Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez lusia1323
    Byłam dziś na usg i lekarz stwierdził, że jest "malutka ciąża" za 10 dni idę na jeszcze jedno usg i mam nadzieje, że wtedy już do Was dołączę
    oooo no to ładnie:P

    no to czekamy ;-) ale to chyba już wszystko jasne..;-) w ciąży rozumiem jesteś? Buziaki :* Wypoczywaj i dopisuj się do nas jak tylko dowiesz się coś więcej..

    Ps. a mnie coś dzisiaj boli brzuszek.. tak mnie coś kłuje już któryś raz dzisiaj..

    czasem mam tak że mam taki twardy.. Jagoda Ty też tak masz;/?

    Skomentuj

    •    
         

      Hej!
      W Poznaniu tez nie za ciekawa pogoda....pada cały czas od wczoraj w nocy...nic sie nie chce jak jest taka melancholijna pogoda tak sobie wymysliłam ze wyciągne Mezusia do wypozyczalni dvd po jakies filmy,zrobimy sobie popcorn i tak spedzimy popoludnie A Wy jakie macie plany na reszte dnia?
      Pozdrowionka Mamuśki!
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        nator1zdjęcia są przepiękne

        Mam pytanko kto robił te zdjęcia, twój mąż? Ja mam bzika na punkcie fotek i jak zobaczyłam te Twoje to normalnie oszalałam




        Skomentuj


          A jak to jest w Polsce przy cesarce? Bo tutaj to Tata może być przy cesarce jakby co, tylko na chwilę go zabierają żeby założyć mu takie specjalne łaszki. No ale ja mam nadzieję, że mój poród będzie naturalny Będziemy mieli kamerę ale nie chcę nagrywać samego porodu. Tylko taka fotkę jak Nator sobie chcę trzasnąć. A potem jak mi Niunię już przyniosą do karmienia to wtedy myślałam o kamerowaniu. A Wy jak robicie?
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            hej mamuski nie zdazylam jeszcze nic przeczytac....
            urodzilam w piatek 20.03.09 o 15.40 sliczna i zdrowa coeczke wazyla 2950 i ma 56 cm dlugosci jak tam u was??
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
              hej mamuski nie zdazylam jeszcze nic przeczytac....
              urodzilam w piatek 20.03.09 o 15.40 sliczna i zdrowa coeczke wazyla 2950 i ma 56 cm dlugosci jak tam u was??
              Ogromniaste Gratulacje Syrwunia!!! Bardzo się cieszymy, że jesteście zdrowe i wszystko dobrze poszło.SZCZĘŚCIARA!!!

              No a u nas, niektóre się jeszcze z brzuszkami męczą i modlą o skurcze a i trochę sie już Maluchów sypnęło. Zajrzyj na początek postów, tam Grygoranna robi skrupulatnie listę - kto, kiedy, ile i jak
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                a ja wróciłam przed chwilą z miasta byłam z mamą .. w kilku sklepach , kupiłam przewijak i becik.
                No i rozpadało się też w moim miescie , i zimno tragicznie.
                A rano jeszcze było tak fajnie.

                teraz sobie zjem obiadek i czekam na mój serial .
                oglądam brzydule na tvn
                a potem też zrobie sobie wieczorek filmowy:P.
                dziewuszki dodałam was wszystkie do znajomych na forum.
                Last edited by MłodaM.17; 23-03-2009, 18:12.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Katarzynar, nam fotki robiła położna i mąż na zmianę. Ja miałam cudowną położna, bo to ona przypomniała Radziowi, żeby wzial aparat... w całym zamieszaniu skurczy partych on stał i mnie masował i chyba nie bardzo wiedział, ze to juz za chwile bedzie dzidzi spanikował bidulek. Ona chwyciła aparat na cięcie pępowiny!
                  Ale Wam powiem, że ja też chciałam tylko zdjęcia po porodzie...mam dwa jeszcze w domu w pizamie jak stoje-ech ostatnie z brzuszkiem.
                  Świetne są fotki jak przychodzi pielęgniarka z noworodków i go waży i mierzy, no i pierwszy cycek.
                  Attached Files
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    hej mamuski nie zdazylam jeszcze nic przeczytac....
                    urodzilam w piatek 20.03.09 o 15.40 sliczna i zdrowa coeczke wazyla 2950 i ma 56 cm dlugosci jak tam u was??
                    To cudownie, że już razem zdrowe i szczęśliwe!!! Widzę, że Twoja laseczka podobna gabarytowo do mojego skarba
                    Jak się czujesz kochana w nowej roli??? Jak malutka???
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                      hej mamuski nie zdazylam jeszcze nic przeczytac....
                      urodzilam w piatek 20.03.09 o 15.40 sliczna i zdrowa coeczke wazyla 2950 i ma 56 cm dlugosci jak tam u was??
                      Syrwunia wieelkie gratulacje no to teraz już musi być moja kolej!!!
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                        A jak to jest w Polsce przy cesarce? Bo tutaj to Tata może być przy cesarce jakby co, tylko na chwilę go zabierają żeby założyć mu takie specjalne łaszki. No ale ja mam nadzieję, że mój poród będzie naturalny Będziemy mieli kamerę ale nie chcę nagrywać samego porodu. Tylko taka fotkę jak Nator sobie chcę trzasnąć. A potem jak mi Niunię już przyniosą do karmienia to wtedy myślałam o kamerowaniu. A Wy jak robicie?
                        w prywatnych klinikach za kase to pewnie może być ale w państwowych szpitalach to nie słyszałam o tym zeby gdziekolwiek wpuszczali na sale do CC tatusia
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Też mam wrażenie, jakby brzuch trochę się obniżył, choć w zasadzie od początku u mnie brzuch jest niżej. Dziś też miałam takie dziwne bóle bardzo nisko. Lekarz mnie uprzedzał, że tak może być - to właśnie te przygotowania do porodu. Poza tym już u mnie dzidziuś ułożył się główką w dół, a jak u Was?
                          Dziś mam strasznego lenia (z moich planów, że wszystko porobię nic nie wyszło), a na dodatek dopadł mnie podły nastrój. Dobrze, że mój mąż szybko wrócił z pracy. Ma jeszcze trochę do popisania, ale jest w domku i mogę w razie czego się powyżalać i marudzić. Chociaż odrobinkę jest lepiej.
                          Z jednej strony już nie mogę się doczekać aż już maleństwo się urodzi, a z drugiej strasznie boję tego porodu. Ostatnio mój lekarz stwierdził, że dzidziuś jest dobrze ułożony, ale on przypuszcza, że i tak skończy się cesarskim cięciem. Już nie wiem, co lepsze. Muszę też poczytać o znieczuleniach. Macie jakieś linki do dobrych artykułów na ten temat? Wiem, że opinie na ten temat są różne i znieczulenie za mnie nie urodzi, ale może trochę mniej się pomęczę?

                          Skomentuj


                            Tak też przypuszczałam Ankasos. Swoją droga to smieszne, że jak masz kasę to możesz wszystko a jak Cię nie stać to bujaj wory. Wkurzające to jest, bo rozumiem, żeby jeszcze chodziło o bezpieczeństwo czy coś w tym stylu ale w Polsce to wiecznie o kasę chodzi.

                            No ja idę się wykąpać, głowę umyć i mały peeling sobie zaserwować. Jutro mam wizytę to muszę sie przygotować, gdyby mi kazali znów zostać w szpitalu. A mężulek dziś wróci trochę poźniej, w TV nic teraz nie ma to idę na relaks do swojej łazieneczki. Ale zabieram laptopa
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              mloda widze nowe zdjatko fajne brzucholku
                              ja gotuje wlasnie zupke,brzydule tez zaliczylam ostatnio to stalam sie maniaczką telewizjii i netu ech ale co tu robic?
                              zakupilam dzis uzywaną komode z przewijakiem
                              http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=170312633822
                              pomaluje ja na bialo bo lubie ten kolorek

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                kurczaczek
                                całkiem fajna ta komoda i praktyczna,
                                ale ja jakbym miała kupić taką komode to nie mialabym gdzie jej wstawić;/, bo moj pokoik jest taki mały.
                                dlatego kupiłam przewijak na łózeczko , w kaczuszki.
                                No to zdjątko mama mi robiła tydzien temu , czuje że wyglądam jak klucha:P.
                                i tez nie mam co robić , własciwie najczęściej to siedze tu na stronce i czytam.
                                Last edited by MłodaM.17; 23-03-2009, 18:45.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X