Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc Dziewczyny tez mnie połamało ale jak narzie lecze się herbatą z malinami i sokiem z cebuli szybciutko wracajcie do zdrówka
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Z tą biegunką to fałszywy alarm chyba jakaś infekcja wirusowa bo na drugi dzien mój Kacperek miał Ale już się pozbieraliśmy. Mam nadzieję że maleństwu w brzuszku to nie zaszkodziło w sumie tylko jeden wieczór się męczyła jutro mam wizyte u gina to jeszcze się spytam. Jestem ciekawa ile ja jeszcze pociągnę - zostało 13 dni do terminuPozdrawiam mamuśki!


      Skomentuj


        Dziewczyny a jakie te antybiotyki są bo jak to jest zapalenie gardła to wystarczy antybiotyk miejscowy taki w aerozolu tylko na gardło działa i nie dostaje sie do krwioobiegu, kiedyś jak byłam chora to lekarce powiedziałam że staramy sie o dzidzie i moge być w ciąży i mi takie przepisała
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Graza ja jak miałam zapal.gardła w 4 miesiącu ciąży to dostałam taki antybiotyk Bioparox,działający właśnie miejscowo.Dzisiaj idę do ginekologa,aż się boję co mi powie....
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
            Graza ja jak miałam zapal.gardła w 4 miesiącu ciąży to dostałam taki antybiotyk Bioparox,działający właśnie miejscowo.Dzisiaj idę do ginekologa,aż się boję co mi powie....
            no ja też mam dzisiaj wizyte u swojego ginekologa i też sie boje , mam nadzieje że powie że jest wszytko dobrze !!!!!
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Trzymam kciuki aby było dobrze Napisz póżniej ,co i jak.Ja też dam znać.Powodzenia!
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                powodzenia oby nie w swieta ja tam do terminu jeszcze hm ze 24 dni chyba ale do cc znacznie blizej 27 mam ktg a pare dni potem juz przyjecie do szpitala

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kala , madzik trzymam kciuki za was i tylko dobre wieści
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Dziewczyny u nas wszystko wporządku! Lekarz powiedział aby tak dalej,nawet kazał odstawić zastrzykiZalecił dużo odpoczywać.Bardzo się cieszę ,że wszystko ok,będę miała spokojne Swięta.A co u Ciebie Kala?
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                      dostałam Rovamycyne, ale narazie nic nie pomaga czuje sie fatalnie, gadło mnie tak boli że nie wiem co mam robić, pół nocy nie spałam przez kaszel, który dodatkowo zdarł mi gardło, ja prawie nie mówie, wiec rozmawiałam z lekarzem i jak sie od jutra nie polepszy to anntybiotyk do wymiany!!!! jutro mam jeszcze wizyte u ginekologa , wiec też zapytam co mam robić, naprawde sie martwie !!!
                      pamiętaj, że antybiotyk trzeba brać do końca... nawet jak nie pomaga niestety
                      Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam dziewczyny. Widzę, że tu większość chora. Zdrówka dużo Wam życzę. Ja też mam fatalny dzien dzisiaj jeśli chodzi o zdrowie...Napiłam się soku z buraka czerw. i wymiotowałam jak kot. Macie może tak po soku z buraków? Mogę je jeść w każdej postaci, ale jak tylko wypiję sok to mój żołądek wariuje Czuję się jak wyprana...ale zrobiłam już bigos, uszka, pierogi i pieczeń...jutro dalsza część gotowania... A jak tam u Was Mamuśki...??? Moje maleństwo już z dnia na dzień coraz mocniej kopie... Już mam wizytę na USG 3D w styczniu zaklepaną. Dowiem się co w środku mnie rośnie Córcia czy synuś? Nie mogę się doczekać Jeszcze jutro zajrzę złożyć Wam zyczonka. Tymczasem zdrówka i dużo siły
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          No i mnie też dopadło. Wczoraj pociłam się kilka godzin w łóżku, w nocy miałam straszny kaszel i ból brzucha. Tak bardzo bolał, że zwijałam się z bólu. Z rana szybko do poradni ,,K" . Lekarz mnie zbadał i niby nie widać niczego niepokojącego. Wróciłam do domu nie dostałam antybiotyków .Lekarz przepisał mi Coldrex, i jakiś syrop. W aptece nie dała mi niczego z tej recepty bo wszystko jest za silne... Dostałam jakieś tabletki pod język ,,oscillococcinum " i syrop prawoślazowy. Boje się brać tych wszystkich leków. Ale jestem wyczerpana mam gorączkę i straszny kaszel
                          Do jedzenia nie zrobiłam jeszcze NIC!!! Nie wiem jak bo nie mam na to siły!
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            No i mnie też dopadło. Wczoraj pociłam się kilka godzin w łóżku, w nocy miałam straszny kaszel i ból brzucha. Tak bardzo bolał, że zwijałam się z bólu. Z rana szybko do poradni ,,K" . Lekarz mnie zbadał i niby nie widać niczego niepokojącego. Wróciłam do domu nie dostałam antybiotyków .Lekarz przepisał mi Coldrex, i jakiś syrop. W aptece nie dała mi niczego z tej recepty bo wszystko jest za silne... Dostałam jakieś tabletki pod język ,,oscillococcinum " i syrop prawoślazowy. Boje się brać tych wszystkich leków. Ale jestem wyczerpana mam gorączkę i straszny kaszel
                            Do jedzenia nie zrobiłam jeszcze NIC!!! Nie wiem jak bo nie mam na to siły!
                            jak to Coldrex w ciąży , przecież tego typu leki w ciąży są zabronione, żaden gripex , coldrex i nic podobnego, pewnie nator1 jako farmaceutka może powiedziec wiecej na ten temat, a leki homeopatyczne czyli np oscillococcinum " można,
                            jeśli chodzi o mnie to zmieniono mi antybiotyk na zinnat i jest ogromna poprawa , a poza tym właśnie wróciłam od ginekologa i wszytsko jest w porządku, wysłuchał nawet detektorem tętna małej i powiedział że mam sie nie sugerować wielkością mojego brzucha, że najważniejsze jest usg, jak na usg jest ok i dzidzia rośnie tzn że jest ok.
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Witam kobietki
                              ja mam termin 17-22 luty ale kto wie kiedy moje maleństwo zapuka jak tam waszy samopoczucie i ogólnie jakie odczucia ciążowe ?
                              Pozdrawiam serdecznie

                              Skomentuj


                                Oj u mnie z samopoczuciem to cos kiepsko ostatnio wszystko i wszyscy mnie wkurzaja.. juz nie wiem na ile osob nawrzeszczalam.. czasem tez bez powodu a jeszcze te bole pod brzuchem nie daja mi zyc, czasem sie boje, zeby z mamy "lutowej" nie stac sie "styczniowa".

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X