Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a te ochraniacze to pewnie sama cos wyskrobie,
    wczoraj juz buszowalam w szafie za jakims pomaranczem hihi - i cholera nie znalazlam
    musze sie wybrac na strych



    a ze szpitala - to tylko w foteliku - nie wyobrazam sobie inaczej
    wogole to mam schize na tym punkcie - zebym jechala nawet 10 metrow tylko autem to zawsze zapinam dzieciaka - nie ma ze boli - kazde uchylenie uwazam poprostu za debilizm i tyle
    zreszta sama tez nigdy bez pasow nie jechalam czy z przodu czy z tylu czy plaska czy z brzuchem
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      też właśnie mnie szlag trafia jak widzę jak wiozą w kocykach, becikach itp po to są te wkładki żeby dzieci były chronione od urodzenia. no i oczywiscie przypięte bo moja znajoma wiozła w foteliku ale wiecie jak?? zapakowała dziecko w rożek i kocyk i tak poprostu położyła w foteliku, wiec jej powiedziałam ze równie dobrze mogła położyć je na podłodze i chyba byłoby bezpieczne, obraziła się wtedy na mnie
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        Nie tylko twój tak grzebie moja tak ryje że z bólu nie mogę wytrzymać,a szczególnie jak jade samochodem,to zaciskam nawet nogi żeby nie popuścić.


        co do fotelika to moja wraca właśnie w nim,bo one przecież dostosowane są do noworodków,i nie wyobrażam sobie żeby dziecko jechało bez,jak widze że sąsiadka wozi nieraz na kolanach to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera że teżludzie są tacy nieodpowiedzialni

        to jak nam beda wychodzily dzieciaki to pewnie z rekami do gory i okrzykiem na ustach HUUURAAAAA !!!! hahaha
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          A ja zaraz jadę do biblioteki, a później na obiad ze znajomym i szkoła rodzenia. Śniegu chyba napadało z 20 cm. Mój mąż musiał rano odśnieżać podjazd do garażu i schody, żebyśmy mogli jakoś wyjść z domku. Ma to jedną dobrą stronę - wieczorem nie musi iść na siłownię, bo rano się już trochę wymęczył Podobno są straszne korki w mieście - zima jak zwykle zaskoczyła drogowców, a do tego jeszcze remonty dróg, więc muszę już zaraz wyruszać.
          Momo, dobry zakup zwłaszcza, że za nowiutki trzeba dać 10 razy więcej. My się rozejrzymy za wózkami w weekend. Już trochę szukałam w necie i jest zdecydowanie tanej, więc pewnie pooglądamy w sklepach, a zamówimy przez internet. Wszystkie rzeczy dzidziusia będę trzymała dla mojej siostry, choć w sumie nie wiem, kiedy ona zdecyduje się na maleństwo. Na razie ma w planie ślub. Myślałam, że szybko będzie dzidziuś, ale teraz mówi, że chce z tym zaczekać. Mam nadzieję, że znów zwycięży to, że zawsze chce mieć to, co jej starsza siostra Uciekam - miłego dnia

          Skomentuj


            ankasos bo prawda zawsze w oczy kole więc się obraziła,moja siostra też nie zawsze zapinała dzieciaki w pasy i to mnie do furii doprowadzało a teraz to już same się nie zapinają bo po co,już się tak nauczyły od małego,u mnie jak mały nie był w pasy zapięty to jak mężuś odpalił to dziecko tak się darło że teraz czeka aż się zapnie i dopiero odpala



            a co do szarlotki to rzeczywiście dziwna ale spróbuje.
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              u mnie jak mały nie był w pasy zapięty to jak mężuś odpalił to dziecko tak się darło że teraz czeka aż się zapnie i dopiero odpala
              to coś jak taki przypominacz co piszczy że np drzwi nie zamknięte
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                a żebyś wiedziała,choć trochę z tego wyrósł ale pasy zawsze zapięte
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mamusie. I żadna nie rozpakowana? szkoda. Ja usiłuje dołączyć zdjęcie nosidełka ale nie wychodzi mi coś mam nie tak bo robie wszystko jak mi kazałyście.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    nitka - i zdjecia tez zmniejszone dodajesz??
                    bo maksymalnie chyba 97 KB moze byc, to jak zmniejszasz np w Paint to jak zdjecie pomniejszysz do 25 % to powinno styknac
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      otwierasz zdjecie w programie Paint, klikasz w opcje obrazu i masz tam rozciagnij czy jakos tak(ja mam po angielsku a z angielskim to u mnie nie bardzo ), klikasz na to i pojawia ci sie ramka i tam w pionie wpisujesz zamiast 100%- 25 % i w poziomie to samo - ok i zapisujesz zdjecie, najlepiej jako nowe, bo obraz bedzie juz na stale zmniejszony

                      robilas tak? bo moze sie niepotrzebnie produkuje
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja na punkcie ubranek to stuknięta jestem normalnie,cały czas siedze na allegro i szukam,a jak coś znajde to zaraz biore chyba ze licytacja jest i trzeba czekać.Wczoraj koło nosa przeszła mi super bluza bo koniec aukcji był o 17 a ja byłam u gina
                        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=586002296

                        tak mi szkoda bo już widziałam jak ją ma na sobie moja niunia
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          WItajcie ja dzis pierwsza

                          My dzis czujemy sie swietnie z Alicja....mozemy gory przenosic....:

                          Co do mojego meszczyzny....to zawsze jak sie kladziemy i jak wstajemy z lozka zawsze witam sie i zegna z Ala....caluje...i mowi dzien dobry albo dobranocka To jest takie slodkie....a teraz moj T.jest na delegacji i mi tego brakuje... Milrgo dnia
                          Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                          Moje GG:1762227

                          Skomentuj


                            Dzień dobry.
                            My już po kawce zbożowej i śniadanku. Noc ciężka, bo mąż kaszlał strasznie a mnie bolało niemiłosiernie krocze. Też chodzę jak kaczka jakaś
                            Co do fotelika to ja też Maxi Cosi jak Grygoranna ale kolor inny. No i faktycznie baza to droga sprawa - 100 euro nowa kosztuje
                            Moją Hanię też będę wiozła w foteliku. Myślałam o gondoli, bo w tym wózku gondola jest dostosowana do wożenia dziecka w aucie ale fotelik wydaje mi się bezpieczny. Co do tego, że dzidzi można krzywdę zrobić to bzdura totalna,przecież nie zabiera jej się w podróż dookoła świata, tylko na godzinkę góra do domku
                            Pogada u nas średnia, wichura i deszcz, za chwilę słońce - taki misz masz
                            Ja dziś kolejne pranko i prasowanko.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              ja na punkcie ubranek to stuknięta jestem normalnie,cały czas siedze na allegro i szukam,a jak coś znajde to zaraz biore chyba ze licytacja jest i trzeba czekać.Wczoraj koło nosa przeszła mi super bluza bo koniec aukcji był o 17 a ja byłam u gina
                              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=586002296

                              tak mi szkoda bo już widziałam jak ją ma na sobie moja niunia
                              Majorka ja to chyba mam za mało ciuchów jak takpatrzę ile Ty kupujesz
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                cześć dziewczyny ja właśnie
                                wstałam , zaraz ide śniadanko sobie zrobić,
                                u mnie znowu śnieg spadł!!...
                                i pogoda jest obrzydliwa;/.

                                kurczaczku widziałam zdjęcie w galerii
                                ale masz już duży brzucholek.
                                bardzo ładny:P







                                Last edited by MłodaM.17; 25-03-2009, 11:24.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X