na trzecim już spałam plus dobre jedzonko. Najbardziej podobał mi się film z Redfordem i Streisand "Tacy byliśmy". A po śniadanku ruszamy na zakupy dla Maleństwa i pewnie też coś dostanę na pociechę, że z takim dużym brzuszkiem muszę chodzić. Miłego weekendu

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć mamuśki

      Majorka nie dawało mi to jakoś spokoju z tymi lekami.
      Przeczytaj to
      http://www.eduskrypt.pl/polopiryna_a...nfo-14582.html
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        Wpadłam na chwilkę powiedzieć Wszystkim Dzieńdoberek
        Dopijam kawkę, dupkę wsadzam w autkoi jedziemy do Polskiej Kliniki na badania. Już się nie mogę doczekać spotkania "oko w oko" z Moją Hanulą
        Nie wiem jeszcze jakie USG zrobić, poradzę się Pani doktor, bo to 4D to bardzo drogie więc może zwykłe starczy\
        Miłego dzionka i do popołudnia
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Witam wszystkich. Mam na imię Kasia i noszę w brzuchu małego Wiktorka. Jutro kończymy 23 tydzień.

          Można się do Was przyłączyć?

          Skomentuj


            Moja siostra do samego porodu myślała, że będzie córka, za każym razem na usg jej too powtarzali- jest Kacperek- jakie bylo zdziwienie Gdzie ta córka
            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

            Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
            waga 3030 53cm

            Skomentuj


              witam wszystkie ciężaróweczki a ja dzisiaj idę na urodzinki 2 dziewczynek z mojej rodziny,aaalee sie najem(pewnie jak zawsze na takich imprezach duzo słodkiego,a potem mam wyrzuty sumienia że znowu pożarłam te wszystkie słodkości.Chociaż tak z drugiej strony to kiedy można się bezkarnie objeść słodkim jak nie teraz,bo po porodzie to raczej ciężko będzie.
              Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

              Skomentuj


                Witajcie mamusie z rana U nas wszystko ok, nocka jako tako, 3 razy wstawanie na siusiu ale na szczęście brak potem problemów z zasypianiem.

                U mnie porządki przeświąteczno-przednarodzinowe prawie skończone. Oczywiście większość moja mama, ja tylko pomagam

                Słoneczko swieci więc humorek mi dopisuje, oby tak do wieczorka

                Yoenne - ty masz termin już jutro !!!! Ciekawe jak tam na USG. Czekam na wieści.

                Buziaki




                Skomentuj

                •    
                     

                  Melduję się nadal 2 w 1 niestety

                  Bejbus gratulacje kolejna zgarnęła mi złoto

                  Skurcze są nadal wiec nic nowego ale tak poza to nic się nie dzieje już się smieje ze mój poród to już 5 dzień trwa no bo skoro są regularne to chyba można tak to okreslić, nieźle

                  katarzynar ale yoenne ma termin za miesiąc
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    hey dziewczynki.
                    niedawno się obudziłam , i planuje chyba zrobić sobie mały spacer,
                    pogoda całkiem ładna , samopoczucie też mam dobre, w miare:P.
                    To buziaki i odzywajcie się co tam u was

                    Skomentuj


                      Cześć dziewczynki. Ja dzisiaj jak robokop chodzę. Mały w kroczu jakby miał wylecieć. Ale jeszcze pochodze czuje to. Pije kawke bo strasznie jestem rozbita i wogóle jakieś uczulenie mi na buzi wyszło plamy dzikie czerwone ja nie wiem nie dość że jak słoń wyglądam to jeszcze wyłazi jakieś paskudztwo na twarzy.
                      Wczotraj jakaś młoda pijana 18-latka przyszła w barze u mojej siostry dotykać mój brzuszek potem sobie wsadziła kurtke. Kurcze Ja chyba już się ztarzeje bo patrzałam na nią jak na ufo . Laski się upiły i zaczęły się całować. Nie jestem przyzwyczajona do takich widoków. Ale to jakaś odmiana haha.

                      Bejbus gratuluje córuniu !!!
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jeszcze "tylko" 14 dni

                        bo juz mnie wszytko boli bardziej od tego leżenia chyba...
                        a tak chętnie umyłabym okna, no cokolwiek
                        a tu zakaz totalny

                        Skomentuj


                          Ankasos myślałam, że dzisiaj to już będziesz rozpakowana Ale maleństwo chyba koniecznie chce przyjść na świat w prima aprylis.
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            hej kobietki) jak tam samopoczucie lepsze?? ja oczywicie 6.20 a ja juz nie spie maly rozrabia zadna pozycja mu nie pasuje...dzisiaj mnie nie bedzie bo mam troche zalatwiania chce sobie zamowic wozek i siedzonko do samochodu...poza tym musze pojezdzic za fotelem bujanym takim do karmienia...a jak moj jest w domu to do kompa dostep ograniczony wiec wybywam na lajzy:Pa Emilki jak nie bylo tak nie ma:/ ciekawe jak tam Rozalka??...
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              Hej
                              Mam na imię Kasia i mam 30 lat, jestem w 6 tyg i termin mam na około 20 listopada, to moje 2 dziecko, ciekawe czy też chłopiec

                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Witam !!!! My już w domku Ehh ciężko było....Może póżniej wstawię zdjęcia i nadrobię w czytaniu Pozdrawiam
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X