Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No Grygoranna ciekawe która z nas będzie pierwsza, różnica 5 dni między nami A może razem pojedziemy na porodówkę
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      jak chodziłam z synem to żebra miałam takie obite że hej i nic mnie innego nie bolało,a teraz i poprzednio to katastrofa cały dół mam obgrzebany no i żebro też daje aż siedzieć nie idzie ale to raczej od kręgosłupa bo nie czuje żeby kopała po górze,mała znowu dostała gorączki i zasnęła mi na kolanach.
      ojj bidulka, ale tam walka sie toczy w tym cialku
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        Dzięńdobry mateńki
        Mąż na zakupach, Krystian spi, a mi się nuuudzi. Nawet nie tyle nudzi, co lenia mam okropnego. Dziś pierwszy raz spałam jak zabita dosłownie A to tylko dzieki temu, że ubejtałam męż żebysmy spróbowali wziac małego do siebie do wyra. Przed porodem zarzekałam się że nigdy w życiu, ale teraz okazało się to zbawienne. Krystian kiepsko jakloś sypia. Straszne zrywy ma we śnie, steka, różne dzwieki wydaje, a ja jestem tak wyczulpna, że jak w nocy tylko usłyszałam ciche sapnięcie to zaraz się zrywałam. W rezultacie nie spałam wogóle. A dziś w nocy jak tylko coś- pogłaskałam skarbka po poliku i było ok. Jak juz mały będzie się budził na cyca w nocy tylko raz, to wróci do łóżeczka. Podobno spokojnie do 7 miesiąca dzidzi nie robi to róznicy gdzie spi, wiec potem ma nie być problemu z przestawieniem go. W dzień, po kąpieli i wogole zanim my pójdzeimy do łóżka- mały spokojnie spi u siebie.
        Nator, widze że też masz z karmieniem taki problem jak ja. Krystian bardzo łapczywie ssie, i właściwie to bez cyca nie zaśnie. Musi się przyssać choć na chwile dla wyciszenia. Miałam już tak popękane brodawki, że ryczałam zawsze jak zbliżała się pora karmienia- tak bolało. Maż kupił mi nakładki silikonowe z Canpol, i musze przyznadc że ulga nieziemska. Niestety smokiem go nie oszukam, bo sięga skórnik raczką do niego i jak wykuka że to kawał plastiku a nie cyc, to wpada w szał ;p


        Skomentuj


          zawsze chciałam mieć malutką kruszynkę,dobrze by było gdyby się pomylił,ja ważyłam 2700.
          powiedzcie mi tylko po kim oni tacy wysocy każdy jak nie koło 60cm to 60cm a ja z mężem tylko 167cm
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            No Grygoranna ciekawe która z nas będzie pierwsza, różnica 5 dni między nami A może razem pojedziemy na porodówkę

            bedziemy sie scigac??
            hihi,a Ty masz z usg ten termin wyliczony, bo moj to tylko na podstawie usg
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              zawsze chciałam mieć malutką kruszynkę,dobrze by było gdyby się pomylił,ja ważyłam 2700.
              powiedzcie mi tylko po kim oni tacy wysocy każdy jak nie koło 60cm to 60cm a ja z mężem tylko 167cm
              ewolucja Majorka, ewolucja
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                dzien dobry
                rozalia to sie pewnie niezle wystaszylas co?? moze to byle te skurcze przepowiadajace macica sie przygotowuje czytalam ze moga wystąpic okolo 30 tyg

                biala co do testu to mi po 2 tyg po zaplodnieniu wyszla druga kreska tylko slabiutka a za kilka dni mocna zrobilam go przed terminem spodziewanej miesiaczki bo wlasnie strasznie mnie brzuch bolal mocniej niz na okres.trzymam kciuki
                pozdrawiam i uciekam jade po moja komode

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  uważajcie dziewczyny na te kapturki bo jak się przyzwyczai to potem do końca będziecie tak karmić,ja tak miałam z Mają w szpitalu było ok a po powrocie do domu nie chciała cyca,kapturek pomógł ale do końca karmienia(do 10 mieś.)piła przez kapturki,ja miałam aventu.

                  nie myjcie po karmieniu piersi tylko smarujcie je mlekiem szybciej się goją i spróbujcie dawać cyca razem z otoczką nie samego sutka bo wtedy właśnie pękają.
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    uważajcie dziewczyny na te kapturki bo jak się przyzwyczai to potem do końca będziecie tak karmić,ja tak miałam z Mają w szpitalu było ok a po powrocie do domu nie chciała cyca,kapturek pomógł ale do końca karmienia(do 10 mieś.)piła przez kapturki,ja miałam aventu.

                    nie myjcie po karmieniu piersi tylko smarujcie je mlekiem szybciej się goją i spróbujcie dawać cyca razem z otoczką nie samego sutka bo wtedy właśnie pękają.
                    Wiem że potem może być problem, bo młody będzie pewnie jeszcze gorzej chwytal pierś, ale te nakładki to w tej chwili wybawienie. W szpitalu jeszcze ssał jak trzeba, ale jak pojawił się nawał pokarmu, to pirsi miałam tak twrade, że nawet odciaganie niewiele dawało i Krystian nie móg złapac brodawki jak należy.


                    Skomentuj


                      [QUOTE=Nichol;59211]Dzięńdobry mateńki
                      Przed porodem zarzekałam się że nigdy w życiu, ale teraz okazało się to zbawienne. Krystian kiepsko jakloś sypia. Straszne zrywy ma we śnie, steka, różne dzwieki wydaje, a ja jestem tak wyczulpna, że jak w nocy tylko usłyszałam ciche sapnięcie to zaraz się zrywałam. W rezultacie nie spałam wogóle. A dziś w nocy jak tylko coś- pogłaskałam skarbka po poliku i było ok. Jak juz mały będzie się budził na cyca w nocy tylko raz, to wróci do łóżeczka.

                      Ja z każdym spałam w łóżku od samego porodu,było 3 razy lepiej niż bym miała wstawać,moja koleżanka miała syna w łóżeczku i wstawała co chwila,była strasznie wyczerpana a ja tylko cyca wyciągałam i spałam dalej i wcale nie miałam problemu z odstawieniem do łóżeczka mały spał aż do 4 roku w łóżeczku,jestem za spaniem z dzidzią
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                        bedziemy sie scigac??
                        hihi,a Ty masz z usg ten termin wyliczony, bo moj to tylko na podstawie usg
                        Ja mam wg. USG na 23 kwietnia w według tej, reguły Negellego na 29 więc zobaczymy
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                          Wiem że potem może być problem, bo młody będzie pewnie jeszcze gorzej chwytal pierś, ale te nakładki to w tej chwili wybawienie. W szpitalu jeszcze ssał jak trzeba, ale jak pojawił się nawał pokarmu, to pirsi miałam tak twrade, że nawet odciaganie niewiele dawało i Krystian nie móg złapac brodawki jak należy.
                          staraj się dawać mu na zmiane raz z kapturka raz bez i przed karmieniem odciągnij sporo żeby nie sikała sama,niestety nawały są i jeszcze będą,wytrwania życzę potem będzie lepiej
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            ja tez jestem za spaniem z dzidzia dlatego ze po porodzie bylam bardzo slaba i nie dala bym rady wstawac i mala spala ze mna a do tego mam 12 szwow i chodzic nie moge i teraz niunia spi ze mna a lozeczko tylko stoi....
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              nichol jak masz nawal pokarmu to nie odciagaj duzo pokarmu bo bedziesz miala jeszcze wiecej ja przed karmieniem troszke gniotlam piers zeby wylecialo troche mleka by malutka mogla zlapac... i rob oklady z kapusty ale kladz sobie zimna pieluche na cycuszki
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                                ja tez jestem za spaniem z dzidzia dlatego ze po porodzie bylam bardzo slaba i nie dala bym rady wstawac i mala spala ze mna a do tego mam 12 szwow i chodzic nie moge i teraz niunia spi ze mna a lozeczko tylko stoi....
                                No dobra, a jak śpicie z Maluszkami to gdzie śpią wtedy Wasi mężczyźni?
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X