Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A my juz wyszykowane, wypachnione lecimy do sklepu a potem seksik mam obiecany wolę po zakupach żeby mnie coś nie złapało np w empiku

    a oto my dzisiejsze i Alfred wylegujący się pod swoją ulubioną muszelką. tak ją polubił ze jak kiedyś nie była oparta tak zeby mógł poleżeć pod nią to pływał biedny taki smutny nie wiedziałam ze ryby też sobie znajdują swoje ulubione miejsce bo on cały czas pod nią siedzi i spi też pod nią
    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      ale masz dobrze z tym seksikiem ja musze czekac 7 dłuuuuuugich dni
      ale wiem, że warto

      Skomentuj


        Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
        Byłam wczoraj u lekarza. Powiedział, że jakby teraz się już coś zaczęło to nic nie będzie wstrzymywał, ale po badaniu stwierdził, że do porodu to się nic jeszcze nie szykuje...No i ma pewnie rację, bo nie mam żadnych skurczy , nic mnie nie boli.Następną wizytę mam dopiero 7 kwietnia. Wy tez teraz tak rzadko chodzicie do lekarza? Myślałam, że pod koniec ciąży będą częstsze wizyty.

        ja wlasnie wracam od poloznego, dzisiaj jest 18-y a nastepna wizyte mam za 9 dni 26-go
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Dziś idziemy do lekarza mam nadzieje że jak zobaczy synka to zmięknie mąż i zrozumie Pozdrawiam

          Skomentuj


            hej!! ja wczoraj byłam u lekarza i raczej będzie chłopiec, choć cały czas byłam przekonana że dziewczynka Czy lekarz proponował wam badanie PAPP ??
            będzie Weronika

            Skomentuj


              dal mi tez dzisiaj liste rzeczy ktore musze wypozyczyc w razie niespodziewanego porodu w domu ( bo wybralam jednak kliniczny): podporke pod plecy, klocki pod nogi lozka bo mamy zbyt niskie, kaczke , ceraty (ale to juz kupic trzeba,

              i wydrukowal tez wszystkie dodatkowe dane o poprzednim porodzie, przebiegu itp i mowil zeby to trzymac razem z karta ciazy, czyzby cos podejrzewal albo poprostu wzial sie chlop w garsc bo przy pierwszym porodzie troche nas olal a raczej oznaki i pozniej sie strasznie dziwil, ze to jednak szybko to rozwarcie nastapilo to i skurcze musialy byc mocne, ale on tego po mnie nie widzial rece opadaja

              no i widzialam przez usg czaszke synusia, no dokladnie-sama czaszke, bo trwalo to 4 sekundy doslownie, bo sprawdzal jak glowka lezy, a lezy nisko z twarzyczka do mojego kregoslupa i dalej bez zmian- plecki po lewej nozki po prawej

              no i przez prawie 4 tygodnie przytylam 1kg, waze dokladnie 72,1 kg cholerka nie tak sie umawialismy
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                Witam mamusie i nową sikornik również
                Od wczoraj pomagam siostrze w barze bo jej pracownica nawaliła i siostra jest sama. Wczoraj siedziałam do 22:50 dzisiaj też już od rana. Nie mogę chodzić tak mnie nogi bolą ale jak miałam jej nie pomóc skoro bidulka sama ale znalazłam jej nową pracownice i już będzie ok. Po tej wczorajszej pracy tak mi się dobrze spało aż miło.
                Gospi coś mnie ominęło i nie załapałam się żeby zobaczyć Twój wywiad... Muszę się przespać bo padam na twarz: Miłego dzionka.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale mi narobiłyście apetytu na seksik U mnie od miesiąca nic nie było Ja nie chce niczego wywoływać, ale jak sobie przypomne to.......... mrrrrrrrrrrrrr.
                  Dzisiaj przystępuje do ataku!!!!!!!!!!!!!!!
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Gospi,spóżniłam się a chciałam ten Twój wywiad zobaczyć...ehh

                    Anakos,Ty to nie przesadzaj z tym seksikiem Bo mi głupio,że mój nie chce -boi sie

                    Mieliśmy sobie dziś wyjść z mężem na kolację ale niestety nie pójdziemy bo mam akurat zebranie w sprawie komunii i to dopiero o 19.00.Zanim wrócę to też nie zdążę czegoś ekstra przygotować.Może macie jakiś pomysł na coś szybkiego i smacznego na taką okazję??
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      mój facet jest tak nieasertywny, ale to dobrze w tej kwestii
                      wystarczy, że go dotknę a cały jego strach żeby nie zrobić mi krzywdy mija, zresztą dużo na ten temat rozmawiamy
                      cieszę się że widuję go co 10 dni/2 tyg. spotkania są jak święto, a seks jest cudowny, mimo wszystkich fizjologicznych ograniczeń, gdyż zostałą nam do wyboru juz tylko jedna pozycja

                      jeszcze TYLKO 7 dni hihi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        madzia_ma Lekarz Ci już powiedział jakiej płci jest prawdopodobnie dzidziuś? Fajnie! Mi chyba nic takiego nie proponował... A co to jest?
                        Last edited by Carin; 20-03-2009, 11:32.

                        Skomentuj


                          My już po zakupach, pogoda dziwna, raz słonce oślepia a raz snieg i wieje. Już wolałabym wiosnę w pełni teraz czas na obiad.

                          ps. przed chwilą padał śnieg a teraz znowu słoncem wali :/
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Młoda M.17 będę miała dziewczynkę



                            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                            Skomentuj


                              No ja dziś byłam u lekarza. Jestem szczelnie zamknięta, a u córci wszystko ok. No i się już ułozyła do wyjścia. Mój gin powiedział, że od tej pory będziemy się widzieć co 2 tyg.

                              Myszka masz świetny pomysł. Ja też zawsze biore męża na USG. Później czuje taką więź z Mała. Trzeba mu powoli włączyć instynkt tacierzyński, hehe

                              Misiulka powiem Ci, że czasami rozwód jest jedynym dobrym rozwiązaniem. Nie życze tego nikomu, bo widziałam co działo się z moją koleżanką. Tylko ten jej facet był dziwny. Ona studiowała, a on się obrażał, że się uczy (czasami umawiała się z kumpelą żeby pouczyć się razem), chodziła na siłownie. A gdy np w weekend prosiła żeby wyszli gdzieś razem to on zawsze był zmęczony. Wyobrażał sobie, że ona po ślubie będzie siedziała z nim w domu, gotowała mu i sprzątała. Sytuacja się pogarszała i po pół roku "walki" ze sobą, rozwiedli się. Brali ślub 28 lipca 2007, a rozwód dostali we wrześniu 2008. Był czas, że po rozwodzie zaczęli normalnie gadać, ale ostatnio koleżanka zmieniła numer, bo jej byłemu mężowi zaczęło odbijać (głupie telefony, smsy, itd).
                              Ale dość o rozwodach i nieprzyjemnych rzeczach.

                              Jak się czujecie z coraz większymi brzuszkami?
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Witam Mamusie - te stałe i te nowe
                                My ostatnio źle się czujemy, cała opuchnięta jestem, mam skurcze, mdłości, słabo mi i do niczego się nie nadaję. Z ledwością, powoli staram się wszystko przygotowywać. Dziś miałam przedostatnie zajęcia w szkole rodzenia, jutro wizyta u lekarza - wogóle wizyty mam co tydzien teraz Zresztą od początku ciąży tak miałam - przez nadciśnienie.
                                I strasznie puchnie mi ciało Nawet jak leżę plackiem to opuchlizna ledwo troszkę schodzi, też tak macie?
                                Jestem już 18 kg. na plusie a tu jeszcze równe 6 tyg. zostało. Teraz mi ok. 1 kg. tygodniowo przybywa, mam nadzieję że lada dzień waga stanie ale myslę, że przez to puchnięcie większośc to woda.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X