Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rozalia wracaj do nas szybko
    wiecie co mam dziś jakis dziwny dzien caly czas chodze rozdrazniona taki jakis niepokój i zlosc czuje w srodku a nawet nie wiem na co nie moge usiedziec spokojnie nie wiem co jest

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      kurczaczku mnie to dopadlo wczoraj az sobie poplakalam bez powodu w poduszke i przeszlo))) a dzisiaj juz ok :P to chyba hormony

      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        On przyjechał do Piły na koncert, bo jest muzykiem, basistą i przegadaliśmy pół nocy, wziął mój nr i jakoś po kilku dniach zadzwonił i zapytał czy przyjadę do TORUNIA na przejażdżkę riksza po Starówce
        i się zaczęło... zakochałam się okrutnie

        spotykaliśmy się co tydzień a teraz obiecał że zrobi wszystko żebyśmy zamieszkali już razem... w trójkę - mam nadzieję że dotrzyma słowa
        To nastepnym razem jak bedziesz w Toruniu zapraszam na kawke
        Jak pracowałam to przynajmniej 2 razy w miesiacu byłam w Pile... ciekawe czy w dobie kryzysu jest po co wracac do pracy i czy dostalabym ten sam teren???

        A tak swoja drga to cos tu cicho??? Rodza wszystkie czy co???
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Hej mała spała dziś od 9 do13 jak nieżywa,z gorączką 39,5,syropy ile mogłam to dałam a potem już dawek nie wolno ale w końcu kumpel podrzucił mi Pyralginum i zeszła teraz narasta tylko już syrop mogłam podać więc zobaczymy,chyba mnie też zaraziła i tylko głupie przeziębienie nawet dobrze się nie zaczeło a już zatoka prawa naszła ropą i rwie jak głupia obym tylko zaleczyła szybko i bez antybiotyku co za dni teraz mam,koszmarne.

          u mnie w szpitalu wszyscy mogą wchodzić do mnie na sale i siedzieć do 22 tak było po porodzie Maji,i to była zima,teraz pewnie też tak jest,tam nie ma pokoju dla odwiedzających,każdy miał swoją sale tylko łazienka wspólna.

          Męża siostra załatwiła mi fartuchy i kapcie foliowe dla odwiedzających bo bez nich nie da się wejść a fartuch kosztuje 10 zł,więc naprzynosiła mi i mogą mnie odwiedzać.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Hej Evela To prawie tak samo jak ja tyle ze ja na 21 a Skad jestes??

            Skomentuj


              woow..:P Jagoda czyli mąż wcale nie taki zły jak go malowałaś.. możesz wysłać na maila fotke;D izabela.wolan@gmail.com ;-)

              Trzymaj się, ja też dobrze się czuje.. w zasadzie czuję się lepiej niż przed ciążą:P no może ta senność jest dołująca.. ale da się przeżyć...

              miłego dnia;-) dziewczynki:*:*:*

              Skomentuj


                Podbeskidzie, okolice Szczyrku
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                waga 3030 53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  zastanawiam sie, jestem w końcu 14 tyg. i przytylam zaledwie pół kg, troche mało no nie za to w spodnie jakie do tej pory nosilam już wejde
                  http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                  Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                  waga 3030 53cm

                  Skomentuj


                    Witam wszystkie Mamy!
                    Wpadłam tylko na chwilkę,bo właśnie wróciłyśmy do domu.
                    Urodziłam córeczkę 23.03.2009 o 13.01 przez cc.
                    Waga 3250 i 55 cm.
                    Malutka jest zdrowa,więc moja cukrzyca nic jej nie zrobiła.
                    Pozdrawiam wszystkich i gratuluję nowym Mamom.
                    Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                    Skomentuj


                      Tez martwiłam się,że nie tyje. Przez pierwsze dwie wizyty.
                      Na początku ważyłam 62.7kg, w 11tyg.-62.1kg, a w 15tyg. -65.6kg. i od jakiego tygodnia już nie wchodzę we wszystko )
                      w zeszłym miesiącu dopięłam się w spódnicę z suwakiem, teraz brakuje mi tak 3-5cm. Pozostały spódnice na gumki(szt. 2) oraz ciążowe spodnie od koleżanki.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Coyotek To mnie teraz pocieszyłaś bo parę dni temu jak mnie położna ważyła to aż się przestraszyłam tej wagi ale jak piszesz o swojej to jest mi lepiej hihi W kupie raźniej w końcu, co nie?? Ja jeszcze wchodzę we wszystko no ale brzuch mi wychodzi i już tak to dziwnie wygląda jak ja to mówie że nie widać jakbym w ciąży była tylko taki grubasek ze mnie ;( a To dopiero początek

                        Skomentuj


                          No to poczekaj jeszcze z tydzień. Też wyglądałam jakby mi tylko przytyło tu i ówdzie. Ale z tydzień temu, odkryłam,że uformował mi się brzuch w stożek, podnióśł mi się zdecydowanie i osiągnął jakiś taki zdecydowany wygląd (ciężarny wygląd). Teraz jak nałożę obcisły ciuch to od razu widać, żę ktoś w brzuchu mieszka )
                          Nie martw się, wszystko będzie dobrze.




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
                            Witam wszystkie Mamy!
                            Wpadłam tylko na chwilkę,bo właśnie wróciłyśmy do domu.
                            Urodziłam córeczkę 23.03.2009 o 13.01 przez cc.
                            Waga 3250 i 55 cm.
                            Malutka jest zdrowa,więc moja cukrzyca nic jej nie zrobiła.
                            Pozdrawiam wszystkich i gratuluję nowym Mamom.
                            WIELKIE GRATULACJE
                            nO TO KOLEJNA ROZPAKOWANA SZCĘŚLIWIE, AZ SERDUCHO SKACZE Z RADOŚCI, ŻE NAS CORAZ WIECEJ ZDROWYCH I SZCZESLIWYCH!!!

                            Majorka, to szczeście masz z tymi odwiedzinami. Tu ten pokój zwierzę to też była porazka jakas, ale chociaz kiedys był... a ja sie z mężem widziałam 2 minuty na korytarzu jak mi podawal torbe z jedzonkiem
                            A biedne jestescie z tymi infekcjami. I Tobie to teraz nawet nie ma jak pomoc... może tylko inchalacje z soli pomogas choc troche... A Majce to spróbuj czopkami obnizac gorączkę-bo jak juz ma antybiotyk to i tak brzuszek swoje musi przyjac.
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              ▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
                              █▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓
                              █▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓
                              ▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                              ▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                              ▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
                              ▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
                              ▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
                              █▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓
                              █▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓ MISIACZEK DLA NIUNI
                              █▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
                              ▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
                              ▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                              ▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ WIELKIE GRATULACJE BEJBUS!!!!!!!!
                              █▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓
                              ▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓
                              ▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓
                              ▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█
                              ▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█
                              █▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓
                              █▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓
                              █▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓
                              █▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓
                              ▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
                              ▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
                              ▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
                              ▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█****
                              ████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓███
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                najgorzej że nic nie chce jeść już od wczoraj,tylko soki pije,dobre i to ale tyle syropów na pusty żołądek że nie wiem co w tym biednym brzuszku się robi
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X